Visete statistika

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Visete statistika

Postitus Postitas TDK »

Pärast sellist drilli, pole ime ka, et Josh niimoodi lendas :D
Soojenduse pani vahest ikka päris kenasi donke.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Visete statistika

Postitus Postitas Mario »

Mees tuli siis sellise ülikõva trenni pealt Vucinici alla, kes sisuliselt trenni ei teindki - Akognonni ootas siin Cramo-nimelise linna Euroopa tippu kuuluvas meeskonnas ikka päris palju 'vahvaid' avastusi ees. Ma tunnen talle juba kaasa. :) :(
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Visete statistika

Postitus Postitas Soho »

Mario kirjutas:Mees tuli siis sellise ülikõva trenni pealt Vucinici alla, kes sisuliselt trenni ei teindki - Akognonni ootas siin Cramo-nimelise linna Euroopa tippu kuuluvas meeskonnas ikka päris palju 'vahvaid' avastusi ees. Ma tunnen talle juba kaasa. :) :(

olgem ausad mees tuli ikka siia .. õppima mängujuhiks... ja ma arvan , et mingi areng ikka toimus :)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Visete statistika

Postitus Postitas Rix »

Mario kirjutas:Mees tuli siis sellise ülikõva trenni pealt Vucinici alla, kes sisuliselt trenni ei teindki - Akognonni ootas siin Cramo-nimelise linna Euroopa tippu kuuluvas meeskonnas ikka päris palju 'vahvaid' avastusi ees. Ma tunnen talle juba kaasa. :) :(
Põhihooajal ei tehtagi Euroopas sellist füüsilist trenni. Video on ju ka nn pre-season, kus põhja laotakse. Vuci viga äkki oligi selles, et mees ootas, et teda ootavad ees füüsilise põhjaga mängijad, kes selle eest ise hoolitsenud, sai aga vastu koondisest väsinud (?) või luuslanki lasknud mehed...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Visete statistika

Postitus Postitas Mario »

Rix kirjutas:
Mario kirjutas:Mees tuli siis sellise ülikõva trenni pealt Vucinici alla, kes sisuliselt trenni ei teindki - Akognonni ootas siin Cramo-nimelise linna Euroopa tippu kuuluvas meeskonnas ikka päris palju 'vahvaid' avastusi ees. Ma tunnen talle juba kaasa. :) :(
Põhihooajal ei tehtagi Euroopas sellist füüsilist trenni. Video on ju ka nn pre-season, kus põhja laotakse. Vuci viga äkki oligi selles, et mees ootas, et teda ootavad ees füüsilise põhjaga mängijad, kes selle eest ise hoolitsenud, sai aga vastu koondisest väsinud (?) või luuslanki lasknud mehed...
Seda ma kardan ka, et ega vähemalt kohalikest keegi sellist suvetrenni ei teind nagu Akognon. Ja Vucinic otsustas sellega leppida, vb mitte tahtes ohverdada hooaja algust trennile. Isiklikult ma arvan, et lühinägelik ja ekslik või õigemini antud mängijatevaliku ja klubi mängukalendri mõttes ebaadekvaatne otsus - see mis mullu töötas nüüd enam ei töötand. Kuid see oli tema õigus treenerina otsustada, et mis ja kuidas ning tema töö tulemust hindas õiglasem kohtunik kui mina ehk Aeg, mis tegi selgeks, et meeskond oli tupikusse liikunud.

PS. Euroopas põhihooajal tõepoolest sellist trenni välditakse nagu videos nähtud, aga hooaja alguses ja hiljem nn pausihetketel antakse ikka piisavalt korralikult takka.
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: Visete statistika

Postitus Postitas Chemic »

Dwyane kirjutas:Leidsin 1 video youtubest chillides, et siis Joshist. Ma ei usu, et keegi on seda näinud, aga väga huvitav video ja soovitan vaadata keda vähegi huvitav.. pro vend, pce
http://www.youtube.com/watch#!v=7OkANjP ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Väga huvitav video. Kahju et ta eestis nii ei pommitanud, aga jah
Eepica91
Kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Apr 2009, 20:06

Re: Visete statistika

Postitus Postitas Eepica91 »

meie mehed peaksid ka nii kummi loopima jne:)
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Visete statistika

Postitus Postitas Go Cramo! »

vaevalt,et meie poisid ligilähedalegi selliseid trenne saavad.Siit ka üks klassivahe põhjuseid...
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 357
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Visete statistika

Postitus Postitas Raja »

eestlastel kulub jah põhiaur alkoholi peale :)
Vasta