Kristjan Kalkun häirib

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas jyrgen »

Bawse kirjutas:Ses suhtes jah, et me oleme 3:0 ees ja seis on Kalevi jaoks ülimalt hea - sellise seisu pealt ei tule mul küll mõtet vinguda ja kisada. Paar aastat tagasi oli Kalkuni siunamine Rocki fännide seas ka igapäevane tegevus, mis ta on siis pooli vahetanud või? Minu arust on teema selles, et ETV tahab, et võimalikult põnev seeria oleks, seepärast tulebki nõrgemat kiita.

Härra Jürgen võiks otse-eetris ka sellist julgust välja näidata nagu siin foorumis. Anti võimalus, oli koht, aga siis tuli vastuseks ainult kägin ja Oskar pidi jälle kastanid tulest välja tooma. Kes aru ei saa, siis räägin ikka sellest samast pastaka-tatoveeringu klipist. :D
Paar aastat tagasi lasi Kalkun üldse Rocki särgiga ringi tänavapeal.. Ma ei heida ette talle seda, jumal olgu rocki poolt palju hing ihaldab, ostku hooajapilet ka veel, mul jumala poogen. Aga kui sa ülekannet teed siis see häirib kohutavalt lihtsalt.

Otse-eetris ma ei saanud sõnagi, kui aus olla ja veel vähem kuulsin ma saalist Kalkuni kommenteerimist :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas Egert »

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAA
http://www.ohtuleht.ee/426285" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas pebeetu »

Vot seda ma küll ei väida,et hr Kalkun eriti Rocki pooldavaid avaldusi eetris teeks.Küll aga olen väsinud tema heledahäälsest kiljatusest(tsiteerin)"..ja rõngas ei võta jälle palli vastu!!" ning ebaprofessionaalsest korvpalli kui mängu lugemisest.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas Oskar8 »

Bawse kirjutas:Ses suhtes jah, et me oleme 3:0 ees ja seis on Kalevi jaoks ülimalt hea - sellise seisu pealt ei tule mul küll mõtet vinguda ja kisada. Paar aastat tagasi oli Kalkuni siunamine Rocki fännide seas ka igapäevane tegevus, mis ta on siis pooli vahetanud või? Minu arust on teema selles, et ETV tahab, et võimalikult põnev seeria oleks, seepärast tulebki nõrgemat kiita.

Härra Jürgen võiks otse-eetris ka sellist julgust välja näidata nagu siin foorumis. Anti võimalus, oli koht, aga siis tuli vastuseks ainult kägin ja Oskar pidi jälle kastanid tulest välja tooma. Kes aru ei saa, siis räägin ikka sellest samast pastaka-tatoveeringu klipist. :D
Heh, panid täiega ära ikka praegu peaks ütlema! üldse su kommentaarid on siin foorumis nii teravad, et hoia toolist kinni.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas Karl »

Egert kirjutas:HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAA
http://www.ohtuleht.ee/426285" onclick="window.open(this.href);return false;

Vallo sa oled loom :smash: :smash:
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas väike-tamma »

Egert kirjutas:HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAA
http://www.ohtuleht.ee/426285" onclick="window.open(this.href);return false;
Tüüpilised Rocki fännid. AInult kohtunikud, kohtunikud ja veel kord kohtunikud. AAjaa Tsinni kohta öeldi ka halvasti. Panin ka viimases Balti liiga mängus tähele kuidas Rocki teatud fännid olid absoluutselt iga nende vastu vilistatud vea peale püsti, kuigi tegemist oli õige vilega. Kahjuks see näitab inimeste teadmatust korvpallist. Aga neid leidub ka teistes linnades aga kahjuks just tartlased on sellega eriti silma jäänud.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas kasutaja123 »

Heh, Kalkun märkis ka ülekandes ära, et talle tuli kirju Rockile kaasa elamise eest :P
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas cramokalev »

Hahaha jyrgen
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas zero0 »

Kriisa tegi kõvemat häält, kui Veideman viskas kolmese sisse, on ilmselt Rocki poolt!!!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kalkun oli viimase Soku viske ajal ikka nii hääle vist ära karjunud juba, et... :D
Fear the prophet!
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas Kaska »

viimases mängus häirisid kohtunikud oma paari täiesti uskumatu vilega :S väga väga halb.
ja üleüldse oli vile kuidagi kahtlane. vennad panid viimase peal kaitset kehaga ilusti ees ja jälle mingi vile :S
isegi ründaja vaatas mõnikord et wtf nagu :D
Kasutaja avatar
343rg1z3r
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mai 2010, 13:17

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas 343rg1z3r »

ma arvan et see on õigustatud kuidas kalkun kommenteeris, selles suhtes, et peksasaajast hakkab mul ka kahju, oleks põnev mäng punkt punktis kinni siis oleks ta emotsioon kindlasti iga korvi järel hullumeelne, nagu täna
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas tonii »

Täna öeldi talle enne mängu, et ole vähe erapooletum täna (mõne fänni poolt) :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Kristjan Kalkun häirib

Postitus Postitas jyrgen »

zero0 kirjutas:Kriisa tegi kõvemat häält, kui Veideman viskas kolmese sisse, on ilmselt Rocki poolt!!!
ei ole hullu zero.. peaaegu oleksite võitnud.. ühe mängu
Vasta