kalev vs tarvas

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
tarvas

Postitus Postitas tarvas »

jah igatahes see keda mina tuigerdamas nägin oli kalevi särgis aga vb ei olnud ta teiega
aga selle provotseerimise koha pealt jah tulin ma ise ka sinna teie poolele, sest trummi oli vaja, aga jah ei saanud ma isegi aru miks osad sinnapoole ronisid, selles suhtes oli teil samamoodi täiest õigus teha mida tahate. igatahes minu poolt vabandused kui see midagi parandab:)
ja muidugi edu teile KML-is ja BBL-is, muide pean tunnistama et ka endal on ostetud kalevi särk varasemast ajast:)
igatahes loodan et võõrsil teete leedukatele ja lätlastele ära!
tarvas

Postitus Postitas tarvas »

ja ka muidugi kodus!
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

Mina viha ei pea, aga natuke solvav oli see küll alguses. Rääkisin ilusti ja kui mulle sellepeal näkku naerid ei olnud enam meeldiv tunne. Aga las siis see jääda. Lärmi tegid mõlemad fännid, midagi hullu ei juhtunud ka, nii et pole mõtet tühjast tüli ka tegema hakata.

Ja see kes purjus oli, see oli arvatavasti üks uus inimene, kes täna esimest korda meiega koos kuhugi tuli. Kahjuks ei saa käia ning keelata täiskasvanud inimestel mitte juua :P

Aitähh edu soovide eest. Tuleb anda parim, kasvõi oma 7 mehega :D
tarvas

Postitus Postitas tarvas »

jah tarvasel noor fännklubi ka nii et meil(vähemalt osadel meist) pole veel nagu fänluse põhimõtted selged aga mina kui BCT fännklubi esimees eks ma pean nendega väheke vestlema siis, seda kuidas teile näkku naerdi seda jah ma ise ei näinud, aga kui nii oli siis see väga normaalne ei olnud tõesti :(
tavaliselt oleme me terve mängu ikka oma poolel püsinud, aga eks Kalevi kui ikka eesti tippklubisid nägemine ajas neid ähmi täis ja nii see juhtuski, oma töö tegi ka kindlasti koduseinad mis andis poistele julgust juurde
Ma olen 100% kindel et kui teie mängiksite kodus siis nad sellist lollust ei teeks
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

tarvas kirjutas:allen tegi 49 punni(Y)
kahju et te ta minema saatsite
Oleks Allen Balti Liigas ka niimoodi mänginud, oleks ta meile jäänud.
Teie peaksite, aga rõõmsad olema, et ta endale saite.
Muidu oli hea mäng, Tarvas punnis kõvasti.
Viimati muutis Demarr, 02 Mär 2007, 14:16, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
tarvas

Postitus Postitas tarvas »

eks jah allen vajab väheke nõrgemat klubi et oma tasemel hästi mängida
nobody
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 07 Mär 2007, 19:54

Postitus Postitas nobody »

Merli kirjutas:Mina viha ei pea, aga natuke solvav oli see küll alguses. Rääkisin ilusti ja kui mulle sellepeal näkku naerid ei olnud enam meeldiv tunne. Aga las siis see jääda. Lärmi tegid mõlemad fännid, midagi hullu ei juhtunud ka, nii et pole mõtet tühjast tüli ka tegema hakata.

Ja see kes purjus oli, see oli arvatavasti üks uus inimene, kes täna esimest korda meiega koos kuhugi tuli. Kahjuks ei saa käia ning keelata täiskasvanud inimestel mitte juua :P

Aitähh edu soovide eest. Tuleb anda parim, kasvõi oma 7 mehega :D
See kes oli purjus ei olnud kohe päris kindlasti nendest neljast uuest olijast, kes tookord mängu käis vaatamas, aga miks ma selles nii kindel olen? vastus on lihtne , kuna mitte ÜHELGI neist polnud kalevi särki seljas!!!
Vasta