Kohtunikud

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kohtunikud

Postitus Postitas Rix »

Said valesti aru, tahtsin öelda, et anti hoiatus, et kui veel vehid ja karjud, saad tehnilise. Tark treener teeks neljapunktises eduseisus järelduse, et ok, mul hoiatus all, las see ründeviga jääb kohtunike südametunnistusele, pall läheb Tartule, vabakaid ei tule. treener, kes end talitseda ei suuda jätkab närvitsemist, teenib kaks tehnilist, laseb vastasmeeskonna napilt enne lõppu mängu tagasi ning lendab ise tribüünile.
Lõppkokkuvõttes, kes jääb lolliks?
Edit: see oli Egertile vastuseks mõeldud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Morrison
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 14 Mär 2010, 16:40

Re: Kohtunikud

Postitus Postitas Morrison »

michaelEP kirjutas:Ma nagu ei saa aru, mis siin vaielda. Kui FIBA on võtnud eemärgiks, igasuguseid protesteerimisi karmimalt karistada, siis platisääres selili viskamine on kindel eemaldamise koht. See, kas selline reegel üldse hea on (mulle see ei meeldi!) on omaette küsimus. Aga kohtunikud tegutsesid antud küsimuses uute reeglite valguses ja neid küll süüdistada ei saa!
"siis platisääres selili viskamine on kindel eemaldamise koht" - kõhuli heitmise puhul tuleks juba maha lasta !

Iga euroliigas vilistav kohtunik oleks läinud andnud Chomiciusele käe ja püsti aidanud.Siis oleks ümbert kinni võtnud ja seletanud , et vea sai mängija 24 selle ja selle eest.Mille peale treener oleks maha rahunenud , mehed oleks kätt surunud ja teema suletud.Taseme küsimus.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Kohtunikud

Postitus Postitas Patrioot »

michaelEP kirjutas:Ma nagu ei saa aru, mis siin vaielda. Kui FIBA on võtnud eemärgiks, igasuguseid protesteerimisi karmimalt karistada, siis platisääres selili viskamine on kindel eemaldamise koht. See, kas selline reegel üldse hea on (mulle see ei meeldi!) on omaette küsimus. Aga kohtunikud tegutsesid antud küsimuses uute reeglite valguses ja neid küll süüdistada ei saa!
Minule vastupidiselt meeldib see protesteerijate karistamine. Eesti korvpallurite jalgadest liikumine on tegelikult päris nõrk. Üldiselt hoitakse kätega kinni, kui vastane paar kiiret sammu teeb ja mööda jookseb. Kui kohtunik selle nüüd ära vilistab siis visatakse põlvili platsile ja hoitakse kätega peast (Arbet) või laiutatakse käsi ja tehakse mingit lolli nägu (Timmu Sokk). Alatasa on tunne nagu vaataks draamateatrit, mitte korvpalli.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Kohtunikud

Postitus Postitas michaelEP »

Morrison kirjutas:
michaelEP kirjutas:Ma nagu ei saa aru, mis siin vaielda. Kui FIBA on võtnud eemärgiks, igasuguseid protesteerimisi karmimalt karistada, siis platisääres selili viskamine on kindel eemaldamise koht. See, kas selline reegel üldse hea on (mulle see ei meeldi!) on omaette küsimus. Aga kohtunikud tegutsesid antud küsimuses uute reeglite valguses ja neid küll süüdistada ei saa!
"siis platisääres selili viskamine on kindel eemaldamise koht" - kõhuli heitmise puhul tuleks juba maha lasta !

Iga euroliigas vilistav kohtunik oleks läinud andnud Chomiciusele käe ja püsti aidanud.Siis oleks ümbert kinni võtnud ja seletanud , et vea sai mängija 24 selle ja selle eest.Mille peale treener oleks maha rahunenud , mehed oleks kätt surunud ja teema suletud.Taseme küsimus.
Sa ikka eelmise nädala Euroliiga kohtumisi vaatasid? Või millel sinu selline arvamus põhineb?
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Kohtunikud

Postitus Postitas Juku »

Huvitav oleks teada, kas selline diskussioon toimuks hetkel siin ka sel juhul, kui me oleksime samamoodi Triumphi võitnud kerge koduvile ja mõne kohtunike kehvakese otsuse puhul? :D
Vasta