KML finaalid

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
noorfänn
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 26 Mär 2012, 23:09

Re: KML finaalid

Postitus Postitas noorfänn »

Egert, kust sa mängu uuesti vaatad? Või sa ise salvestasid?
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Zog »

"Kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja" küll, aga sellegipoolest, pärast kolmandat finaalmängu andis Kuusmaa Tartu Postimehele intervjuu, mis minul igatahes esmapilgul märkamata jäi. Ehk pakub mõnele teiselegi siit foorumist huvi...

http://www.tartupostimees.ee/1238700/ku ... viha-tais/" onclick="window.open(this.href);return false;

Iseenesest päris huvitav jutt... ning ma võin kihla vedada, et mõne oma väljaütlemise eest oleks ta siin foorumis ikka päris korralikult sõimata saanud :D
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:"Kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja" küll, aga sellegipoolest, pärast kolmandat finaalmängu andis Kuusmaa Tartu Postimehele intervjuu, mis minul igatahes esmapilgul märkamata jäi. Ehk pakub mõnele teiselegi siit foorumist huvi...

http://www.tartupostimees.ee/1238700/ku ... viha-tais/" onclick="window.open(this.href);return false;

Iseenesest päris huvitav jutt... ning ma võin kihla vedada, et mõne oma väljaütlemise eest oleks ta siin foorumis ikka päris korralikult sõimata saanud :D
Ikka kohtunikele viitad? Eks sul silm peast väljas nüüd on, aga ma ikkagi usaldaks Matsalu jt kohtunike interpretatsiooni rohkem kui Kuusmaa nägemust.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Zog »

Ega ma seda ei lootnudki ausalt öeldes, lihtsalt mul on endal parem veidi parem tunne kui keegi kes aastaid mängu sees olnud on ka asju umbes samamoodi näeb.

Aga ülejäänud jutt oli ka huvitav... alates sellest, et ta lootis Rocki võitu selleks, et seeria põnevamaks läheks, kuni tema analüüsini, et miks Rock kaotas, mis tagantjärele tarkusena läks küll 100% täkkesse.
Vasta