Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

huh im kito kirjutas:Ei teadnud kuhu kirjutada ,seega siia . Oskab keegi öelda ,mis liiga kalev mängis 2008/2009 aastal .Oli Eurocup või eurochallenge?
ma ei mäleta mis nimega see sari oli tol ajal aga praeguse seisuga oli see challange.matici teisel aastal mängiti eurocupi
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas jyrgen »

Parandage, kui eksin, aga minu arust oli see Veidemanile 4. KMLi hõbe juba(juhul kui selle aasta eest, kus saksamaal oli medali sai) ja kulda ei tohiks tal olla. Mäletan veel, kui ta Rocki läks, siis tehti temaga intervjuu ja üks küsimus oli talle enamvähem selline, et millepärast Rock ikka on Kalevist nii üle :) Oh how things have changed..
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas KalevForever »

jyrgen kirjutas:Parandage, kui eksin, aga minu arust oli see Veidemanile 4. KMLi hõbe juba(juhul kui selle aasta eest, kus saksamaal oli medali sai) ja kulda ei tohiks tal olla. Mäletan veel, kui ta Rocki läks, siis tehti temaga intervjuu ja üks küsimus oli talle enamvähem selline, et millepärast Rock ikka on Kalevist nii üle :) Oh how things have changed..
Selle hooaja eest kui ta Saksamaal oli ta küll kuidagi medalit ei saanud saada.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas jyrgen »

KalevForever kirjutas:
jyrgen kirjutas:Parandage, kui eksin, aga minu arust oli see Veidemanile 4. KMLi hõbe juba(juhul kui selle aasta eest, kus saksamaal oli medali sai) ja kulda ei tohiks tal olla. Mäletan veel, kui ta Rocki läks, siis tehti temaga intervjuu ja üks küsimus oli talle enamvähem selline, et millepärast Rock ikka on Kalevist nii üle :) Oh how things have changed..
Selle hooaja eest kui ta Saksamaal oli ta küll kuidagi medalit ei saanud saada.
tean, et osades pallimängudes saavad ka mängija, kes lahkunud on poole hooaja pealt
Vasta