Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Arusaadav, kuidas Tarvas neid võitis, need ei mängi üldse kaitset :D Rocki palliliikumist on võrreldse Cramoga muidugi lust vaadata.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 192
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas GWallace »

Nõustun absoluutselt Egertiga.
tarvafänn
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 28 Jaan 2012, 19:31

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas tarvafänn »

Peciukevicius mängib järgmine hooaeg Euroliigat. Tõsiselt.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Ma saan muidugi aru Kullamäe pointist mängitada esimesel veerandil 10 meest aga sisuliselt lasti sellega vastane tagasi mängu. Ei leia, et esimese 5-6 minuti järel tuleb kogu algviisik pingile istutada. Mõni minut veel ja vahe oleks võinud olla isegi 15-20 ja vastastel juba vesi ahjus, siis paras aeg panna väljakule Toome-Kriisa-Dronin-Eichfuss-Simpson.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Elegar vaatab ka mängu :)
Frank Elegar ‏@Frank_Wriz15 12m
Ryan Pearson killing Rock right now sheesh! #EUROCHALLENGE
Expand
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Krõlja sai lõppkokkuvõttes ainult 3p jagu rumeenlastest. Uutelt meestelt väga soliidne esitus ja Ponkrashov näitas ka, et ega ta tegelikult nii nõrk vana ei ole nagu Rocki mängus välja kukkus. Pane sinna veel Wright ja põhitsenter 215cm pikk Zabelin juurde ning tundub päris hirmuäratav. Samas nagu näha on rumeenlased kodus väga ohtlikud.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Kalevpoiss kirjutas:Ma saan muidugi aru Kullamäe pointist mängitada esimesel veerandil 10 meest aga sisuliselt lasti sellega vastane tagasi mängu. Ei leia, et esimese 5-6 minuti järel tuleb kogu algviisik pingile istutada. Mõni minut veel ja vahe oleks võinud olla isegi 15-20 ja vastastel juba vesi ahjus, siis paras aeg panna väljakule Toome-Kriisa-Dronin-Eichfuss-Simpson.
+1. Mäng läks ikka täiesti käest ära, kui algviisik välja võeti. Teisel veerandajal pall ka ei liikunud enam, Peciukevicius hoidis mängus veel Rocki õnneks.
Pilt

Pilt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Et Kullamäe kümmet meest mängitab, on täiesti ok, sest pärast võib juba hilja olla. Pole seal nii suurt tasemevahet midagi, lihtsalt vastased said oma mängu käima vahepeal.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

PEciukevicust on VÕIMATU endale hoida järgmiseks hooajaks... pakun ise, et Rytas
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Kõige parem moment oli see, kui Dilys tuli üle väljaku vastaste korvi alt nagu tagamängija ja pani pealt :)
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 192
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas GWallace »

Augustas meenutab mulle natuke algusaegade Škelet. Väga domineeriv. Lihtsalt Škele oli selline ebastandartsem, aga suhteliselt sarnased mängijad. Miskipärast arvan, et Peciukevicius teeb kevadel Kalevile ka puhtalt 1-0, kui me sellist mängu jätkame.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

annavad ära kuramus
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

GWallace kirjutas:Miskipärast arvan, et Peciukevicius teeb kevadel Kalevile ka puhtalt 1-0, kui me sellist mängu jätkame.
Mul veel tema suhtes küsimärgid, päris Euroliiga meeskonda teda veel ei pane. Muidugi kui sellised esitused jätkuvad stabiilselt, siis tõesti müts maha tema ees.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Kaks leedukat hoiavad meid mängus. Ma usun, et ka Dilys võib hea diili teha.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Arvestades Peciukevicuse senist arengut, siis ei oleks ma küll üllatunud, kui ta järgmine aasta näiteks koos SS Venega Zalgirises mängiks. Varumängujuhi rolli kannatab tema tase juba praegu välja. Väga-väga oleks sellist meest Kalevisse vaja (Skele enamvähem samas rollis oli)
Vasta