KML 16/17

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
ok
Kasutaja
Postitusi: 477
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: KML 16/17

Postitus Postitas ok »

ETV spordiuudistest jäi mulje, et oli lõbus ja pingevaba mäng. Huvitav, kas ERR-ile uudislugu tegev mees võib mängu mitte vaadata ja siis sellest lugu teha
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Rio »

Midagi ei ole teha, Rapla Hawkins on mängija keda tahks järgmine hooaeg cramos näha.
Tal valdab sisuliselt kõik elemente ning on ka hea füüsisega ja kaitses visa.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 671
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: KML 16/17

Postitus Postitas HypeBeast »

Mõtlesin ka korraks, et ta võiks Kalevisse sobida
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Uhhuu »

Rio kirjutas:Midagi ei ole teha, Rapla Hawkins on mängija keda tahks järgmine hooaeg cramos näha.
Tal valdab sisuliselt kõik elemente ning on ka hea füüsisega ja kaitses visa.
Millist rolli ta sinu nägemuses Kalevis mängima hakkaks? Põhimängujuhi oma?
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 671
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: KML 16/17

Postitus Postitas HypeBeast »

Soku asemele.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Rio »

Uhhuu kirjutas:
Rio kirjutas:Midagi ei ole teha, Rapla Hawkins on mängija keda tahks järgmine hooaeg cramos näha.
Tal valdab sisuliselt kõik elemente ning on ka hea füüsisega ja kaitses visa.
Millist rolli ta sinu nägemuses Kalevis mängima hakkaks? Põhimängujuhi oma?
Jah, ja ma tean juba ka Sinu vastust , et tal ei ole VTB taset.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Uhhuu »

Rio kirjutas:
Uhhuu kirjutas:
Rio kirjutas:Midagi ei ole teha, Rapla Hawkins on mängija keda tahks järgmine hooaeg cramos näha.
Tal valdab sisuliselt kõik elemente ning on ka hea füüsisega ja kaitses visa.
Millist rolli ta sinu nägemuses Kalevis mängima hakkaks? Põhimängujuhi oma?
Jah, ja ma tean juba ka Sinu vastust , et tal ei ole VTB taset.
Ma arvan, et tal on VTB jaoks taset küll, aga mitte piisavalt, et põhimängujuhina tegutseda. Ta on kindlasti parem kaitsemängija ning osavam skooritegija kui praegune varumängujuht Timmu, aga jääb talle selgelt alla taktikalise taibu ehk mängujuhtimise osas. Kui Cressler oli veerandfinaali kahes esimeses mängus vigastusega väljas ja kõik ohjad olid Hawkinsi käes, siis ei toimunud Rapla rünnakul sisuliselt mitte midagi mõistlikku. Ma usun, et Hawkins tõuseks Kalevi huviorbiiti ainult siis, kui Rapla jõuaks tänavu finaali ja ta suudaks seal säravat mängu näidata.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Rio »

Ta võib küll pingilt alustada aga usun, et Kairise all saaks ta rohkem minuteid kui Timmu praegu.
Kui ta Mirkovicita kõrvale panna siis usun, et mänguaeg jaguneks pigem 50/50. Aga sul on õigus Cressleriga koos
oli ta tunduvalt parem , sest ilma Cresslerita oli ta meeskonna ainus teravusetekitaja.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: KML 16/17

Postitus Postitas KalevRuus »

Selge, et põhimehe rolli ta välja ei kannaks ja pingile pole teda mõtet tuua. Peab arvestama ka VTB võõrmängijate piiranguga jne.
Kui võrrelda teda Raley-Rossiga kes samuti väiksemast Eesti klubist Cramosse jõudis ja seal ebaõnnestus, siis minu arust oli Ross parem.

Muidugi sõltub palju ka meeskonna järgmise aasta struktuurist. Mängujuht tuleb kindlasti väljast, samuti nr 2 aga kas ta on puhas nr 2 või võib ka põhimängujuhile puhkust anda? Jne. Sel aastal kasutasid mõlemad peatreenerid väga laia rotatsiooni, järgmisel aastal ei pruugi nii olla.
Vasta