Harrastuskorvpall!!!

Muud jutud (sh arvutimängud)
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas väike-tamma »

saihtam kirjutas:Tervitused.

Seoses Tallinna kolimisega oleks huvitatud leidma ka endale meeskond kus mängida. Sooviks leida infot kellega ühendust võtta, et kas mängida siis Tallinna liigat või ka isegi 2. Eesti liigat.

Olen küll kahjuks 1.5 hooaega korvpallist eemal olnud. Olen 23 aastane, 194cm pikk, iseseisvalt natukene trenni teinud aga füüsis vajab natukene taastamist ja samuti ka pallitunnetamine. Ei ole miskit raske kuukesega tagasi saada.
Trenni huvi oleks väga suur ja regulaarne käia.

Tänud abi eest.
Küsin kohe ära, et mis positsioonidel end mängimas näed ja mida enda tugevuseks ja nõrkuseks pead?
saihtam
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Aug 2015, 22:42

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas saihtam »

väike-tamma kirjutas:
saihtam kirjutas:Tervitused.

Seoses Tallinna kolimisega oleks huvitatud leidma ka endale meeskond kus mängida. Sooviks leida infot kellega ühendust võtta, et kas mängida siis Tallinna liigat või ka isegi 2. Eesti liigat.

Olen küll kahjuks 1.5 hooaega korvpallist eemal olnud. Olen 23 aastane, 194cm pikk, iseseisvalt natukene trenni teinud aga füüsis vajab natukene taastamist ja samuti ka pallitunnetamine. Ei ole miskit raske kuukesega tagasi saada.
Trenni huvi oleks väga suur ja regulaarne käia.

Tänud abi eest.
Küsin kohe ära, et mis positsioonidel end mängimas näed ja mida enda tugevuseks ja nõrkuseks pead?
Peamiselt ikka mängiks 4 ja 5. Olen nooremana alati pikem olnud siis koguaeg korvi alust mänginud ja siis vanemas eas edasi seal olnud ja endast suurematega hästi hakkama saanud. Tugevuseks äkki peakski post up playd ja pick n rolli. Noo praeguse seisuga peaks nõrkuseks rohkem füüsist ja palli tunnetust, aga seda pole raske tagasi saada stabiilse trenniga. Pikalt Tallinna ja Tartu vahel käimine ja ülikooli lõpetamise pärast ei hakanud kuskil mängima ja jäi sport natukene tahaplaanile.
dmuc
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 06 Juul 2020, 18:47

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas dmuc »

Vaatan, et ammu pole siin harrastajatel mängutiimidest puudust tulnud. Nüüd aga otsin ise võimalust mõne tiimiga Tallinnas liituda. Kevadise eriolukorra ajal lõpetas meie sats kuni sügiseni mängimise, aga siiski ehk on Tallinnas mõni tiim kellel üks "käsi" puudu. Tegelikult siis kaks kätt puudu... :) Mängiksin ka sügishooajal edasi korra või kaks nädalas, kui ei kattu mu senise satsi trenniajaga teisipäeva õhtuti. Siin siis vist olulised ka strateegilised mõõdud ja olen 38, 190cm pikk. Korvpalli karjäär ongi olnud viimased 15 aastat korra nädalas harrastajana. Seega ehk oskate midagi arvata?
Suletud