Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Üleskutse kõikidele korvpallifännidele, kes veel märganud ei ole, siis alustasime koostööd Eesti krüptoettevõtte Changega.

Kuna meil on praegu 2 kuuline prooviperiood, siis sellest sõltub, kas ja milliseid diile saaksime uueks hooajaks välja rääkida ning selle jaoks on Teie kõigi abi vaja. Mida rohkem me suudame kliente konverteerida, seda suurem tõenäosus üks tõeliselt suur toetaja Eesti korvpalli juurde saada on, ehk rääkige nii oma sõpradele kui ka tuttavatele :)

Põhimõte on lihtne, lae alla äpp, tee kasutaja kasutades koodi kalevcramo ja tee deposiit ning saad 10€ bitcoinis vastu ning oledki alustanud investeerimisega. Lisaks krüptole saab ka aktsiate ja muude asjadega investeerida, ehk ideaalne lahendus :)

Lisainfo:
https://bckalev.ee/kalevcramo-change/
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 602
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Kas uus sponsorlussuhe Changega tuli samadel, parematel või halvematel tingimustel, kui oli eestlasest omanikega planeeritud aegu tagasi?
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

vanafänn kirjutas: 30 Mär 2024, 10:45 Kas uus sponsorlussuhe Changega tuli samadel, parematel või halvematel tingimustel, kui oli eestlasest omanikega planeeritud aegu tagasi?
Praegune partnerlus on suhteliselt väike testperiood (kuna kõik toimus suhteliselt järsku ja hooaja lõpuni väga vähe mänge jäänud).

Kui suudame näidata häid numbreid, siis on variant korralikus mahus leping uueks aastaks teha.

Meie fännide ja poolehoidjad kõik kes hakkavad seal investeerima vähemalt 10 euri eest, saavad lisaks 10 euri mis päris hea diil (mõnda aktsiasse või krüptosse investeerida). Ehk nagu eelmises üleskutses ütlesin, kel vähegi võimalust, tehke ära :)
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 842
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

Berzinsiga läks küll nüüd vähe kehvasti. Hooaja lõpuni siis peab 11kesi vastu pidama, tee mis tahad. Ega ta kõige odavam mees ka kindlasti pole, keda siin hooaja lõpuni pidada.
East
Kasutaja
Postitusi: 947
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Täna peaks uue koalitsiooni läbirääkimistel lauale tulema spordi- ja haridusteemad. Eks näis, mis sellest välja tuleb, kuigi esimese päeva sõnumid sellest, et linna rahakoti seis on kehv ja tuleb kärpekohti otsida, väga suurt entusiasmi ei süsti. Loodetavasti on siiski mõni pädev pea laua taga, kes saab aru, et linna esindusmeeskonna toetamine on tulevasele Euroopa spordipealinnale auasi ning tegemist ei ole ainult kuluga, vaid ka tuluga. See oleks ääretult näotu värk, kui Tallinna hakkab oma spordipealinna aastal jagatavaid toetusi (mis niigi ei ole Euroopa mastaabis üleliia kõrged) kärpima.

Loodaks, et ka mõni (spordi)ajakirjanik taipab täna poliitikud ette võtta ning mõnevõrra spetsiifilisemaid küsimusi küsida Tallinna spordi tuleviku kohta. 
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4143
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Mitte et see midagi muudaks, aga Ben Shungu on küll mees kelle võiks uueks hooajaks paika saada. Ta on kaitses väga hea ning mis eriti oluline, siis ta ei ole mängumees kes nui neljaks hakkaks ise pressima. Pigem otsib kaaslasi ja kui endal avanevad viskekohad, siis realiseerib need üsna kõrge%. Eeldan et ta ei ole siin väga kõrge hinnalipikuga, aga teadmine sellest, mida sa temalt saad võiks uue hooaja võtmes olla argument.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 602
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

marxx762 kirjutas: 09 Apr 2024, 21:40 Mitte et see midagi muudaks, aga Ben Shungu on küll mees kelle võiks uueks hooajaks paika saada. Ta on kaitses väga hea ning mis eriti oluline, siis ta ei ole mängumees kes nui neljaks hakkaks ise pressima. Pigem otsib kaaslasi ja kui endal avanevad viskekohad, siis realiseerib need üsna kõrge%. Eeldan et ta ei ole siin väga kõrge hinnalipikuga, aga teadmine sellest, mida sa temalt saad võiks uue hooaja võtmes olla argument.
Aamen marxx, Shungu on vormi sattudes näidanud võrdväärset tase Gilbertiga ning tõesti, eriti kaitsemäng on silma paistnud. Vähe sellest, et ta oskab ja mõistab kaitsemängu, siis ta reaalselt soovib ka seda mängida ning rünnakul tuleb juba loomulikult.

Jällegist veidi sinisilmselt lootsin täissaali aga ei tulnud ikka. Juhul, kui finaali peaks jõudma siis ma loodan et need piletid väga suurt sammu kallimaks ei tee ja leiab lootuse Unibeti siiski täis toppida.

E: üks mängija jäi nimetamata, kes täna vääris võib olla üht suuremat aplausi- Leemet Böckler. Tal on statistikasse märgitud üks vaheltlõige aga minuarust peaks see number olema 3-4 vähemalt kindlasti. Kaitses kenasti käed laiali, rünnakul enesekindel- mis suurt muud soovida.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3598
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Tundus küll suhteliselt täismaja, jah, kaugemal otsakal oli veel ruumi, aga tribüün päris tühi ei olnud.
Meeskond on nii ühtlane, et tahaks parimaks meheks pidada hoopis DJ-d, kes pani kõva setid maha ja publikut tundes tõmbas saali käima, isegi meeskond nõksutas platsil pead. Aga Shungu ja Suarez on tõesti heas vormis ning seetõttu ei olnud ka probleemi, et Dorbekul ja Nurgeril oli suht kehv päev.
See Shungu on küll hea leid, aga kui nii paneb play-offini edasi, siis raske teda jätta. Aga kes teab. Suarezil arvatavalt ka pakkumistest puudus pole, sellise rünnakuarsenaliga mees, kes nüüd ka ennast tugevamate vastaste vastu tõestanud kui bulgraaia satsid, on arvatavalt hinnas. Respekt, et 30selt mees suudab niimoodi areneda.
Krt, midagi ei ole öelda, sats on ikka nii hea, et järgmiseks aastaks võiks sama koosseisuga peale minna:)
P.S Mis Kovliariga seal Hispaanias toimub, vigane?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4408
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Suarezest praegu õhkub enesekindlust igal sammul ja kui tal tuleb rünnakul hästi välja, siis on ta ka kaitses palju efektiivsem, ta on selline emotsioonimängija. Shungu on näidanud, et temas on potentsiaali rohkem kui Saksa esiliiga. Ühtne tiim ongi edu võti, et on suudetud nii kaua kaotuseta püsida ja seda hoolimata vigastutest. Nõrka lüli väga polegi, isegi Kaspar Kitsing saab kenasti hakkama, võib-olla vaid Sheppard ja Nurger polnud eile kõige paremini valmis, kuid seda pigem väiksema mängupraktika arvelt, et ei suutnud kohe mängu lülituda.
East
Kasutaja
Postitusi: 947
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Ma tahaks tegelt ka Kaukiainenile kiidusõnu jagada. Kaitses on ta muidugi vastasmeeskondade jaoks sihtmärk, aga tal on mingi mõnus x-faktor täitsa olemas, et rünnakul momentumi vaates olulisi viskeid kotti panna. Üleüldse tundub ta ka selline muhe tiimimees, vähemalt klubi sotsiaalmeedia põhjal.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 706
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas BCKLV »

Kõikidel mängijatel lõpeb leping selle hooajaga, Böckleril vist oli 1+1. Sooviks ka paljusid mängijaid järgmine aasta Kalevis näha, aga loogiline oleks enne ikkagi treenerid paika saada ning tõenäoliselt Rannula ei kiirusta uue lepingu sõlmimisega. Champions League osas nagu teame mingit garantiid ei ole, seega võib tulla vaikne suvi.
Rix kirjutas: 10 Apr 2024, 09:10 P.S Mis Kovliariga seal Hispaanias toimub, vigane?
Kiire google ütleb, et jalas ülekoormusest põletik, määramata ajaks väljas.
East
Kasutaja
Postitusi: 947
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Komplekteerimise vaatest võiks Kalevi jaoks eesootav suvi olla üsna ideaalilähedane olukord. Toom ja Kirves - mängijad, kel mõlemal oleks olnud suvel vägagi reaalne võimalus välismaale minna - on pikaajaliste vigastustega väljas. Ei saa välistada, et Toom ja Kirves mingi diili endale siiski välismaalt välja tõmbavad, kuid ma julgeks arvata, et tänu vigastuspausidele on nende välismaale siirdumise tõenäosused siiski tavapärasest kasinamad.

Ning siia muidugi praeguse Kalevi ülejäänud eestlaste ešelon. Hermet on tubli hooaja teinud. Böckler on selgelt edasi läinud ning omab potentsiaali veelgi paremaks minna. Jurkatamm - olgugi, et ta on olnud kohutavalt ebastabiilne - on tegelikult statistiliselt viisaka hooaja teinud. Raudvarad Kurbas ja Dorbek on sel hooajal olnud justkui teises nooruses ning oma limiteeritud rolle väga hästi täitnud.

Lisaks on sel hooajal liigas esile kerkinud mitmeid noorema põlvkonna mängijaid, kellel on selge arengupotentsiaal paremaks saada ning kes võiks (mitme aasta vaates) Kalevile selget huvi pakkuda - näiteks Kasper Suurorg, Gregor Kuuba, Stefan Vaaks. Miks mitte ka Eestisse naasnud Simm-Marten Saadi, kelle vastu huvi juba eelneval suvel üles näidati.

Lisaks on ka teatud välismaal pallivate pallurite olukord piisavalt ebastabiilne ning ei saa välistada, et mõni neist oleks nõus teatud tingimustel tagasi koju naasma. Näiteks Riismaa, kuigi eks reaalne pilt on selline, et tal oleks ilmselt ka Itaaliast piisavalt pakkumisi. Või Carlos Jürgens, kelle roll Leedus on nüüd järjest väiksemaks jäänud. 

Et selles suhtes peaks eestlaste vaates Kalevil raskeid valikuid jaguma, kellega järgnevatel hooaegadel edasi minna või keda meeskonda meelitada.

Omaette küsimus on muidugi see, et kas eelarveliselt on võimalik sel suvel samm edasi teha või mitte. Ideaalmaailmas võiks ju loota, et Tallinna uus linnavalitsus kindlustab mitmeks aastaks klubile senisest märksa suurema toetuse, sest sport ja spordi populariseerimine, sealhulgas läbi tippspordi, võiks olla ju ühe endast lugupidava linna prioriteetidest. Samuti võiks loota, et vaikselt kosuv majandus võimaldab äkki ka mõnel erasponsoril natuke julgemalt panustada. Realistlik maailmavaade on ilmselt kahjuks aga see, et hea, kui suudetaks kasvõi tänavune eelarvetase säilitada.

Eks võtmeküsimus on ka rahvusvaheline väljund. Pikalt on räägitud ju Champions League'i reformist geograafilises mõttes, mis võinuks hea õnne korral ehk tagada isegi koha otse põhiturniirile, kui suudetakse Eesti meistritiitel ära kaitsta. Nüüd, kui räägitakse aga EuroCupiga leibade ühte kappi panekust, siis on selles vallas olukord ilmselt veelgi segasem ja teadmatust palju.
ok
Kasutaja
Postitusi: 477
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

East kirjutas: 10 Apr 2024, 13:56
Lisaks on sel hooajal liigas esile kerkinud mitmeid noorema põlvkonna mängijaid, kellel on selge arengupotentsiaal paremaks saada ning kes võiks (mitme aasta vaates) Kalevile selget huvi pakkuda - näiteks Kasper Suurorg, Gregor Kuuba, Stefan Vaaks. Miks mitte ka Eestisse naasnud Simm-Marten Saadi, kelle vastu huvi juba eelneval suvel üles näidati.
Suurorul on kaks aastat Badalonaga lepingut järel, ei saa muidugi välistada, et Badalaona ta uueks hooajaks nt Kalevisse laenab. Saadi huvi on endiselt Ameerikasse minna, eelmisel aastal ju Kalev pakkus talle pikka lepingut, aga huvi on mujal. Kuuba ja Vaaks oleks muidugi väga ägedad täiendused, noored veel, aga niipalju sisu juba peaks olema, et minuteid saada. Muidugi peab vaatama, et ühel positsioonil ülerahvastatust ei tekiks. Näiteks kui Kuubaga kaubale peaks saama, aga ees ootavad Toom, Böckler ja Kurbas, siis on minuteid raske saada mängijal ja sama raske minuteid jagada treeneril.
habe
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 08 Jaan 2024, 14:04

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas habe »

Eks meeskond peab nooremaks muutuma ja kui asendada, siis Kurbasega.
East
Kasutaja
Postitusi: 947
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Koalitsioonileping on tippspordi toetamise osas üsna napisõnaline. Nagu arvata võis, siis palju rõhku rahvaspordil. Huvitav, kuidas linnatasandil eraraha sporti jõudmist kavatsetakse soodustada?

KULTUUR

- Kultuuri- ja spordivaldkonna arendamisel lähtume eesmärgist, et linna tegevused suurendaksid kultuurielu ja sportimisvõimaluste ligipääsetavust ja kättesaadavust nii publiku kui ka tegijate seisukohast.

- Avame Tallinna Linnateatri uue kompleksi publikule 2025. aastal.

- Jätkame Tallinna filmilinnaku rajamiseks koostööd Eesti Kultuurkapitali ja filmilinnaku eestvedajatega ning seame eesmärgiks alustada lähiajal ehitustöid.

- Loome tänapäevased hoiutingimused Tallinna muuseumite kogudele, et huvilised saaksid neile parema ligipääsu. Teeme ettevalmistused väärtuslikemate museaalide vajaduse korral evakueerimiseks.

- Loome linna uute investeeringute elluviimisel riigi eeskujul protsendikunsti programmi, et mitmekesistada linnaruumi ja toetada kunstivaldkonna. Katsetame seda esimeste objektide puhul 2024. aastal.

- Kujundame Tallinna raamatukogud ümber kaasaegseteks kogukonnakeskusteks Korrastame raamatukogude võrgu ja koostame investeeringukava 2035. aastani.

- Loome tervikliku ööelustrateegia, mis käsitleb öise linnaelu erinevaid valdkondi ning ettevõtjate ja elanike huve.

- Koondame linna esindussündmuste (merepäevad, vanalinna päevad, aastavahetus, Tallinna päev, Kadrioru valgusfestival, jõuluturg jt) korralduse ühte linnaüksusesse.

- Kujundame ümber (sh nimetame ümber) Tallinna Linnamuuseumi Vene muuseumi filiaali ning Vene Kultuurikeskuse nii, et nad esindavad erinevaid Tallinna vähemusrahvusi.

- Jätkame linna muuseumite püsiekspositsioonide uuendamist kavandatud tempos. Jätkame Tallinna muuseumipühapäevade korraldamist ja otsime võimalusi nende laiendamiseks.

- Soodustame eraraha kaasamist Tallinna kultuuri- ja spordiellu.

- Toetame linnaeelarvest suure mõju ja hea mainega suursündmusi ning Tallinna loomemajanduse arengut ja rahvusvahelistumist.

- Teeme Estonia teatri juurdeehituse küsimuste lahendamisel igakülgset koostööd Estonia teatri ja riigiga.

SPORT

- Võtame 2025. aasta spordipealinna tiitliaasta fookusse tallinlaste igapäevaste sportimisvõimaluste parandamise ja tervislikud eluviisid. Laiendame igas linnaosas avalikke sportimisvõimalusi.

- Avame Tallinna koolide sporditaristu koolivälistel aegadel kõigile linlastele.

- Korrastame Tallinna terviserajad ja rannaalad, et parandada tervisespordiga tegelemise võimalusi.

- Arvestame uute avalike spordialade ja mänguväljakute rajamisel ning olemasolevate rekonstrueerimisel alati ligipääsetavusega ning erivajadustega inimestega.

- Koostame spordivaldkonna investeeringukava aastani 2035. Teeme selle elluviimiseks tihedat koostööd erasektoriga.

- Vaatame üle Tallinna spordivaldkonna otsetoetuste ja avatud taotlusvoorude eesmärgid ning muudame süsteemi selgemaks ja läbipaistvamaks.

- Seame eesmärgiks suurendada laste ja noorte sporditegevuse toetust ehk pearaha.

- Tunnustame ja toetame rahvusvahelistel tiitlivõistlustel medalikohale jõudnud tallinlastest sportlasi ning nende treenereid.
Vasta