Kalev/Cramo head ja vead

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Rix »

marxx762 kirjutas: 18 Apr 2024, 14:52
bckalev-cramo kirjutas: 18 Apr 2024, 06:43
Drogba kirjutas: 16 Apr 2024, 22:33 Kas hooaja kaardiga saab ka saali ja kus neile istekohad on?
Hooajakaardi omanikele on ettenähtud II tasandi sektor 204, vabade istekohtadega read 1-7 ning kohad 17-29.

Juhul, kui soovite kuhugi koos sõprade või perega koos istuda, saate piletite ostmiseks kirjutada info@piletitasku.ee mail pealkirjaga Kalev/Cramo vs Prometey.
Tea kas keegi on juba üritanud oma hooajakaardiga teist isekohta võtta, aga...
Võibolla olen ma millestki valesti aru saanud, aga ma sain aru et hooajakaardi istekoht on võimalik endale sobiva istekoha vastu vahetada (kui on soov sõpradega koos kusagil istuda), aga selgus, et päris nii see siiski ei ole ja hooajakaardi omanik peab siiski endale uue pileti ostma.
Mitte midagi ei saa aru. Hooajakaardiga ikka sisse saab ja enda kõrvale ühe puleti juurde osta?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Rix kirjutas: 18 Apr 2024, 21:24
marxx762 kirjutas: 18 Apr 2024, 14:52
bckalev-cramo kirjutas: 18 Apr 2024, 06:43

Hooajakaardi omanikele on ettenähtud II tasandi sektor 204, vabade istekohtadega read 1-7 ning kohad 17-29.

Juhul, kui soovite kuhugi koos sõprade või perega koos istuda, saate piletite ostmiseks kirjutada info@piletitasku.ee mail pealkirjaga Kalev/Cramo vs Prometey.
Tea kas keegi on juba üritanud oma hooajakaardiga teist isekohta võtta, aga...
Võibolla olen ma millestki valesti aru saanud, aga ma sain aru et hooajakaardi istekoht on võimalik endale sobiva istekoha vastu vahetada (kui on soov sõpradega koos kusagil istuda), aga selgus, et päris nii see siiski ei ole ja hooajakaardi omanik peab siiski endale uue pileti ostma.
Mitte midagi ei saa aru. Hooajakaardiga ikka sisse saab ja enda kõrvale ühe puleti juurde osta?
Hooajakaardiga on põhivariant see, et on hooajakaardi omanikele nähtud ette oma sektor, vaba istekohaga.

Nüüd selleks, et pakkuda võimalust sõprade või perega koos mängu vaatamiseks oleme vastu tulnud ning pakkunud võimalust, kui soovite osta pileteid üheskoos kuhugi, siis kirjutada Piletitasku infomailile, anda teada, et mul hooajakaart ning sooviks seltskonnaga istuda siin x kohtadel ning saategi osta sinna kohad nii, et hooajakaardi omaniku 1 pilet sinna kohtadele on tasuta.

Mida ei saa teha? Ei saa valida hooajakaardiga suvalist kohta saalis, et tahaksin sinna saada oma ühte kohta, mida lisaks teha ei saa? Ei saa kahe hooajakaardiga valida kahte kohta saali, ehk valikuvõimalus istekohtadeks tekib siis, kui sellega tuleb piletiost juurde (hooajakaardi omaniku pilet tasuta).
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Rix »

Selge pilt. Ma võtsin sinna sektorisse vabale kohale pileti juurde. Lihtne ja loogiline.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas BCKLV »

Otsatribüüni ei tõmmatagi lahti? Vähemalt layoudil sinna kohta valida ei saa. Millest oleks küll kahju, publikurekord jääks ära. Pressikal öeldi, et 80% piletitest müüdud, ilmselt saab olema välja müüdud. Muidu põnev mõelda, et kui tavaliselt ostetakse pooled mängupiletid alles kohapealt, mis rahvamassi suudaks kokku ajada, kui vaid suurem areen olemas oleks.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 875
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Drogba »

Cramo mehed avasid täna Kristiine kevadhooaja ja ühtlasi ka renoveeritud ägeda kossuväljaku?! Väga äge! Teinekord võimalusel ka siia foorumi kirjutada, kahjuks ei teadnud, et siuke värk täna toimub.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 875
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Drogba »

Äge, et Cramo mehed kehkat andsid. Loodetavasti tuleb ka seal Kristiine koolist palju rahvast saali ja essal mängul läheb Kalevi Spordihall puupüsti täis. Miks 28 mai pole veel mängupaik selge? Kas selles osas on mingeid mõtteid?
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Tänaseks juba ilusti paigas, käisid lihtsalt viimase hetkeni tihedad läbirääkimised :)
Vasta