Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
East
Kasutaja
Postitusi: 1142
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas East »

Sten04 kirjutas: 21 Aug 2024, 11:47 Eesti-Läti liiga nimisponsoriks saab Optibet, KML on veel õhus.
Huvitav, kas see on ka põhjus, miks nad TalTechi sponsoreerimise lõpetasid? Kui jah, siis päris nukker värk.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas RK »

Maru huvitav, lätlased korraldavad hooaja alustuseks Balti super karikat, ilma eesti klubideta? Vef, zelli, Lietkabelis ja Vilnius Wolves
https://sportacentrs.com/basketbols/lbl ... i_septembr
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 367
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas bckalev-cramo »

RK kirjutas: 21 Aug 2024, 13:20 Maru huvitav, lätlased korraldavad hooaja alustuseks Balti super karikat, ilma eesti klubideta? Vef, zelli, Lietkabelis ja Vilnius Wolves
https://sportacentrs.com/basketbols/lbl ... i_septembr
Saime kutse, aga jäi meie jaoks keerulisse perioodi, mistõttu tänavu ei liitunud.
East
Kasutaja
Postitusi: 1142
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas East »

https://sport.delfi.ee/artikkel/1203162 ... ana-ohtuks

Huvitav, mis juhtub, kui Keila Korvpallikool täna õhtuks vastust ei edasta - pidu läbi?

Kujutan ka ette, et Keila linnajuhtidel võib varsti korvpallist pikaks ajaks villand saada sellise komejandi peale. Alguses oli isegi korraks tore, et väike intriig tekkis, kuid nüüd on see Keila-sisene kemplemine juba üsna tüütuks muutunud.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 983
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas Drogba »

Oletame, et Keila KK-d ikka ei tule? Mis see kuuene kamp + Andres edasi teevad lambist? 1 kuu enne hooaega. Satsid ju komplekteeritud, eks mõned kohad ikka on.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas toivo »

Drogba kirjutas: 21 Aug 2024, 16:28 Oletame, et Keila KK-d ikka ei tule? Mis see kuuene kamp + Andres edasi teevad lambist? 1 kuu enne hooaega. Satsid ju komplekteeritud, eks mõned kohad ikka on.
Esiliigas neile mängijatele kohti piisavalt, küll Andres ka kuskil mingi väljundi leiab omale.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas vaim564 »

toivo kirjutas: 21 Aug 2024, 16:48
Drogba kirjutas: 21 Aug 2024, 16:28 Oletame, et Keila KK-d ikka ei tule? Mis see kuuene kamp + Andres edasi teevad lambist? 1 kuu enne hooaega. Satsid ju komplekteeritud, eks mõned kohad ikka on.
Esiliigas neile mängijatele kohti piisavalt, küll Andres ka kuskil mingi väljundi leiab omale.
http://sport.postimees.ee/8081566/keila ... ati-liigas
Korvpalliliidu peasekretär Gerd Kiili kinnitas Postimehele, et kõigi klubide osas on selle teemaga asi korras ning alaliit saab tegelda Paf Eesti-Läti liiga ajakava koostamisega.

Keila KK tegevjuhi Tarmo Heina sõnul on nende meeskonna kodumängude saaliajad enamasti laupäeviti ning mõne mängu jaoks on varupäevaks teisipäev. «Meie kodumängude ajad on Keila Tervisekeskuse poolt kinnitatud ja korvpalliliidule saadetud,» lausus Hein.

Kevadel Korvpallikoolist lahku löönud ja Pirita Palliklubi litsentsi all jätkav Peep Pahvi juhendatav Keila Coolbet peab kodumänge teistel päevadel.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas marxx762 »

See on ju totruse tipp ja kõlab lausa halenaljakana. Eile või täna avaldatud juhatuse protokollist selgub uue toetaja nimi ning meie ajakirjandus ei tea sellest midagi? EKL pole suutnud nädala jooksul välja anda vastavasisulist infot. Ja siis me imestame, et miks meie armastatud ala ei arene. Me ei tee kontori tasandil kasvõi minimaalset pingutust, et alale tähelepanu tõmmata - täiesti häbiväärne mu meelest.

Ma näen et meil on liidus tööl mingid erinevad töögrupid, kus on erinevad persoonid, kes võiksid justkui olla vägagi pädevad kogu seda asja vedama, aga nagu ma korduvalt olen maininud, siis see on ikka nii low effort ettevõtmine ja igasugune tahe ala reaalselt arendada praktiliselt puudub.
misso
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 22 Juun 2024, 22:47

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas misso »

Seda Keila meeskondade kaikavedu on väga vastik kõrvalt jälgida. Minu pärast laske kahel võistkonnal spordiväljakul mõõtu võtta mitte nagu praegu kui Pahv raadiosaates kinnitab ei saa teine meeskond saaliaegu jmt.
Käib üks väga näotu korvpalli antipropaganda, kahe Keila asemel oleks Rakverre võistkonda vaja aga eks seal samamoodi palju rahvast kes igaüks tirib vankrit omapoole. :smash:
East
Kasutaja
Postitusi: 1142
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas East »

marxx762 kirjutas: 21 Aug 2024, 19:27 See on ju totruse tipp ja kõlab lausa halenaljakana. Eile või täna avaldatud juhatuse protokollist selgub uue toetaja nimi ning meie ajakirjandus ei tea sellest midagi? EKL pole suutnud nädala jooksul välja anda vastavasisulist infot. Ja siis me imestame, et miks meie armastatud ala ei arene. Me ei tee kontori tasandil kasvõi minimaalset pingutust, et alale tähelepanu tõmmata - täiesti häbiväärne mu meelest.

Ma näen et meil on liidus tööl mingid erinevad töögrupid, kus on erinevad persoonid, kes võiksid justkui olla vägagi pädevad kogu seda asja vedama, aga nagu ma korduvalt olen maininud, siis see on ikka nii low effort ettevõtmine ja igasugune tahe ala reaalselt arendada praktiliselt puudub.
Ma kuskilt Läti portaalidest lugesin, et vähemalt Läti pool plaanis uudisega välja tulla augustikuu lõpu poole. Väidetavalt võtvat aega rebränding jmt tegevused - iseenesest arusaadav põhjendus mõningaseks teadeande viibimiseks. Ma eeldaks, et ilmselt tahetakse seda kommunikeerida veidi pidulikumalt kui pelga pressiteate läbi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas marxx762 »

East kirjutas: 21 Aug 2024, 21:31
marxx762 kirjutas: 21 Aug 2024, 19:27 See on ju totruse tipp ja kõlab lausa halenaljakana. Eile või täna avaldatud juhatuse protokollist selgub uue toetaja nimi ning meie ajakirjandus ei tea sellest midagi? EKL pole suutnud nädala jooksul välja anda vastavasisulist infot. Ja siis me imestame, et miks meie armastatud ala ei arene. Me ei tee kontori tasandil kasvõi minimaalset pingutust, et alale tähelepanu tõmmata - täiesti häbiväärne mu meelest.

Ma näen et meil on liidus tööl mingid erinevad töögrupid, kus on erinevad persoonid, kes võiksid justkui olla vägagi pädevad kogu seda asja vedama, aga nagu ma korduvalt olen maininud, siis see on ikka nii low effort ettevõtmine ja igasugune tahe ala reaalselt arendada praktiliselt puudub.
Ma kuskilt Läti portaalidest lugesin, et vähemalt Läti pool plaanis uudisega välja tulla augustikuu lõpu poole. Väidetavalt võtvat aega rebränding jmt tegevused - iseenesest arusaadav põhjendus mõningaseks teadeande viibimiseks. Ma eeldaks, et ilmselt tahetakse seda kommunikeerida veidi pidulikumalt kui pelga pressiteate läbi.
Olen nõus ja ei ole ka. Kui selline plaan oli, siis seda ei avalikustata ennem kusagil nurgataga. Samamoodi ma ei usu et see leping sai uue nimitoetajaga sõlmitud päeval mil oli juhatuse koosolek, see tõdemus või teadmine oli ikka varasemalt olemas ning sellest tulenevalt saab seda planeerida ja panna paika tegevuskava kuidas sellega välja tullakse, mitte nii nagu praegu, et teatud seltskond, kes viitsib kaevata, leiab selle info üles.

Nüüd on olukord kus piltlikult öeldes oled sa oma oskamatusega asja planeerida kogu selle avaldamise suurejoonelisuse sinna samusesse keeranud. Ma ei ole mingi meedia ja turunduse ekspert, aga see ettevõtmine kukkus ikka väga halvasti välja. Seda kõike saanuks ettevalmistada. Koostööd, planeerimist ja piisavas koguses kommunikatsiooni olnuks tarvis.
East
Kasutaja
Postitusi: 1142
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas East »

marxx762 kirjutas: 21 Aug 2024, 21:55
East kirjutas: 21 Aug 2024, 21:31
marxx762 kirjutas: 21 Aug 2024, 19:27 See on ju totruse tipp ja kõlab lausa halenaljakana. Eile või täna avaldatud juhatuse protokollist selgub uue toetaja nimi ning meie ajakirjandus ei tea sellest midagi? EKL pole suutnud nädala jooksul välja anda vastavasisulist infot. Ja siis me imestame, et miks meie armastatud ala ei arene. Me ei tee kontori tasandil kasvõi minimaalset pingutust, et alale tähelepanu tõmmata - täiesti häbiväärne mu meelest.

Ma näen et meil on liidus tööl mingid erinevad töögrupid, kus on erinevad persoonid, kes võiksid justkui olla vägagi pädevad kogu seda asja vedama, aga nagu ma korduvalt olen maininud, siis see on ikka nii low effort ettevõtmine ja igasugune tahe ala reaalselt arendada praktiliselt puudub.
Ma kuskilt Läti portaalidest lugesin, et vähemalt Läti pool plaanis uudisega välja tulla augustikuu lõpu poole. Väidetavalt võtvat aega rebränding jmt tegevused - iseenesest arusaadav põhjendus mõningaseks teadeande viibimiseks. Ma eeldaks, et ilmselt tahetakse seda kommunikeerida veidi pidulikumalt kui pelga pressiteate läbi.
Olen nõus ja ei ole ka. Kui selline plaan oli, siis seda ei avalikustata ennem kusagil nurgataga. Samamoodi ma ei usu et see leping sai uue nimitoetajaga sõlmitud päeval mil oli juhatuse koosolek, see tõdemus või teadmine oli ikka varasemalt olemas ning sellest tulenevalt saab seda planeerida ja panna paika tegevuskava kuidas sellega välja tullakse, mitte nii nagu praegu, et teatud seltskond, kes viitsib kaevata, leiab selle info üles.

Nüüd on olukord kus piltlikult öeldes oled sa oma oskamatusega asja planeerida kogu selle avaldamise suurejoonelisuse sinna samusesse keeranud. Ma ei ole mingi meedia ja turunduse ekspert, aga see ettevõtmine kukkus ikka väga halvasti välja. Seda kõike saanuks ettevalmistada. Koostööd, planeerimist ja piisavas koguses kommunikatsiooni olnuks tarvis.
Ma natuke oponeerin. Hooaja alguseni on natuke üle kuu aja aega - Läti poolelt öeldi, et tahetakse umbes kuu aega enne hooaja algust välja tulla uudisega. Tundub ju tegelikult mõistlik ajastus - ei jää hooaja alguse suhtes liiga varajaseks ega ka liiga hiliseks.

Ma nüüd küll natuke eeldan, aga võib arvata, et plaan oli tulla uudisega välja ka hetkel, kui kõik osalevad meeskonnad on 100% lukus. Ma saan aru, et alles tänasega sai meeskondade nimistu sisuliselt lukku.

See, et koosoleku protokoll enne ametlikku teadaannet välja tuli - jah, kõige parem ei ole. Aga ma ei ole kindel, kas see ka etem variant oleks olnud, kui seda protokolli oleks nui neljaks saladuses hoitud kuni ametliku teadaande ja pressikonverentsini.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas marxx762 »

Seda kõike saaks ju märksa paremini planeerida ja panna paika tegevuskava koostöös lätlastega. Ka mängugraafik on täna kättesaadav. See vist pole küll 100% kinnitatud, aga siiski. Protokolli võinuks välja panna, aga seal oleks võinud kasutada väljendit, et liiga uus nimisponsor avaldatakse kuupäeval xx toimuval pressikal vms. Kõik kes olid koosolekul need teavad kellega tegu ning avalik üldsus kuuleb sellest omal ajal.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4777
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas Uhhuu »

Ventspilsi eelarve kahaneb vähemalt 20%:

https://sportacentrs.com/basketbols/lat ... vismaz_par

Jaunzemsist jäädi ilma ja eelarve vähenemist on näha ka värvatud välismängijate kvaliteedis. Täna liitus meeskonnaga 22-aastane Moldova (!!!) korvpallur, kes mullu esindas Rumeenia kõrgliigaklubi Voluntari duubelmeeskonda. Ameeriklasest tagamängija Lamar Norman tegi NCAA-s nõrga meeskonna eest kõvasti skoori, aga mullu oma esimesel profihooajal Saksamaa esiliigas viskas vaid 3,6 punkti mängus. On oht, et Ventspils jääb Lätis medalita. Lisaks VEF-ile on ka Zelli ja Valmiera tummisemat koosseisu kokku saamas.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas RK »

Uhhuu kirjutas: 22 Aug 2024, 14:56 Ventspilsi eelarve kahaneb vähemalt 20%:

https://sportacentrs.com/basketbols/lat ... vismaz_par

Jaunzemsist jäädi ilma ja eelarve vähenemist on näha ka värvatud välismängijate kvaliteedis. Täna liitus meeskonnaga 22-aastane Moldova (!!!) korvpallur, kes mullu esindas Rumeenia kõrgliigaklubi Voluntari duubelmeeskonda. Ameeriklasest tagamängija Lamar Norman tegi NCAA-s nõrga meeskonna eest kõvasti skoori, aga mullu oma esimesel profihooajal Saksamaa esiliigas viskas vaid 3,6 punkti mängus. On oht, et Ventspils jääb Lätis medalita. Lisaks VEF-ile on ka Zelli ja Valmiera tummisemat koosseisu kokku saamas.
siit ma lugesin ,et Vefi palgafondi eelarve väheneb ca 20% ja Ventspilsi eelarve väheneb rohkem kui 20 %, covidi eelse perioodiga võrreldes veel rohkem .
The management of "VEF Rīga" has previously stated that the salary budget of the club's players has decreased by about 20 percent.

Everything is becoming more expensive, expenses are increasing, but revenues are decreasing, so we estimate that our budget will be at least 20 percent less than a year ago, even more than 20 percent. I can't even calculate how much less it is compared to the last season before covid," says the team leader thoughtfully

https://www.lsm.lv/raksts/sports/basket ... s.a565950/
Vasta