Ventspils-BC Kalev/Cramo [4.oktoober]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
mina

Postitus Postitas mina »

Krysver kirjutas:
nwo2 kirjutas:ma kardan, et me ei näe ühtegi.ma ei näed küll hetkel sellest tugevast seltskonnast´(zalgiris, rytas, ventspils, barons, siauliai, ask) mõnda klubi kelle kalev või rock suudaks välja puksida sealt aga noh loodame parimat.
Ei ütleks, et asi võimatu on. Pigem tuleb selline hästi tihe seis, et üks võit või kaotus saab lõpus otsustavaks. Kui kaks suurt välja arvata, võivad teised kõik üksteisele kaotada. Lisaks tuleb KINDLASTI komistamisi Valmiera ja Neptunase vastu.
Neptunase vastu???????
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Eesti eest kirjutas:
vihane kirjutas:tra ajab vihale küll need kaotused alati kes kaotavad on eesti klubid millal me näeme võite kui üldse näeme ja etv pangu põlema ennast vsjo.


otsustaval rünnakul kulpi ikka ei saaks ja pallikaotus otsa tra on ahvid ikka.
Minu mäletamist mööda pani Kullamäe ülk aasta Riga ASK vennale kulbi viimasel sekil ja Tartu võitis tookord kodus. Nii et ära põe - shit happens anywhere, anytime & with anyone.
Seda ei mäleta, et kas kopa panija oli Kullamäe aga igaljuhul selle palli sai ASKi mees ise uuesti kätte ja kukkumise pealt vormistas võidu siiski ASKile ;)
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

see kui Kullamäe koppa pani oli aasta 2006/07 ,aga kui Millage kukkumise pealt selle palli sisse pani oli aasta 2007/08
Suletud