Lietuvos Rytas - BC Kalev/Cramo [14.veebruar]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Postitus Postitas maq »

Alan kirjutas:Näha on, et paljusid huvitab, sest näost punased on juba mitmed postitajad. Ma ei kujuta ette, mida keegi internetifoorumis mulle ütlema peaks, et ma närvi läheks. Need mõned Tartu poolehoidjad on ennast minu silmis kordi paremini üleval pidanud, kui Kalevi fännid. Pisut mõtlemisainet.
parem ülevalpidamine on lolli möla ajamine siis järelikult?? Vaadakem mis on selle foorumi päisesse kirjutatud: BC Kalev/Cramo - foorum. Mis sellest järeldada võib? Ilmselgelt on see kalevi fänne koondav foorum. Täiesti mõttetu on Rocky pubefännidel siia tulla Kalevi kallal õiendama ja Kalevit kritiseerima. Tehke oma Rocky foorum ja istuge seal.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

zero0 kirjutas:
Alan kirjutas:Näha on, et paljusid huvitab, sest näost punased on juba mitmed postitajad. Ma ei kujuta ette, mida keegi internetifoorumis mulle ütlema peaks, et ma närvi läheks. Need mõned Tartu poolehoidjad on ennast minu silmis kordi paremini üleval pidanud, kui Kalevi fännid. Pisut mõtlemisainet.
!!!
Noo ei saa öelda teise klubi fännid kuidas Kalevi fännid peavad ennast ENDA klubi foorumis üleval pidama.Pole mul ka midagi selle vastu kui Rocki fännid postitavad,aga kui keegi kes on Rocki fänn hakkab Kalevi foorumis ajama ,et tema arust on Rocki saavutused suuremad ja paremad,siis võix selle siiski Rocki fännide foorumisse hoida.
Suletud