Balti liiga 2008/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Põhimõtteliselt on siis nii jah, et kui kalev Rocki võidab olemegi kohe final 4's? St poolfinaal peaks ju 4 meskonna hulgas peetama .. päris tore mu arust, kui Žalgirise vasta saaks. :)
Loom
Kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 27 Dets 2008, 12:58

Postitus Postitas Loom »

Mitmest kohast olen lugenud,et esimene mäng 24. märts Tallinnas Rockiga. Küsimus aga kust see info, sest BBL koduleheküljel pole veel mingeid andemid play-off kohtumistest vähemalt mu pilk ei tabanud seda, samuti pole Kalevi koduleheküljel mingeid andmeid. Kas on siis juba ka teada millal toimub Final 4?
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Noo ega BBL-is ja Kalevi kodulehel ei peagi kõik uudised kohe väljas olema.
Kalkun ju ka eile ütles, et 1. mäng on 24. märts. 2. mäng 28. märts ning vajadusel mängitav 3. mäng 1. aprillil
Fear the prophet!
Sanikidze
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 15 Mär 2009, 13:35

Postitus Postitas Sanikidze »

Ma arvan et nüüd on aeg Rockil end tõestada kalevile. ja rock võidab kalevi ära.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Sanikidze kirjutas:Ma arvan et nüüd on aeg Rockil end tõestada kalevile. ja rock võidab kalevi ära.
Ära selliseid asju küll siin foorumis ütle. Sind tullakse debiilikuks sõimama. :D
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Postitus Postitas Mario »

Kui nüüd ette kujutada, et Cramo oleks Rytase asemel olnud ehk kaotus (nt Rockile) oleks toonud Final 4 Tallinna ja võit mitte, mis siis oleks? Ma arvan, et Nenad targa treenerina oleks teinud ühe hea treeningmängu pingipoiste rohke panusega ... ja kaotanud. Kumb on tähtsam - kas võit ühes väheolulises mängus või võit Balti Liiga Final Four-is? Nenad on selgelt näidanud, et madalamad eesmärgid (ilmekad näited - Valga ja TTÜ kohtumised) taanduvad kõrgete ees tema jaoks. Nii oleks Cramo käitumine kindlasti sarnane Rytase omaga.

Seega nagu TDK sõnumi ridade vahelt välja võib lugeda - "Eesti on üks ahvide maa ja tallinlased on parajad debiilid nagu nad ikka olnud on; Meistriliiga maine on Cramo juba ju ära rikkunud oma kokkuleppemängudega". Einoh, palju õnne meile kõigile! :)
A new fan
Kasutaja
Postitusi: 103
Liitunud: 02 Jaan 2009, 15:54

Postitus Postitas A new fan »

Mario kirjutas:Kui nüüd ette kujutada, et Cramo oleks Rytase asemel olnud ehk kaotus (nt Rockile) oleks toonud Final 4 Tallinna ja võit mitte, mis siis oleks? Ma arvan, et Nenad targa treenerina oleks teinud ühe hea treeningmängu pingipoiste rohke panusega ... ja kaotanud. Kumb on tähtsam - kas võit ühes väheolulises mängus või võit Balti Liiga Final Four-is? Nenad on selgelt näidanud, et madalamad eesmärgid (ilmekad näited - Valga ja TTÜ kohtumised) taanduvad kõrgete ees tema jaoks. Nii oleks Cramo käitumine kindlasti sarnane Rytase omaga.

Seega nagu TDK sõnumi ridade vahelt välja võib lugeda - "Eesti on üks ahvide maa ja tallinlased on parajad debiilid nagu nad ikka olnud on; Meistriliiga maine on Cramo juba ju ära rikkunud oma kokkuleppemängudega". Einoh, palju õnne meile kõigile! :)
Polegi nii väga loll jutt. Täiesti normaalne värk iseenesest, ma arvan et Rytase fännid tegid isegi oma foorumisse sellest mingi eraldi teema, umbes et "Kuidas võimalikult usutavalt Zalgiriselt suhu saada". Ka Cramo oleks tõenäoliselt sellisele mängule pool kõvaga läinud. Vb foorumisse sellist teemat poleks teinud aga..
BBL
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

Mis siin ikka enam ohkida :) Nüüd tuleb tulevikku vaadata. Kuna ma olen mõlema Eesti klubi fänn, siis play-off`s ei ole seda pinget, mis oleks olnud lätlaste või leedukate vastu mängides. Üks klubi on esimest korda Final 4`is, see on positiivne. Kuna ma näen Kalevis hoopis suuremat potensiaali ka Final 4-is midagi ära teha, siis loodan, et nemad saavad edasi. Sellise mänguvormiga ei tohiks Rocki alistamine mingi probleem olla
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Sanikidze kirjutas:Ma arvan et nüüd on aeg Rockil end tõestada kalevile. ja rock võidab kalevi ära.
vabanda, aga mis sind siia kutsub/kutsus, kui su üks esimesi postitusi on kohe selline? Nii sama huvi pärast küsin. Eriti kuo on teada, et see on Kalevi foorum ning on olemas ka rocki foorum..
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Ega midagi muud, kui las kohamängud alata ja parim võitku (Loodaks Rocki siis :P). See kokkuleppemängu värk, mida osad lehed pasundavad, on küll idiootne. Eelmisele seda, on see on ju ikkagi üldine Balti liiga teema, las mees teeb sellist postitust kui tahab :)
Viimati muutis Tartust, 15 Mär 2009, 18:31, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

no olgu , ma ei reageerinud tegelt üle, aga niisama huvitab, mis on siin kalevi foorumis nii imelist, et nii palju rocklasi siia kohale roomab :P
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

greystone kirjutas:no olgu , ma ei reageerinud tegelt üle, aga niisama huvitab, mis on siin kalevi foorumis nii imelist, et nii palju rocklasi siia kohale roomab :P
Offtopic: Aga las nad roomavad siis siia, minu arvates on see ikkagi üldine teema ja las nad avaldavad oma arvamust siin. Ma saaks aru, kui nad mingi teie mängijate teemade alla nõmedusi kirjutaks või siis massiliselt reegleid rikuks, et siis võiks möliseda, aga siiani ei leia ma küll põhjust.
(Y)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Tartust kirjutas:
greystone kirjutas:no olgu , ma ei reageerinud tegelt üle, aga niisama huvitab, mis on siin kalevi foorumis nii imelist, et nii palju rocklasi siia kohale roomab :P
Offtopic: Aga las nad roomavad siis siia, minu arvates on see ikkagi üldine teema ja las nad avaldavad oma arvamust siin. Ma saaks aru, kui nad mingi teie mängijate teemade alla nõmedusi kirjutaks või siis massiliselt reegleid rikuks, et siis võiks möliseda, aga siiani ei leia ma küll põhjust.
Foorumi konstaabel ei lase sellist jama siia kirjutada, mis talle vastu karva on.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

lol! pool saalist vähemalt vehkis rõõmust kätega kui lõpuvile kõlas, tundub et seal hulgas ka üsna palju rytase fänne...
Suletud