BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [1.aprill] (3. play-off mäng)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Alguses netti tulles lugesin postimehest Linehani,Vucinici,Kanguri ja Kullamäe arvamust eilsest mängust ning nüüd lugesin väga-väga sisutihedat Rixi ja hiljem ka Demarri postitust ja jõudsin järeldusele, et see asi polegi nii hull.
Hetke emotsiooni pealt tundubki kõik palju hullem, eriti veel kui hakkad maha rahunema ja siis tuleb keegi nina alla hõõruma, et Kalev on PA*K!

Igal juhul nagu Rix juba mainis,( mul tuli sinu jutuga kohe Kickpoksija meelde, kus vana hea van Damme äigab Tong-Po'le ) siis tuleb ennast nüüd kokku võtta ja sellest üle saada ja KMLi tiitel ikka päälinna tagasi tuua!
Fännidel läheb ka natukene aega sellest üle saamiseks, aga peame raudkindlana Kalevi tagalas edasi seisma ning neid toetama, et väärikus päästa.

Tulevikule veel mõelda ei taha, hetkel ilmselt üsna tume, kuid KMLi võit saades ilmselt asjad natukene pareneksid.
Rock19
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Mär 2009, 12:18

Postitus Postitas Rock19 »

No mida ma ütlesin.MA teadsin seda,aga ma parastama ei tulnud.Ma tahtsin Rocki fännina lihtsalt öelda, et kui teie räägite,et rockil pole hiljem midagi ´ff-is teha.Aga tähtis on sinna saada.Siiis oled sa juba kõva meeskond.KOnkreetselt S E E mäng on vaja võita, mitte mõelda edasipääsu peale.Alaku pidu.
sarka14
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 05 Mär 2008, 11:58

Postitus Postitas sarka14 »

TDK kirjutas:Alguses netti tulles lugesin postimehest Linehani,Vucinici,Kanguri ja Kullamäe arvamust eilsest mängust ning nüüd lugesin väga-väga sisutihedat Rixi ja hiljem ka Demarri postitust ja jõudsin järeldusele, et see asi polegi nii hull.
Hetke emotsiooni pealt tundubki kõik palju hullem, eriti veel kui hakkad maha rahunema ja siis tuleb keegi nina alla hõõruma, et Kalev on PA*K!

Igal juhul nagu Rix juba mainis,( mul tuli sinu jutuga kohe Kickpoksija meelde, kus vana hea van Damme äigab Tong-Po'le ) siis tuleb ennast nüüd kokku võtta ja sellest üle saada ja KMLi tiitel ikka päälinna tagasi tuua!
Fännidel läheb ka natukene aega sellest üle saamiseks, aga peame raudkindlana Kalevi tagalas edasi seisma ning neid toetama, et väärikus päästa.

Tulevikule veel mõelda ei taha, hetkel ilmselt üsna tume, kuid KMLi võit saades ilmselt asjad natukene pareneksid.
KML tuleb põnev ma arvan :D Aga hoian ikkagi pöialt Rockile
sarka14
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 05 Mär 2008, 11:58

Postitus Postitas sarka14 »

Rock19 kirjutas:No mida ma ütlesin.MA teadsin seda,aga ma parastama ei tulnud.Ma tahtsin Rocki fännina lihtsalt öelda, et kui teie räägite,et rockil pole hiljem midagi ´ff-is teha.Aga tähtis on sinna saada.Siiis oled sa juba kõva meeskond.KOnkreetselt S E E mäng on vaja võita, mitte mõelda edasipääsu peale.Alaku pidu.
See on õige TÄHTIS ON SEE ET ROCK SAI FF!Sel juhul on ta parem kui Kalev sest Parem VÕIDAB
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

TDK kirjutas:Fännidel läheb ka natukene aega sellest üle saamiseks, aga peame raudkindlana Kalevi tagalas edasi seisma ning neid toetama, et väärikus päästa.
peaasi, et meeskond ise võimalikult ruttu selle kaotuse unustaks
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Postitus Postitas Kaitsefänn »

marxx762 kirjutas:Lisaksin veel eelnevatele kommentaaridele seda et, kindlasi on kõigi pettumus väga suur, ka minu. Aga sellist hooaega polegi meil varem olnud kus võistkond näitab sellist tugevust ja stabiilsust ning just sellest tingituna olid lootused niivõrd kõrgele keritud. Oleks me nt. kuuendana play-offi pääsenud ja siis kaotanud oleks jutt hetkel natuke teine. Pean silmas seda, et nii natukene jäi puudu otse Final4 pääsemisest ja kõik pidasid Kalevit favoriidiks, kuid tuli kaotus Rocki vastu, kes üle kivide ja kändude suutis ennast murda kuue tugevama hulka, keegi ei taha leppida teadmisega, et terve hooaja hästi esinenud Kalev(kes oli ka rockiga kohtumise eel suurem favoriit) kaotas selle lahingu just sellise ime viske tagajärjel.
Õige!
DesertFox
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 22 Sept 2008, 12:31

Postitus Postitas DesertFox »

Keegi rääkis siin enne BBL-i formaadi muudatustest, on midagi täpsemat ka teada?

Minumeelest võiks üldse teha nii nagu Schenkeri liigas on, et mängitaksegi alguses BBL-i, pärast kui on see liiga läbi, siis kohalikud võistkonnad järjestatakse BBL-i koha järgi pingeritta ja nii pannakse playoff paarid paika. Näiteks BBL võiks olla vähemalt kolme liigaline. Kõige kõvemas mängiksid meilt siis Kalev/Cramo ja Rock, järgmises oleksid Valga, Pirita, TTÜ ja viimases siis Tarvas, Pärnu ja Kuremaa näiteks. Saaksid kõik mängida omasugustega, ei oleks neid tühje mänge niisama, kus Kalev või Rock peavad madistama Kuremaaga. Pärnu saaks mängida Vilniuse õlletehase meestega näiteks ja Tarvas saaks NBA mänge pidada Riia trollipargiga. Ok, viimane on niisama nali, lihtsalt ei tule hetkel pähe, kes sellisel tasemel võiks nendes riikides mängida, aga mõtte ütlesin enne ära.

Järgmine asi oleks üldse põhihooaja laiendamine nii, et igaüks mängiks 4 mängu omavahel. Arvan, et Žalgirisel ja Rytasel on igatahes huvitavam Kalevi ja Rockiga rohkem mängida, kui näiteks Alytuse, Sakalai ja muude selliste satsidega.

See küll ei kuulu teemasse, seetõttu midagi teemasse ka, Tanoka vise oli paras šokk, kuigi kui ta juba viske teele saatis, siis oli halb tunne sees. Visnapuu suhtes tuleb au anda, mees suutis ka noored panna mängima EM-il. Üldse Kuusmaa ja Visna tunduvad ühed parimad treenerid hetkel. Sokk ka, aga temal see aasta jäi vahele.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

tont kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/322923

hahaa
raske huumor :D
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Jess! Lõpuks sai kasutaja "Sanikidze" bänni.
Suht lame, et postituses seisab ainult, et kalev on ****.

Finaalturniir mängitakse 24-25 aprillil! Keegi küsis eile, aga ma ei osanud täpsemalt vastata.
Igatahes Rock, mine tee siis Eesti korvpallile au! ;)
Seekord oli Rock parem..
Eesti hiidude duelle saame nautida sel hooajal veel palju-palju ja loodetavasti näeme veel buzzeritega lõppevaid mänge :)
Viimati muutis Kalev4ever, 02 Apr 2009, 17:24, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Ta läks juba päris ammu minuteada lahku sellest tantsutüdrukust ja kas tal on laps ??
trt4ever
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Apr 2009, 20:29

Postitus Postitas trt4ever »

jyrgen kirjutas:Ta läks juba päris ammu minuteada lahku sellest tantsutüdrukust ja kas tal on laps ??
Mis laps mis lahku`?
Palju sa asjast tead et sa siin targutad?

Nii kibestunud ei saa ju kah olla, et hakkate juba mingit pointless iba ajama!!!??
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

päris lahe esimene postitus kasutajanime järgi järjekordselt tartlaselt..
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

trt4ever kirjutas:
jyrgen kirjutas:Ta läks juba päris ammu minuteada lahku sellest tantsutüdrukust ja kas tal on laps ??
Mis laps mis lahku`?
Palju sa asjast tead et sa siin targutad?

Nii kibestunud ei saa ju kah olla, et hakkate juba mingit pointless iba ajama!!!??
lihtsalt rääkisin mis ma tean :) Minu jutt polnud targutamine.
Ja tartlased hoidke oma postimehe foorumisse palun !
Suletud