Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

LeBron on ja jääb kuningas. Ärge ajage mingit möla.
Kui ikka meeskonnakaaslane sinu ema põrutab, ei näe ma põhjust, miks sellisega koos mängida. Kindlasti luges see väga palju tema lahkumises.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kivipallur »

Mis kuradi kuningas ... . Seitsme aasta jooksul 0!!!! tiitlit ja sa kutsud teda kuningaks?
Pilt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Kivipallur kirjutas:Mis kuradi kuningas ... . Seitsme aasta jooksul 0!!!! tiitlit ja sa kutsud teda kuningaks?
Tuletaks sulle meelde, et üksinda tänapäeval ei võideta tiitleid. Ta on maailmaparim mängija ja selleks ta ka jääb.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Patrioot »

Egert kirjutas:LeBron on ja jääb kuningas. Ärge ajage mingit möla.
Kui ikka meeskonnakaaslane sinu ema põrutab, ei näe ma põhjust, miks sellisega koos mängida. Kindlasti luges see väga palju tema lahkumises.

Kui su ema on ikka selline, kes laseb poja meeskonnakaaslastel ennast põmmida, siis ei tasu selles tiimi süüdistada.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kivipallur »

väike-tamma kirjutas:
Kivipallur kirjutas:Mis kuradi kuningas ... . Seitsme aasta jooksul 0!!!! tiitlit ja sa kutsud teda kuningaks?
Tuletaks sulle meelde, et üksinda tänapäeval ei võideta tiitleid. Ta on maailmaparim mängija ja selleks ta ka jääb.
Ma ütlen nüüd jälle ,et Kobe on maailma parim mängija ja selleks ta ka jääb.Kohe tuleb järgmine ja ütleb ,et hoopis Durant on parim ! Seda jah ,et üksinda on raske(kuid mitte võimatu ,eriti kui sa oled veel "maailma parim") võita , kuid kas "kuningal " on tõesti vaja kahte superstaari kõrvale ,et võita ?
Samas ma mõistan teda.Ei suutnud Clevelandiga meistriks tulla ja ehk nüüd hakkas kartma ,et kui ta Clevelandi jääb ,siis ei tule kunagi NBA meistriks. Ja kõige suurem võimalus võita tiitel on Miamis ,kus juba ees Wade ja Bosh.Ehk siis tegi kõige lihtsama valiku. Seal ta ei pea nüüd midagi kartma .Kui ise ei suuda enam play-offides liidri rolli mängida ,siis teeb seda Wade.Ja kui Wade põrub ,siis on ka veel Bosh.
Tõeline kunigas ikka küll...Nagu keegi siin mainis ,siis ka minu arvates ei tasu Jamesi enam Jordani ja isegi Kobega võrrelda.
Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Kuulake seda: http://media.790theticket.com/Applicati ... 7-8-10.mp3" onclick="window.open(this.href);return false; :D


E: pisut mugavam versioon: http://www.youtube.com/watch?v=xZr2qOXQJ4w" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis Mihkel111, 10 Juul 2010, 19:04, muudetud 1 kord kokku.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

väike-tamma kirjutas:
Kivipallur kirjutas:
Tuletaks sulle meelde, et üksinda tänapäeval ei võideta tiitleid. Ta on maailmaparim mängija ja selleks ta ka jääb.
Ma ütlen nüüd jälle ,et Kobe on maailma parim mängija ja selleks ta ka jääb.Kohe tuleb järgmine ja ütleb ,et hoopis Durant on parim ! Seda jah ,et üksinda on raske(kuid mitte võimatu ,eriti kui sa oled veel "maailma parim") võita , kuid kas "kuningal " on tõesti vaja kahte superstaari kõrvale ,et võita ?
Samas ma mõistan teda.Ei suutnud Clevelandiga meistriks tulla ja ehk nüüd hakkas kartma ,et kui ta Clevelandi jääb ,siis ei tule kunagi NBA meistriks. Ja kõige suurem võimalus võita tiitel on Miamis ,kus juba ees Wade ja Bosh.Ehk siis tegi kõige lihtsama valiku. Seal ta ei pea nüüd midagi kartma .Kui ise ei suuda enam play-offides liidri rolli mängida ,siis teeb seda Wade.Ja kui Wade põrub ,siis on ka veel Bosh.
Tõeline kunigas ikka küll...Nagu keegi siin mainis ,siis ka minu arvates ei tasu Jamesi enam Jordani ja isegi Kobega võrrelda.[/quote]
James oli mu lemmik ja jääb ka minu lemmikuks. Minu arust tegi õige otsuse. Tundub et talle on tähtis tiitli võitmine aga mitte selle võitmise viis. Aga edu teile hateritele. Eks kevadel ole näha kes parim on.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kivipallur »

Miks sa mind hateriks kutsusid? Sellepärast ,et ma teda "kuningaks " ei pea ? :D
Et need ,kelle arvamus Jamesi fännidega ei ühti , on siis kohe vihkajad ?
Pilt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Kivipallur kirjutas:Miks sa mind hateriks kutsusid? Sellepärast ,et ma teda "kuningaks " ei pea ? :D
Et need ,kelle arvamus Jamesi fännidega ei ühti , on siis kohe vihkajad ?
Ma ei nimetanud sind. Ma ei nimetanud kedagi konkreetset. Nõme on tõesti lugeda, et teda selle otsuse pärast maha tehakse.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Raja »

Mulle endale meeldis selline kommentaar selle jandi kohta:

"If LeBron were an executive at a company leaving to another company, he'd be congratulated on the move. He signed a contract seven years ago, and in that time he single-handedly increased Cavaliers' attendance, sales, revenue, profit, and market visibility. He fulfilled the terms of his contract as agreed to, and now he has left to go to another "company" to do the same thing.

I'm sorry, but I fail to see anything wrong with what he has done. The NBA is a business like any other and it's time people realize that."
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Mihkel111 kirjutas:Kuulake seda: http://media.790theticket.com/Applicati ... 7-8-10.mp3" onclick="window.open(this.href);return false; :D
HAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA :D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

nagu siin mainutd on siis jah... james võib olla talendikaim mängija nba-s....... mitte kunagi ei saa teda võrrelda Jordani ja Kobega enam.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

Samas ma mõistan teda.Ei suutnud Clevelandiga meistriks tulla ja ehk nüüd hakkas kartma ,et kui ta Clevelandi jääb ,siis ei tule kunagi NBA meistriks. Ja kõige suurem võimalus võita tiitel on Miamis ,kus juba ees Wade ja Bosh.Ehk siis tegi kõige lihtsama valiku. Seal ta ei pea nüüd midagi kartma .Kui ise ei suuda enam play-offides liidri rolli mängida ,siis teeb seda Wade.Ja kui Wade põrub ,siis on ka veel Bosh.
Tõeline kunigas ikka küll...Nagu keegi siin mainis ,siis ka minu arvates ei tasu Jamesi enam Jordani ja isegi Kobega võrrelda.
James oli mu lemmik ja jääb ka minu lemmikuks. Minu arust tegi õige otsuse. Tundub et talle on tähtis tiitli võitmine aga mitte selle võitmise viis. Aga edu teile hateritele. Eks kevadel ole näha kes parim on.
jah, lebron on hea, väga hea mängija, vaata et parim terves ajaloos. ning, jh ma usun et Heat võidab aasta pärast NBA tiitli.
aga huvitav mida Lebron kartma hakkas 25 aastaselt? tal veel 10-13 aastat ees. 10 aastat üskinda üritada.tänapäeval, ja ka varem, suuremate superstaaride (lebroni, kobe, wade + praegused hall of famerite) puhul loetakse mitu tiitlit sa üksinda võitsid.
aga kui sa läheb juba nii "varakult" kõige kergemat teed pidi, no siis...
sellepärast räägitaksegi et tema nba "legacy" langes peale seda otsust. kui sa oled sellinne superstaar nagu sa oled, oled mänginud oma karjääri algusest ühes ja samas tiimis, ja siis jooksed minema, sest näed et 2 superstaari juba teises tiimis koos, ja et sinule on veel ruumi...
Kobe ja michael jordani "legacyt" peetakse kõige suuremaks, nad on võitnud kõik oma tiitlid ühe tiimiga. nad ei jooksnud ära. Michael jordanil polnud ka peale 6 hooaega nba tiitlit, aga ta üritas ikka samas tiimis edasi. samas tiimis, mis tõi tema NBA-sse.
Minu arust oli see väga vale otsus. Minu arust, oleks ta võinud jääda Cavsi veel üritama, sest klubi asub tema kodu lähedal ja sa oled seal mänginud kõik oma 7 hooaega. Ta oleks võinud veel üritada 7 aastat cavsis, ja kui tal ikkagi poleks olnud tiitlit, siis oleks ta võinud minna teise superstaariga ühte tiimi, et saada oma tiitel kätte.
Lebron and his "legacy": http://pardonmybias.com/lebron-and-his- ... ded-south/" onclick="window.open(this.href);return false;
Joining Heat Would Ruin Lebron's Legacy: http://www.fearthesword.com/2010/7/7/15 ... in-lebrons" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

Ma ei teagi, miks ma postitan...kuumusest ehk? Aga praegu meenus Postiljon, kes aastaid higistas ühes klubis (ok. üks ja viimane LAL) ja ikka jäid tühjad pihud. Kas ta nüüd sellepärast on sitem, kuna sõrmust pole?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Oleks tal käpatäis sõrmuseid veel kah oleks ta üks parimaid Big Man'e läbi aegade, praegu teatakse teda lihtsalt nii et oli üks hea mängija kes mängis kunagi koos Stockoniga Jazzis aga ei võitnud kunagi midagi.
Vasta