Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mina näiteks usun, et sa ikka päris normaalne ei ole.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Krysver kirjutas:Juba praegu kui meeskondades on vahel olnud 3-4 välismängijat käib alati kaasas hunniku treenerite (Kerde, Sõber, Dorbek jne.) pidev mulin teemal, et näiteks Valdmaa&Co pole midagi eesti korvpallile juurde andnud jne jne.
Need treenerid on alati heameelega ka ise välismängijate teeneid kasutanud, nii et selle koha pealt ei tohiks nüüd küll kobisemist olla.

Nende NCAA meestega on ka selline lugu, et kui nad pole varem Euroopas mänginud, siis läheb esimene hooareg tavaliselt kohanemiseks. Ja kuigi Jones ja valgevenelane on mõlemad Euroopa taustaga, nende korvpallurikarjäär on kujunenud USAs. Selle võrra on nad odavamad, aga ühele kaardile mängida ja selle nimel üle pakkuda ka ei maksa. Loodetavasti on mingid varuvariandid siiski välja otsitud.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

Spartaklane kus kurat sina tead palju juhtkond pingutas tema saamiseks või mitte.Sina usud ,et oluliseks ei saanud raha?Ütle mille alusel sa sellisele järeldusele jõudsid?Nagu 5 aastane kes kõik välja ütleb mis mõtleb ja arvab ja seda teistele tõe pähe määrida üritab.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Arvasin, et asi rahuneb peale seda, kui saame välismängija nime teada (mida kõik ootasid), aga nüüd keerutab igaüks oma teooriaid siin :D
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Nüüd teame kõik, et Sir Jones mängib mingite suvaliste Eesti jorridega? Cramo meeskond on hetkeseisuga ju täielik naljanumber. Kas sa ei arva nii?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Soho »

Ja ega teised paremad pole..
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

KalevForever kirjutas:Spartaklane kus kurat sina tead palju juhtkond pingutas tema saamiseks või mitte.Sina usud ,et oluliseks ei saanud raha?Ütle mille alusel sa sellisele järeldusele jõudsid?Nagu 5 aastane kes kõik välja ütleb mis mõtleb ja arvab ja seda teistele tõe pähe määrida üritab.
Kust otsast see juhtkond siis ikka nii pingutanud on, mul on muideks tuttavad Lätis ,kes samuti on korvpalli huvilised ja jälgivad sealset korvpalli maailma ja nendele teadaolevalt ei ole Vefi eelarve märkimisväärselt Kalev/Cramo omast suurem ,samas kui meil lubati ju uusi suursponsoreid ,siit tekkiski arusaamatus ,kuidas nemad suutsid sellele Valgevene poisile rohkem pakkuda kui meie. Ja ma ei saa siiani aru milleks te arvate nii kindlalt ,et Keerles jätkab Kalev/ Cramos,mis peaks olema see argument ,miks ta peaks jätkama ,kui jätkab siis ainult kõige viimase varjandina,nendest valikutest ,mis tal võtta on,siit tekibgi küsimus kaua Kalev/Cramo juhtkond seda vastust Keerleselt siis ootab ,algselt pidi see tulema juba peale kontrollmänge Tsehhiga siis peale mängu Austriaga,samas on ju Keerles ise ka väitnud ,et tal pole mingeid läbirääkimisi uue lepingu osas Kalev/Cramoga olnud ja lepingust on asi väga kaugel,samas kui Kuusmaa tahab meeskonna komplekteerida 27 Augustiks ehk siis vähem kui nädal on veel jäänud ja korviall on meil hetkel ainult üks oletatavalt hea mängija,ma ei välista siin võimalust ,et alustamegi hooaega Tarva Cupil olukorras ,kus meil korviall ainult Jones ja võibolla ka Kitsing ja ongi kõik on see teie arvates siis normaalne aga võibolla ma näen neid asju liiga mustades värvides ,kuid elame näeme.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas TDK »

Lootus sureb natukene enne Kihnu-Virvet ;)
Kasutaja avatar
juhkam
Kasutaja
Postitusi: 53
Liitunud: 06 Dets 2008, 19:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas juhkam »

Spartaklase rahustamiseks võin öelda et Keerles on pigem siia jäämas kui ära minemas.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Siis võib arvata, et Keerles on veel tujukam kui kunagi varem. See vend on lihtsalt sündinud toriseja. Juba eelmise hooaja lõpus ta muud ei teinud, kui käis ringi ja mossitas. Kui ei teaks, et tegemist on mehega, siis arvaks, et ta on naine, kellel on aastaringi päevad. :|
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

spartaklane kirjutas:
KalevForever kirjutas:Spartaklane kus kurat sina tead palju juhtkond pingutas tema saamiseks või mitte.Sina usud ,et oluliseks ei saanud raha?Ütle mille alusel sa sellisele järeldusele jõudsid?Nagu 5 aastane kes kõik välja ütleb mis mõtleb ja arvab ja seda teistele tõe pähe määrida üritab.
Kust otsast see juhtkond siis ikka nii pingutanud on, mul on muideks tuttavad Lätis ,kes samuti on korvpalli huvilised ja jälgivad sealset korvpalli maailma ja nendele teadaolevalt ei ole Vefi eelarve märkimisväärselt Kalev/Cramo omast suurem ,samas kui meil lubati ju uusi suursponsoreid ,siit tekkiski arusaamatus ,kuidas nemad suutsid sellele Valgevene poisile rohkem pakkuda kui meie. Ja ma ei saa siiani aru milleks te arvate nii kindlalt ,et Keerles jätkab Kalev/ Cramos,mis peaks olema see argument ,miks ta peaks jätkama ,kui jätkab siis ainult kõige viimase varjandina,nendest valikutest ,mis tal võtta on,siit tekibgi küsimus kaua Kalev/Cramo juhtkond seda vastust Keerleselt siis ootab ,algselt pidi see tulema juba peale kontrollmänge Tsehhiga siis peale mängu Austriaga,samas on ju Keerles ise ka väitnud ,et tal pole mingeid läbirääkimisi uue lepingu osas Kalev/Cramoga olnud ja lepingust on asi väga kaugel,samas kui Kuusmaa tahab meeskonna komplekteerida 27 Augustiks ehk siis vähem kui nädal on veel jäänud ja korviall on meil hetkel ainult üks oletatavalt hea mängija,ma ei välista siin võimalust ,et alustamegi hooaega Tarva Cupil olukorras ,kus meil korviall ainult Jones ja võibolla ka Kitsing ja ongi kõik on see teie arvates siis normaalne aga võibolla ma näen neid asju liiga mustades värvides ,kuid elame näeme.
Wau,selle peale ei oska ma midagi muud öelda kui ,et see on kõige pikem lause mida ma näinud olen.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas pelmeen »

Väga häirib see, kui oma lauseid rikastatakse nimedega, keda tegelikult olemas ei ole. Pidevalt loen mingitest kitsingutest, kes see mees üldse on? milleks see mees cramossee. meile on juba ju oma jan vesely saksa näol olemas. ega keegi ometi nii rumal ole, et loodab selliste meestega saavutada midagi? ja kui mees nii hea on, kas siis rock ta ära lubaks? vaevalt. vaenlased nõrgestavad ikka vaenalst oma relvadega.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas RK »

pelmeen kirjutas:Väga häirib see, kui oma lauseid rikastatakse nimedega, keda tegelikult olemas ei ole. Pidevalt loen mingitest kitsingutest, kes see mees üldse on? milleks see mees cramossee. meile on juba ju oma jan vesely saksa näol olemas. ega keegi ometi nii rumal ole, et loodab selliste meestega saavutada midagi? ja kui mees nii hea on, kas siis rock ta ära lubaks? vaevalt. vaenlased nõrgestavad ikka vaenalst oma relvadega.
eks sa see hooaeg näed kui hea mees see Kitsing on ja Rock teda hea meelega ära ei lasnud , lihtsalt mees tahtis mängida mitte pingil istuda.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Delta »

RK kirjutas:
pelmeen kirjutas:Väga häirib see, kui oma lauseid rikastatakse nimedega, keda tegelikult olemas ei ole. Pidevalt loen mingitest kitsingutest, kes see mees üldse on? milleks see mees cramossee. meile on juba ju oma jan vesely saksa näol olemas. ega keegi ometi nii rumal ole, et loodab selliste meestega saavutada midagi? ja kui mees nii hea on, kas siis rock ta ära lubaks? vaevalt. vaenlased nõrgestavad ikka vaenalst oma relvadega.
eks sa see hooaeg näed kui hea mees see Kitsing on ja Rock teda hea meelega ära ei lasnud , lihtsalt mees tahtis mängida mitte pingil istuda.
No kui Keerles ikka jääb Cramosse ja välismees ka on nr4 peal, siis pakun, et istub veel rohkem pingil kui Rockis.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Tarvas oleks talle paras olnud, seal on pikkadest puudust ja Sõber oleks talle kindlasti andnud piisavalt mänguaega.
Vasta