Balti liiga 2009/2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas mining531 »

Asi oli ikkagi koormuses, aga minu arvates oleks siis nad pidan kohe play-offi panema pigem Leedu liigas, kui Balti liigas :)
Pilt
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas TDK »

Minu meelest see ainult hea uudis meile ju, muidu oli nii et nemad kahekesi oli kindlasti 1. ja 2. ja siis pääses edasi veel 4 meeskonda, aga nüüd nad juba playoffides ootamas ja pääseb edasi 6 meeskonda. Võimalused suuremad, ka siis kui järgmine hooaeg peaks olema BC Nybit/Cramo.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas vabakutseline »

Järgmine hooaeg tõotab tulla õige põnev.. TTÜ ja rootsi klubi tugendavad BBL-i kõvasti jaega ka Valmiera nõrk meeskond ei ole.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kõigil on arvestatav tase olemas, ise asi on see, kuidas seda realiseerima hakatakse ja kuidas komplekteerimisega läheb.

Valmieral üks kord leidis väga hea leiu: Štimači. Üks Olivero nimeline oli ka neil mingi aeg, kes oli täielik feil. Igasugused teised Elliotid, Clarkid, Davised ja Cresnarid on siiani oma töö ära teinud, aga ülejäänud meeskonnalt pole piisavat panust tulnud, et play-offidesse jõuda.

Huvitav oleks näha, kuidas "delfiinid" kodumängudes hakkavad mängima. Challenge´s tabasid ikka ulmeliselt hästi. Loodame, et Kalev saab ka korraliku(ma) meeskonna komplekteeritud ja saab loota tunduvalt paremat järgmist hooaega :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Soho »

Egert kirjutas:Ei saa nagu selleks aru, miks Rytast ja Zalgirist jumalateks peetakse?
See hooaeg said ju enam-vähem kõik nendega normaalselt mängitud.

Ma arvan ka , et see pigem mängukoormuse tõttu... vb oleks nad muidu üldse loobund.. kuna euroliigas suht põleti läbi :)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Alex »

Soho kirjutas:
Egert kirjutas:Ei saa nagu selleks aru, miks Rytast ja Zalgirist jumalateks peetakse?
See hooaeg said ju enam-vähem kõik nendega normaalselt mängitud.

Ma arvan ka , et see pigem mängukoormuse tõttu... vb oleks nad muidu üldse loobund.. kuna euroliigas suht põleti läbi :)
Tegelikult loll vabandus. VEF mängis ka nelja sarja tänavu...Arvatavasti neile (Rytas/Zalgiris) lihtsalt ei paku BBL pinget.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Delta »

Ma pakun, et BBLi juhtkond tahtis igal juhul Zal-Ryt näha liigas, et tase kõrgem oleks. Tuli lihtsalt nende tingimustele vastu tulla, muud ei midagi.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Alex »

Vana tuttav:
Algirdas Brazys will coach BK Ventspils for the next two seasons. The new coach comes from Lithuania where he was sports director in Zalgiris Kaunas. In his career experiences with Spartak SPB, Enisey and Tartu Rock
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas pelmeen »

Rytasel meeskond koos üldiselt. 1juuliks on meeskonna palgal juba 6 välismaalast
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Genuin »

pelmeen kirjutas:Rytasel meeskond koos üldiselt. 1juuliks on meeskonna palgal juba 6 välismaalast
Ennäe, kes välja on ilmunud.
Aga tegelikult hea point. Millal saame näha olukorda, kus Eesti tippmeeskonnal on meeskond juuni lõpuks/juuli alguseks meeskond koos? Ilmselt mitte lähiajal.
Reaalne eesmärk Valdmaale ja Co.-le selleks hooajaks : saada roster kokku hiljemalt kuu aega pärast Rocki/Tarvast. Siis võib Idaliigas loota isegi mõnele üllatusvõidule.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Zog »

Eks muidugi nt Tarvase ja Cramo komplekteerimine käib vähe erinevate põhimõtete järgi, nii et neid klubisid pole väga mõtet võrrelda... Rocki'ga võrdlemine on asjakohasem, aga samas.... mulle Rock'i selleaastane koosseis vähemalt hetkeseisuga küll erilist muljet ei avalda :? Kui nad just ühte kõva välismaalast juurde ei leia, siis seda kuidas nad balti liigas kolmandaks tuleksid (mida nad teatavasti paar aastat tagasi tegid,) ma praegu ette ei kujuta.
Suletud