Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Sten »

nojah kirjutas:Head korvpallisõbrad

Eilses kaotuses olid süüdi Atso Matsalu ja Robert Krabbendam

Lugupidamisega,

Teie treener Sumo

PS! Mina ei teinud jälle midagi valesti.
Kust pilti nägid? Käisid kohapeal?
Pilt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Alex »

Kui vaadata kuidas kaotus tuli siis võtab vanduma küll aga muidu olen Sten mõttemaailmaga ühel meelel.
Sten kirjutas:...Samas on õnneks, kui nii saab öelda, tulnud kõik kaotused võõrsil. Alla anda ei saa, peab edasi võitlema ja kodus võidud ära võtma.
...ja küll me veel kellegi ka võõrsil ära karistame. Peale Vefi tunduvad nad kõik mängitavad vastased olema. Lihtsalt suhtumise küsimus.
YNWA
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nub4you »

Alex kirjutas:Kui vaadata kuidas kaotus tuli siis võtab vanduma küll aga muidu olen Sten mõttemaailmaga ühel meelel.
Sten kirjutas:...Samas on õnneks, kui nii saab öelda, tulnud kõik kaotused võõrsil. Alla anda ei saa, peab edasi võitlema ja kodus võidud ära võtma.
...ja küll me veel kellegi ka võõrsil ära karistame. Peale Vefi tunduvad nad kõik mängitavad vastased olema. Lihtsalt suhtumise küsimus.
Ei ole ka Vef võitmatu, seda näitas kalevi napp kaotus , ja rocki viimase veerandaja kaotus.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Huvitav, millal meeskond trenni jälle teha saab. Tulevad leedust tagasi, on KMLis kohe 4 mängu järjest ning peale seda võõrsil Balti liigas mängud Dolphinsi ja VEFiga.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

ei saagi teha:)
rix01
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 12 Aug 2009, 08:26

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas rix01 »

nojah kirjutas:Head korvpallisõbrad

Eilses kaotuses olid süüdi Atso Matsalu ja Robert Krabbendam

Lugupidamisega,

Teie treener Sumo

PS! Mina ei teinud jälle midagi valesti.
Väga tabavalt öeldud! Lisaks veel, et jälle vilistati ära!!!!
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kaska »

Egert kirjutas:Huvitav, millal meeskond trenni jälle teha saab. Tulevad leedust tagasi, on KMLis kohe 4 mängu järjest ning peale seda võõrsil Balti liigas mängud Dolphinsi ja VEFiga.
emm hommukil teevad trenni ja õhtul mäng.mis seal siis nii keeerulist
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

hommikul on pallivise ja video vaatamine.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Mr. Aff »

Nagu näha, hakkavad vaikselt enamik Cramo fänne aru saama, et Kuusmaa on treenerina ümmargune null, kui mitte miinusmärgiga tegelane. Need Sokud-Arbetid-Keerlesed, keda siin tõreldakse, pole nii kehvad mängijad, et noortelt algajatelt leedukatelt pidevalt lutti saada. Vucinic suutis vähemalt meeskonda motiveerida.
Palju on räägitud, et raha pole, ei saa paremaid mängijaid. See on paras BS, kuna leedu klubidel, kes Cramot igapäevaselt klobivad on see märksa väiksem.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kris »

Ma ei süüdistaks Kuusmaad. Arvan ikka et tema on õige mees juhtima. Loodan et Dunigan saadakse kiiresti meeskonda sulatada, ja et neist kaotustest õpitakse. Küll need võidud tulevad, mul on usku.

Lootsin natuke rohkem tagaliinilt. Just Tamm, Sokk ja Dorbek.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kaua sa veel arvad? Sama küsimus Rixile. Millal keegi tunnistab, et äkki Kuusmaa ei saa hakkama? Või ei saagi kunagi mõõt täis? 8. koht BBLs ja Eestikate finaalis 0:4 on täitsa ok, ikka on tubli treener?
Kris kirjutas:Ma ei süüdistaks Kuusmaad. Arvan ikka et tema on õige mees juhtima. Loodan et Dunigan saadakse kiiresti meeskonda sulatada, ja et neist kaotustest õpitakse. Küll need võidud tulevad, mul on usku.

Lootsin natuke rohkem tagaliinilt. Just Tamm, Sokk ja Dorbek.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kris »

Miks ma nii arvan? Sest hooaja alguses on näidatud head mängu, sellist mängu nagu ma olen lootunud et nad näitavad. Isegi need napid kaotused mis on tulnud. Leedust praegused 0-2 on mõru, aga mul on usku.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kaska »

Kris kirjutas:Miks ma nii arvan? Sest hooaja alguses on näidatud head mängu, sellist mängu nagu ma olen lootunud et nad näitavad. Isegi need napid kaotused mis on tulnud. Leedust praegused 0-2 on mõru, aga mul on usku.
loodame, et sul on õigus
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:Kaua sa veel arvad? Sama küsimus Rixile. Millal keegi tunnistab, et äkki Kuusmaa ei saa hakkama? Või ei saagi kunagi mõõt täis? 8. koht BBLs ja Eestikate finaalis 0:4 on täitsa ok, ikka on tubli treener?
Kris kirjutas:Ma ei süüdistaks Kuusmaad. Arvan ikka et tema on õige mees juhtima. Loodan et Dunigan saadakse kiiresti meeskonda sulatada, ja et neist kaotustest õpitakse. Küll need võidud tulevad, mul on usku.

Lootsin natuke rohkem tagaliinilt. Just Tamm, Sokk ja Dorbek.
Kuule, aff, ise küsid, ise vastad ju. Mõõt on täis, kui B liigas jäädakse lootusetu mänguga 8. ja EMV saadakse TTÜ labaselt poolfinaalis või Rockilt ilma võitluseta 0/4.
Või sa kirjutad juba faktist?
Sel hooajal (ametlikud mängud!) on olnud kaks mängu, mille eest võiks peatreeneri rattale tõmmata: TTÜ B liigas ja Rudupis võõrsil.
P.S Ja leedu võistkondade näide ei päde, lihtsalt kandepind on teine (tahad neid võita, pead VEFi tegema), ja vale pole seegi, et Leedus võidad siis, kui vastasest 10ga üle oled, Cramo hetkel Nevezisest ei ole. Rudupisega mängu kohta loe paar lauset üevalt.
Ja veel, minu ootsustest sel hooajal võib lugeda paar kuud tagasi. Siiani on nendele ootustele vastavalt ka mängitud, va need kaks mängu.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Hetkel Balti liigas on seis natuke parem Rockil:
Valmiera kodus cramo + rock +
Liepaja võõrsil cramo + rock +
Rudupis võõrsil cramo - rock +

Ilmselt võidab Rock TTÜ ka võõrsil ikka ära. Seega 2 miinust cramole, mille saaks ära siluda Nevezise võitmisega kodus ja Dolphinsi võitmisega võõrsil.
Suletud