Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Pole mõtet siin Rocki mõõdupuuks võtta.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas:Pole mõtet siin Rocki mõõdupuuks võtta.
On lihtsalt kuidagi jäänud mulje, et Rocikl läheb bbl-s jube hästi ja Cramol väga sitasti.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalev4ever »

Miks läheb kummagil jube/väga võrdes?
Rockil on läinud minu meelest hästi ja Kalevil nii ja naa. Oleks Nevežise mäng ära võetud, oleks ma seisuga rahul olnud Kalevi fännina. Rocki poolelt on mõru pill ikka see kaotus Nevežisele (oli vist neile).
Rock saab arvatavasti Eesti omadest parima koha. Tagumine ots saab ka kindlasti väga põnev olema. Valmieral on Kaufamis ja Andzejevskis juba tagasi ja Liepajase vastu kindlasti ihkavad oma esimest võitu. Elame-näeme, kuidas läheb. Põnevust on endiselt väga palju.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Kalevil oleks play-offi pääsemisel hädasti vaja 4 hulka tulla, kuna 5. ja 6. lähevad kokku Rytase ja Žalgirisega.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Mario »

Huvitavad arengud Ventspilsi meeskonnas: treener Brazis pole rahul, et potentsiaalselt üks nende parimaid mängijaid, Vladimir Stimac, pole kahe kuu jooksul suutnud oma sportlikku vormi parandada ega viitsi kaitses mängida ning tahab tast seetõttu vabaneda. Miks mitte, kui võistkonna nimekirjas on veel 4 tsentrit ...

http://sportacentrs.com/basketbols/bbl/ ... no_stimaca
rix01
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 12 Aug 2009, 08:26

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas rix01 »

Mario kirjutas:Huvitavad arengud Ventspilsi meeskonnas: treener Brazis pole rahul, et potentsiaalselt üks nende parimaid mängijaid, Vladimir Stimac, pole kahe kuu jooksul suutnud oma sportlikku vormi parandada ega viitsi kaitses mängida ning tahab tast seetõttu vabaneda. Miks mitte, kui võistkonna nimekirjas on veel 4 tsentrit ...

http://sportacentrs.com/basketbols/bbl/ ... no_stimaca
Ja mina mõtlesin, et miks Stimac nii vähe mänguaega saab. Ta siis Ventspilsis ju nagu meie Robert.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

rix01 kirjutas:Ja mina mõtlesin, et miks Stimac nii vähe mänguaega saab. Ta siis Ventspilsis ju nagu meie Robert.
Except, Stimac pole päris tühi koht. :wink:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:
rix01 kirjutas:Ja mina mõtlesin, et miks Stimac nii vähe mänguaega saab. Ta siis Ventspilsis ju nagu meie Robert.
Except, Stimac pole päris tühi koht. :wink:
:smash: Sellepärast tast lahti tahetaksegi saada, et ta tühi koht on. Pole ta see hooaeg millegagi rohkem silma paistnud kui Krabi Kalevis.
Indrek
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 02 Jaan 2009, 17:08

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Indrek »

Roberti võiks Stimaci vatsu vahetada küll :wink:
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

Läti korvpallis toimus ühe nädalavahetuse jooksul suur puhastus, kui kolm Balti liigas osalevat klubi andsid kokku neljale mehele hundipassi.
Balti liiga liider Riia VEF, kes alustab teisipäeval Eurocup'i turniiri, saatis minema ameeriklasest ääremängija Patrick Sandersi, kuid kiirelt vormistas tema asemel lepingu Cheyne Gadsoniga. Lisaks jäid VEF-i Derek Williams ja Tyler Cain, kes on Sandersist edukamalt mänginud.
BK Ventspilsi juhtkond ja peatreener Algirdas Brazys loobusid 23-aastase serblase Vladimi Štimaci teenetest. Otsus võeti vastu pärast laupäevast Balti liiga mängu BK Šiauliaiga. Kunagi mängis Štimac edukalt Valmiera eest, ta on neli korda valitud Balti liiga kuu parimaks mängijaks, kuid Ventspilsi keskmängija ei sobinud. Brazys ütles, et Štimaci vorm ei vastanud ootustele. Ventspils alustab teisipäeval Eurochallenge'i sarjas.
Ning lõpuks saatis Balti liigas viimasel kohal asuv Valmiera minema Kaspars Ciprussi ja Sandis Amolinši. "Need kaks meest pidid olema meeskonna liidrid, kuid ei sobi sellesse mudelisse," teatas Valmiera peamänedžer Martins Berzinš. Kuigi Ciprussi statistilised näitajad on head, mängis meeskond eelmisel hooajal temata paremini."
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas vaim564 »

Või hakkab lätlastel raha otsa lõppema?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

vaim564 kirjutas:Või hakkab lätlastel raha otsa lõppema?
Tundub jah, et siin nii mõnegi ennustus läheb täide, et VEF ja Ventspils hakkavad mängijaid poole hooaja pealt ära saatma. Keda on näiteks Ventspilsil nüüd Stimaci asemele panna, mitte kedagi. Valmierast rääkimata.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

siis on eestlastel lihtsam
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

Kusjuures kõige rohkem kumab rahapuudus läbi ikkagi Valmiera otsusest. Minu arust Cipruss mängis küll igati korralikult. Jah, meeskond ei võitnud aga teda ma küll ei süüdistaks. Ilmselt saab ka uue pakkumise kusagilt. Näiteks Ventspilsil on ju nüüd Stimaci asemel kedagi vaja. VEF-i osas ma nii kategooriline ei oleks, lihtsalt vahetati üks mängija välja, ei saa ju lõputult ka mängijaid pingile kuhjata.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas vaim564 »

VEFi jaoks on praegu vara hingekella lüüa, usun et nad on arvestanud, et aasta lõpuni veavad läbi, aga kuidas järgmisel aastal asjad arenema halkkavad, seda näeme peagi, mina ennustan, et kevade pole võib hakata probleeme välja tulema.
Ventspilsi loobumine Stimacist ja Valmiera loobumine Ciprussist loogilisena just ei tundu, pealegi asendust juurde tulemas vähemalt praegu ei ole, see on juba väike ohu märk.
Suletud