Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas East »

Keila tõi tagaliini sellise mehe nagu Taylor Cunningham => https://keilabasket.ee/uudised/tere-tulemast-taylor

Ma olen ilmselt äärmiselt kehv otsija ja võibolla keegi teine on edukam, aga vähemalt ma ei suuda sellise mängija kohta leida mitte ühtegi viidet varasemale karjäärile või statistikale. Kõige asisem leid on seni viide ühele X kontole, kus isiku biograafia kirjelduseks on märgitud "Guangdong Southern Tigers Player Development", mis viitaks justkui Cunningham ei tegutsenud mitte mängija, vaid mängijate individuaalsete oskuste arendajana.

Igatahes kõrge viis sellele, kes suudab rohkem informatsiooni välja kaevata.

Üldiselt rääkides, siis täna võiks olla korvpalliuudiste osas tavapärasest aktiivsem päev, kuivõrd lukku peaks saama kohalikus meistriliigas osalejate nimekiri ja toimuma kurikuulus Keila Korvpallikooli pressikonverents.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas NoName »

Selle tüübi kohta infot otsides tekib tunne, et see on mingi aprillinali. Oleks usutavam kui ta oleks abitreener vms.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1683
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas RK »

East kirjutas: 01 Juul 2024, 10:53 Keila tõi tagaliini sellise mehe nagu Taylor Cunningham => https://keilabasket.ee/uudised/tere-tulemast-taylor

Ma olen ilmselt äärmiselt kehv otsija ja võibolla keegi teine on edukam, aga vähemalt ma ei suuda sellise mängija kohta leida mitte ühtegi viidet varasemale karjäärile või statistikale. Kõige asisem leid on seni viide ühele X kontole, kus isiku biograafia kirjelduseks on märgitud "Guangdong Southern Tigers Player Development", mis viitaks justkui Cunningham ei tegutsenud mitte mängija, vaid mängijate individuaalsete oskuste arendajana.

Igatahes kõrge viis sellele, kes suudab rohkem informatsiooni välja kaevata.
Ma ka tõstan käed üles, tõenäoliselt on tal ka teine nimi, kas mõni lühend või mõni teine eesnimi mille all ta kuskil varem korvpalli mängis.
aga eks sügisel näeme mis mängu mees mängib.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas vanafänn »

Pisut uurisin ka seda tausta: vaadates, mis särk Cunninghamil seljas on siis peaks see olema Guangond Southern Tigers, mis kuulub grupile nimega Guangdong Winnerway Group.

Ja kui ma vaatan neid kolme leegionäri, kes selles tiimis on :D Tremont Waters (40 mängu NBAs), euroopas pikalt pallinud Sonny Weems ja Marshon Brooks (200 mängu NBAs). Pigem julgen pakkuda, et oligi mingi treener pingil või jumal teab, mis ta tegi seal.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas NoName »

Siis me olemegi nagu mingi Kosovo teine liiga, et 33-aastased tüübid otsustavad korraga, et võiks ikkagi kossu ka veits teha ja meil on kohe võtjad olemas. Jään ootama Keila loogilist jätku, et mingi 2-meetrine Leedu ehitaja, kes võttis sealses kolmandas liigas 8 lauda, võetakse veel appi ja seejärel teatatakse, et komplekteerimine on möödunud edukalt.
habe
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 08 Jaan 2024, 14:04

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas habe »

RK
Kasutaja
Postitusi: 1683
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas RK »

Vaatasin Sõbra inteka Delfis ära ja hakkasin mõtlema et keda nad sinna siis mängima plaanivad, mängijateturule on jäänud Klandorfi Kalevist: Paiste, Evestus, Mäeorg, Metsaorg, Alleman, Loigu , Talltechi pingi pealt ka leiab mõne tüübi kes vbl tahava drohkem mängida: Kõrvel ja Malm ntx, madalamatest liigadest Heinakroon, Ralf Sats, Peemot , Vennad Kaldred, Saaremäel, Espen Mägi, Herter u20 st, vbl mõne räägib veel esiliigast ära ja vbl mõne noore kuskilt leiab pingile istuma u19 vanuseklassist, 3 välismaalast juurde , satsi saab kokku küll, 4 hulka nendega kindlasti ei jõua, hea kui viimast kohta suudetakse vältida ja kas kõik need nimetatud isikud tahavd Sõbra juurde kahtlase taustaga klubi juurde tulla, seegi pole kinde, hetkel pole kuulda ühestki suuremast sponsorist, omavalitsuse toetus ka kuuldavasti null, sest kõik Keila linna rahad lähevad Pahvile.
Aga hetkeseisuga paistab et Sõbral ja Heinal on tõsi taga ja panevadki satsi kokku ja on see Sõber mis ta on ,sellisest kokkuklopitud satsist on ta võimeline küll mõne mängija meistriliiga tasemel mängijaks kasvatama.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas NoName »

Või siis on Sõber lihtsalt piisavalt naiivne ja teda kasutatakse ära taolise soperdise näona, et siis viimasel hetkel ikkagi vaip ära tõmmata. Suurem osa "süüst" langeb Sõbra kanda ja Hein saab rahul olla, et sai Pahvi elu pisut raskemaks teha.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1683
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas RK »

Heina intekas ka , osalustasud makstud ja eelarveks arvestatakse 250 tuhat, midagi rõõmustavat siin rahaliselt ei ole aga mängurõõm ka rõõm :D
https://sport.delfi.ee/artikkel/1203043 ... ilasse-ara
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas East »

Kui alguses lubati esimesi nimesid pressikonverentsiks ehk juuli alguseks, siis nüüd on juba saanud sellest juuli teine pool. Aga kui see omamoodi projekt ikkagi tõsiselt käima läheb, siis küsimusi saab hoomamatult palju olema :D

Kas Sõber viitsib tõesti hakata igapäevaselt hooaja lõpuni Lääne-Virumaalt Keilasse treeningutele ja tagasi sõitma?
Kas Sõber viitsib võtta ette võrratult pikki bussireise Liepajasse ja Ventspilsi?
Kes on esimesed julged mängijad, kes projektiga ühinevad?
Kas ja kui palju hakkab Keila KK publikut saali meelitama? Hein tõi välja, et "tahetakse Keila kogukonna asja ajada", aga kui neid kohalikke poisse sel aastal pole, siis kui palju suudetakse kohalikku publikut kõnetada? Kas tuleb taas üks klubi, kelle kodumängudel on 30-50 inimest?
Kust tulevad meeskonna peamised sponsortulud ning kas neist jätkub hooaja lõpuni?
Kus mängima hakatakse, kui saaliaegu ei jagu?
Kas välismaalasi hakatakse jälle Oklahoma rändtrupi hulgast valima?

Mulle jäi igatahes neist intervjuudest hästi palju sellist "küll tuleb" stiilis juttu kõrva. Küll mängijad saame. Küll saaliajad saame. Küll sponsorrahad saame.

Ma lootnuks sellelt kauaoodatult pressikonverentsilt natuke konkreetsemaid sõnumeid. Ainus kivisse raiutud asi tundub olevat, et osalustasu on makstud, aga kõik muu jättis küll sellise savijalgadel mulje. Vähemalt mulle see pressikonverents küll üleliia palju infot ei pakkunud.
Viimati muutis East, 01 Juul 2024, 15:19, muudetud 1 kord kokku.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas vanafänn »

Kuidas nad Keilas logo ära jagavad? Pahv ja Co. peavad siis uue disaini looma ma eeldan?
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas East »

vanafänn kirjutas: 01 Juul 2024, 15:11 Kuidas nad Keilas logo ära jagavad? Pahv ja Co. peavad siis uue disaini looma ma eeldan?
Keila Basketil juba on uus logo. Keila KK jätkab ilmselt selle Paintis tehtud moodustisega.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1683
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas RK »

Tartu kohta ka väike uudis treitud 28 juunil kohalikus Postimehes
https://tartu.postimees.ee/8048964/ulik ... i-tartusse

Paar tsitaati, spekuleerin et 4-s lepinguline on Urvik:
Hea tunne on olla tagasi suures mängus, tunnistas Kuusmaa eile pealinna poole sõites. Põhjalikumaks tunnete lahkamiseks on tema sõnul siiski veel väga vara, sest palju tööd on ees. Paari nädalaga on uuel treeneril tarvis kokku saada võistkond. Eelmisest hooajast kehtivad vaid kolm lepingut: Rain Veidemani, Rando Roosi ning Karl-Gustav Jurtšenkoga. Kuusmaa sõnul pidi eile õhtuks paika saama ka neljas mängija, aga teiste sportlastega läbirääkimised veel jätkuvad.

«Tuumik on kavas paika panna eestlastest ning siis värvata paar-kolm välismaalast,» jätkas Kuusmaa. Ta lisas, et Eestistki on keeruline häid mängijaid leida. «Oluliselt suurema eelarvega Kalev/Cramost me mängijaid üle osta ei suuda,» nentis ta. Ka olevat raske leida mängijaid välismaalt, sest Ameerika tudengite ja NBA tütarmeeskonnas on palgad sedavõrd suured, et Euroopa poole pigem ei vaadata.

Kõigest hoolimata on Kuusmaal kavas treeninguid alustada 12. augustil.

Lühidalt kokkuvõttes :D Cramost kedagi ei plaanita üle meelitada ja kevadeks otsitakse häid leegionäre juurde, seni vaadatakse kuidas odavamalt kevadeni läbi saadakse, sain aru ,et püütakse senine kooseis säilitada, sest mängijatega peetakse läbirääkimisi, täiendusi otsitakse ka teistest Eesti klubidest aga häid mängijaid raske leida vbl ka kedagi välismaalt plaanitakse tagas meelitada (Lips ntx :D , minu spekulatsioon )
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas marxx762 »

Kuusmaa lobises vist saladuse välja, et Cramo on kusagilt kottide kaupa raha juurde saanud tulevaks hooajaks, sest lõppenud hooajal olid eelarved üsnagi samas suurusjärgus.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2024/25

Postitus Postitas East »

Jah, mullegi jäi see lause silma :) Või siis on Tartu eelarve vähenemas, mida ei tahaks siiski väga uskuda. Kui palju muidu Tartu linna poolne rahaline tugi korvpalliklubile üldse on? Täna sai Delfist lugeda, et Tartu linn peab tulevikus rahaga veidi ettevaatlikumalt ringi käima - võib see äkki kuidagi ka korvpalli rahastust mõjutada?

Aga Tartu ja Lips võiks hea pakkumine küll olla. Kalev/Cramosse ta ei mahu ning muudest klubidest suudaks ainult Tartu ja võibolla ka Pärnu teda palgata. Viimsil vast rahakotiga ei konkureeri, aga neil on muud vahendid, millega teda meelitada.
Vasta