Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
dfsfsdf

Postitus Postitas dfsfsdf »

Miks võis olla platsil kolm ameeriklast?
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Ja muidugi hea uudis see, et REED sai puhata seda oli talle ikka väga vaja :D
aaa

Postitus Postitas aaa »

dfsfsdf kirjutas:Miks võis olla platsil kolm ameeriklast?
ma tahaks ka teada. see ei tohiks ju lubatud olla! KALEVILT tuleb võit ära võtta, kui reegleid rikkusid!!!!!!!!!!!
f2nn

Postitus Postitas f2nn »

Imelik jah, et kolm ameeriklast väljakul olid, kuid parmer tegi täna suht hea mängu, võiks tugevamates sarjades ka mängida niimoodi.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

noo ma ei usu, et sellise reegli vastu kalev eksiks... ilmselt on reegleid ikka muudetud, vähemalt ma loodan
jeesus krais

Postitus Postitas jeesus krais »

Ja-ja kalev on nii loll klubi,et paneme 3jänkit ja äkki keegi ei märka.Ise ka saate aru mis teemat aretate.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

aga võibolla sai Freier Eesti kodakontsuse
aaa

Postitus Postitas aaa »

jeesus krais kirjutas:Ja-ja kalev on nii loll klubi,et paneme 3jänkit ja äkki keegi ei märka.Ise ka saate aru mis teemat aretate.
punkt 34.3.EKL piirab FIBA Europe mittekuuluvate riikide kodakondsust omavate mängijate arvu meistriliigas.Igas klubis võib olla maksimaalselt KAKS mitte FIBA Europe kodakondsust omavat mängijat.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

sellest kirjutaksid ajalehed ma arvan :/
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ma arvan ka, aga loodetavasti Frieri sissetoomisega ikkagi reeglid ei rikutud..mõnes mõttes oleks kindlam kui kalevis 2 jänkit oleks :D reed ning siis parmeri ja frieri asemele mõni korralik..:D
homme siis selle aasta viimane mäng kalevil piritaga. loodame, et pokla suudab mati ees end heast küljest näidata. :D
Viimati muutis greystone, 21 Dets 2007, 12:21, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kle ma olen kindel mati teab, et ta on hea, loodame et homme tal halb päev just, muidu saame ära :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ma arvan et kui kolm (parmer frier reed ) mängisid siis ikka võis kah, selliselt tasemel mina ei usu et mööda laskmisi toimuks.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

kuulge kas täna Rapla eest ka see grusiin mängibon kellelgi sellekohta kah mingit teavet
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

miks grusiin peaks rapla eest mängima??? minu meelest see teie jutt ainult siin et hakkab rapla eest mängima
tont

Postitus Postitas tont »

SEB Korvpalli Meistriliiga klubide ettepanekul otsustas Eesti Korvpalliliidu juhatus 04.12.2007. a toimunud koosolekul mitte vahet teha Euroopa ja ülejäänud maailma mängijate vahel ning lubada klubidel registreerida kõiki välismängijaid võrdsetel alustel.
Sisuliselt puudusid ka enne vastavat otsust piirangud välismaalaste koguarvule võistkonnas, kuid limiteeritud oli FIBA Euroopa tsooni mittekuuluvate mängijate arv – neid võis klubis olla vaid kaks.
SEB Korvpalli Meistriliiga nõukogu leidis, et vastav piirang ei täida oma algset eesmärki, kuna juba mitmendat aastat pole välismängijate üldarv piiratud.
EKL juhatus lähtus otsustamisel faktist, et hetkel piiratakse välismängijate arvu võistkonnas mängijalitsentsi proportsionaalse maksustamisega ja lisapiirangu seadmine vaid kitsendab mängijate valikut. Alates 2005/2006 hooajast tänaseni kehtiva regulatsiooni järgi suureneb välismängijate registreerimistasu oluliselt alates 3. välismängijast, mistõttu on ka pärast piirangu kaotamist välismängijate keskmine arv KML võistkondades pigem vähenenud kui suurenenud. Kui veel 2004/2005 hooajal mängis KML-is 3,8 välismaalast võistkonna kohta, siis käesoleval hooajal on KML-is mängimas 1,7 välismaalast võistkonna kohta, kusjuures kaks klubi osaleb eurosarjas.
Vasta