Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Relektro »

Loodame, et see uudis on uus algus järgmiseks hooajaks ja pean esimest korda ka kohukeste ees mütsi maha võtma :) Esmalt annavad võimaluse saada saali ja nüüd aitavad ka teisel rindel (kui opositsioon) natuke. Seis vist positiivne, et alustada meeskonna kokkupanemist:

http://www.ohtuleht.ee/590489/ivar-vald ... ksuametiga" onclick="window.open(this.href);return false;
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Oskar8 »

Eeldades et Sokk läheb Rocki, siis väga väga väga loodan, et Kalev värbab Laane back up PG'ks. Mul pole mingit kahtlust, et mees saaks hakkama.
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Tommm1 »

PG-Tanel Sokk,Keegi uus,Martin Dorbek
SG-Rain Veideman,Erik Keedus
SF-Indrek Kajupank,Gregor Arbet
PF-Kristjan Kitsing,Reinar Hallik
C-Frank Elegar,Kupsas

hetkese seisuga nähakse võistkonda nii,kuhugile positsioonile tuuakse veel väljast keegi
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Selles rosteris on PF ilmselt kõige nõrgem positsioon, aga.... räägitakse küll sellest et tase läheb meeletult alla, ent kõik sõltub ikkagi leegionäride kvaliteedist. Kui mängujuhiga näkkab ja PF'i peale ka normaalse tasemega mees leitakse, siis ei näe mina küll põhjust miks see meeskond ei võiks VTB's ja muudeski sarjades mängida samal tasemel nagu eelnevatel aastatel. Muidugi kui mängujuht osutub keskpäraseks isetsejaks ja põhirolli PF'i kohal hakkab Hallik kandma siis läheb raskeks.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mõni aeg tagasi ei oleks uskunud, et mingil hetkel on Cramo tulevikust ja meeskonnast palju selgem pilt ees, kui Rocki omast. Üldjoontes on teada, et keda ja kuhu tahetakse ning läbirääkimised peetud/eellepingud sõlmitud. Samas Rockist ei tea muud kui, et Toome jätkab ja leedukat on nähtud Tartus. Esmaspäeval peaks siis juba olema ka VTB kalender ja formaat paigas. Tegelikult on hea, et saadakse suur hulk häid mänge läbi hooaja ja kuna tänu sellele mängitakse ka Soome ja Valgevene klubiga samuti, siis on ka suurem võimalus võite koguda ja viimasest kohast hoiduda. Ka Bambaga saab kohtuda.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Kalevpoiss kirjutas:Mõni aeg tagasi ei oleks uskunud, et mingil hetkel on Cramo tulevikust ja meeskonnast palju selgem pilt ees, kui Rocki omast. Üldjoontes on teada, et keda ja kuhu tahetakse ning läbirääkimised peetud/eellepingud sõlmitud. Samas Rockist ei tea muud kui, et Toome jätkab ja leedukat on nähtud Tartus. Esmaspäeval peaks siis juba olema ka VTB kalender ja formaat paigas. Tegelikult on hea, et saadakse suur hulk häid mänge läbi hooaja ja kuna tänu sellele mängitakse ka Soome ja Valgevene klubiga samuti, siis on ka suurem võimalus võite koguda ja viimasest kohast hoiduda. Ka Bambaga saab kohtuda.

Rocki seisukohast on hetkeolukord täpselt 2 korda parem kui aasta tagasi. Toona oli samal ajal leping olemas vigase Toomega, praegu aga terve Toomega :D
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Tommm1 »

Loodan ,et Elegar jätkab ja muidugi võiks jätkata veel Abbott ,temagi siiamaani klubita
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Tommm1 kirjutas:Loodan ,et Elegar jätkab ja muidugi võiks jätkata veel Abbott ,temagi siiamaani klubita
Abboti koha pealt julgen kahelda sest Varrak väga häid sõnu just tema kohta peale hooaega ei öelnud. Alati kui Abbott tegi hea mängu, mängis meeskond kehvasti vms.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kalevpoiss kirjutas:
Tommm1 kirjutas:Loodan ,et Elegar jätkab ja muidugi võiks jätkata veel Abbott ,temagi siiamaani klubita
Abboti koha pealt julgen kahelda sest Varrak väga häid sõnu just tema kohta peale hooaega ei öelnud. Alati kui Abbott tegi hea mängu, mängis meeskond kehvasti vms.
Kus juures nii ta ütles jah, ja arvestades mehe põlvi siis vaevalt teda võetakse.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Elegar tuleb sel juhul, kui ta mujale ei saa, nii et see võib selguda pigem vahetult enne hooaja algust. Ma arvan, et pigem ta ei tule, kusagile teda ikka võetakse. Seepärast olekski v-olla hea, et ta saab kusagile paigale ning siis hakatakse asenduse otsmisega tegelema, kui et ta sügisel mingi Kreeka või Türgi klubiga lepingu sõlmib :) PF positsiooni nõrkust ma samuti eriti ei näe, sest tõenäoliselt hakkab Elegar või tema kloon Kupsase kõrval mingis osas ka seda positsiooni katma ning lisaks Hallikule tahab ka Kitsing nüüd juba mänguaega. Ma ei näe suurt probleemi, sest VTB-s me oleme nagunii autsaiderid ning meeskond tuleks komplekteerida teiste liigade järgi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

FE: I will see what's up when I get back from this business trip.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Elegar (või vähemalt tema tüüpi mängija, kes saaks väga hästi ka tsentris hakkama) oleks ehk kõige sobilikum valik.

Sest kui tuleb Hallik, siis kõige suurem küsimärk oleks Kitsingu mänguaeg. Loodetavasti Varrak mõtleb sellele.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

vaim564 kirjutas:Elegar tuleb sel juhul, kui ta mujale ei saa, nii et see võib selguda pigem vahetult enne hooaja algust. Ma arvan, et pigem ta ei tule, kusagile teda ikka võetakse. Seepärast olekski v-olla hea, et ta saab kusagile paigale ning siis hakatakse asenduse otsmisega tegelema, kui et ta sügisel mingi Kreeka või Türgi klubiga lepingu sõlmib :) PF positsiooni nõrkust ma samuti eriti ei näe, sest tõenäoliselt hakkab Elegar või tema kloon Kupsase kõrval mingis osas ka seda positsiooni katma ning lisaks Hallikule tahab ka Kitsing nüüd juba mänguaega. Ma ei näe suurt probleemi, sest VTB-s me oleme nagunii autsaiderid ning meeskond tuleks komplekteerida teiste liigade järgi.
Kui lähtuda sellest, et VTB-s oleme nagunii autsaiderid ja BBL-is peaks niigi hakkama saama, siis küll. Kui aga vaadata PF positsiooni võrdluses teistega, nii vähe kui me teame ja nii palju kui on Varrakult välja öeldud, jääks Kitsing ja Hallik kahekesi kindlasti nõrgaks. Kujutame ette - kaks välismaalasest tsentrit, kaks korralikku mängujuhti (nt Sokk ja Millage), kahe kohal Veideman, ilmselt ka üks välismaalane, kolme kohal Arbet... ja nelja kohal selline valik?!
Muidugi, kui Elegar tõesti jätkaks, siis oleks ehk uued kaksiktornid olemas, keda koos platsile panna. Aga see on väga kahtlane, et leedukas põhimehe rolli välja kannab. Pigem arvan, et tast saab puhas vahetusstenter.
Iseenesest, koondise ja üldse Eesti korvpalli seisukohalt oleks pikemas perspektiivis kasulik, kui Kitsing stabiilselt 25 minti VTB-s mängima hakkaks. Pole võimatu, et teeks ka tubli arenguhüppe ja kipuks tuleval suvel juba koondise algviisikusse. Aga oluliselt reaalsem on see, et see koht jääb Achilleuse kannaks.
Mis Hallikuse puutub, siis rollimängijana on igati omal kohal, kui parimate päevade tasemel mängib.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

See ole see, et kas rollimängijana tahame Kitsingut või Hallikut. Mõlemale kipub minuteid kitsaks jääma.

Eriti kuna minusilmis mõlemad ainult PFd keda tsentrina ei kasuta.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GWallace »

Mina nii skeptiline Kitsingu ja Halliku duo suhtes ei oleks. Arvestades, mis tüüpi mõlemad mängijad on, siis sobiksid väga hästi. Kitsing saakski rohkem mänguaega, sest Hallik ei kesta niiehknaa 25 minutit mängus. Ideaalne variant oleks 20/20 jaotus! Kuuldes kui palju Frank palka küsib, siis mina ei olegi nii kindel, et just tema õige valik on. Ka tema mängus on parameetreid, mis vajavad parandamist ja vahepeal on suhtumine ka natuke üleolev. Võib-olla pole just kõige parem meeskonna mängija. Samas, hinnad hakkavad varsti ehk langema mängijatel ja hea hinnaga saades olen kindlasti Elegari poolt.
Vasta