Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Mis kõige kummalisem, Browni käe all olid Nash, Kobe, Howard ja Pau koos väljakul viie mänguga ainult 45 minutit ehk siis tundub, et Lakersis armu ei anta :D
Avalikkuse reaktsioon ei ole just kõige parem.
Mike Brown got fired? Guess we'll find out if it was the coach or if the Lakers are over hyped.
Former Magic coach Stan Van Gundy called the Lakers' firing of Mike Brown, "the most ridiculous firing in the history of the NBA."
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

Kris kirjutas:Paneksin panused Mike D'Antoni peale. Ma oleks Brownile rohkem aega andnud, oma 4-5 mängu veel, enne kui oleksin tõsisemalt treenerivahetusele mõelnud. Lakers vajaks keda autoriteetset, keda staarid austaksid.
Miks sa D'Antoni peale panustad kui leiad et Lakers vajab kedagi autoriteetset?
Ei usu, et Lakers nüüd nii idiootset käiku teeks.
Minu panused lähevad Jerry Sloanile.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

KalevForever kirjutas: Miks sa D'Antoni peale panustad kui leiad et Lakers vajab kedagi autoriteetset?
Ei usu, et Lakers nüüd nii idiootset käiku teeks.
Minu panused lähevad Jerry Sloanile.
Sest usun et D'Antoni on austatud treener staarmängijate silmis.

Muidugi tund aega tagasi tema peale panustades ei teadnud ma et D'Antoni käis alles operatsioonil, ja kuni detsembri teise pooleni temast väljakuäärede asja pole. Seega 99,9% tõenäosusega kandidaatide hulgast väljas. Ei usu et asendusega niikaua oodatakse.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Egert, sinu "avalikkuse reaktsioon" põhineb Youtube kommentaatoril ja SVG-l? Ei oskagi selle peale öelda midagi...

Kuna Sloan väidetavalt ise oli juba mõni päev tagasi öelnud, et oleks Lakersist huvitatud, siis hoian ka ise pöialt, et just tema pukki saaks. Autoriteediprobleeme kindlasti ei oleks ning Nash & Dwight sobiks ju tema rünnakuplaaniga nagu valatult.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Pilt

Millegipärast mul on tunne, et see otsus ei olnud (ainult) juhtkonna poolt...

Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Näe isegi NBA-s saab treener kinga Rünnakujoonise pärast :D
Cramol oleks ka aeg see ära teha ja minna uue ründejoonise peale..
Kaitse pole ju mõlemal meeskonnal nii hull ..
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Jukapuka »

Mihkel111 kirjutas:Pilt

Millegipärast mul on tunne, et see otsus ei olnud (ainult) juhtkonna poolt...

Pilt

Aga see oli küll paras üllatus. Üldiselt ma pole eriti Browni süüdistanud(kuigi kohati olid ta rotationid küll huvitavad...) ja arvan, et oleks võinud veel meeste vahelist kokkumängu oodata mõned mängud enne seda käiku, aga samas ei saaks öelda, et ma väga sellele liigutusele ka vastu oleks. Ainuke küsimus on selles, kelle me vastu saame.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Marcus kirjutas:Egert, sinu "avalikkuse reaktsioon" põhineb Youtube kommentaatoril ja SVG-l? Ei oskagi selle peale öelda midagi...
Delfist ikka, natuke Postimehest ka. Mida sa ütled siis midagi, kui tarka öelda pole? :roll:
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Knicks on nüüd peale Mavsi võitmist ainuke kaotuseta meeskond sellel hooajal. Kõik mehed on siiani väga hea mulje jätnud, esile tõstaks veel eriti Feltoni, kuid A'mare tagasitulek hakkab aina rohkem hirmutama... :D

Lakersi põhisihtmärgid treeneripingile on väidetavalt 1) Phil Jackson ja 2) Mike D'Antoni. Phil oleks loomulikult fantastiline, kuid D'Antoni osas päris nii kindel ei oleks - snaipreid on vähe ja meeste potentsiaali kaitses ta kardetavasti välja tuua ei suudaks.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Marcus kirjutas:Knicks on nüüd peale Mavsi võitmist ainuke kaotuseta meeskond sellel hooajal. Kõik mehed on siiani väga hea mulje jätnud, esile tõstaks veel eriti Feltoni, kuid A'mare tagasitulek hakkab aina rohkem hirmutama... :D

Lakersi põhisihtmärgid treeneripingile on väidetavalt 1) Phil Jackson ja 2) Mike D'Antoni. Phil oleks loomulikult fantastiline, kuid D'Antoni osas päris nii kindel ei oleks - snaipreid on vähe ja meeste potentsiaali kaitses ta kardetavasti välja tuua ei suudaks.
Mu hooajaeelne ennusus, kus ma pakkusin et Knicks on see hooaeg väga kõva meeskond, pidas paika. Tõesti, sügavust on palju ja krt endal ka oli ikka nukker seda Chandleri dunk'i üks neli minutit enne lõppu vaadata.
Dallasele aga pakuti tegelt võitu lõpus, kui Knicks aina mööda viskas. Kahjuks Mavs vastas samaga ning mingi 20 pallikaotusega ei võida isegi Eesti liigas mänge. Samas näidati sisu praegu ühe kõvema NBA meeskonna vastu ilma kahe oma põhimängijata. No worries ja League Pass on tõesti ülimugav asi :D Ei pea öösel enda aega raiskama ja laupäeva hommikul saab kenasti mängu suurele teleka ekraanile visata ja hommikust süüa :D

Ja Lakersi treeneritest rääkides, siis kas Jacksonil ei olnud mitte tervislikud põhjused, miks ta treeneritööst loobus?
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

mavs kirjutas: ja League Pass on tõesti ülimugav asi :D Ei pea öösel enda aega raiskama ja laupäeva hommikul saab kenasti mängu suurele teleka ekraanile visata ja hommikust süüa :D
Täiesti nõus. :)

Eile tegin nn. team passi ära (kuna terve league on liiga kallis minujaoks, ega see ühe võistkonna oma ka odav lõbu pole), ja väga rahul. Hommikul hea Warriors vs Lakers mängu vaadata, kahju ainult et resultaat parem polnud. Loodan et (teenuse kvaliteet) jätkub samamoodi ka edasi.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas huh im kito »

Kris, palju maksab Lakersi teami pass?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

huh im kito kirjutas:Kris, palju maksab Lakersi teami pass?
Mul on Warriorsi team pass :D

Aga nagu aru saan võistkonna valik ei muuda hinda. Seega peaks olema 69.99$ siit Eestist (ehk vaatan et 55.03 eurot on broneeritud mu kaardil). Kogu info NBA League Pass lehel.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

mavs kirjutas: Ja Lakersi treeneritest rääkides, siis kas Jacksonil ei olnud mitte tervislikud põhjused, miks ta treeneritööst loobus?
Jah, ta käis põlveoperatsioonil, kui ma õigesti mäletan.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Tema, ja Sloani puhul just vanus ja tervis see miks ma olen nende suhtes skeptiline. Jackson on 67, ja Sloan 70. NBA pole üks mäng nädalas, vaid 82 mänguline tihe hooaeg kus palju reisimist.
Vasta