Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

Bosh For The Win kirjutas:Me oleme juba tiitli võitnud, ja nii ka see aasta. Kõik teavad seda.

"Me oleme võitnud"?????

Räägi lähemalt oma seotusest Miami Heatiga, mis asjapulk seal oled, mängumees või taustajõud?
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

Kõik Miami fännid on justkui üks kogukond ja pere.

Ma ei mõista viha.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Bosh For The Win kirjutas:Kõik Miami fännid on justkui üks kogukond ja pere.
Ma ei mõista viha.
Mõistetav, miks osad inimesed kasutavad meie oma lemmik spordiklubist rääkides ja miks osad seda ei aktsepteeri aga kuidas saab kasutada sõna perekond (jah küll kaudses tähenduses)? Eriti meeskonna fännid, mille 80-90% liikmetest on tekkinud viimase kahe aasta jooksul. Tahad ehk selgitada, mida te koos peale foorumis postitamise ka teete? Mis ühiseid kohustusi, ressursse jne te siis ka jagate?
Pilt
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

raido41 kirjutas:
Bosh For The Win kirjutas:Kõik Miami fännid on justkui üks kogukond ja pere.
Ma ei mõista viha.
Mõistetav, miks osad inimesed kasutavad meie oma lemmik spordiklubist rääkides ja miks osad seda ei aktsepteeri aga kuidas saab kasutada sõna perekond (jah küll kaudses tähenduses)? Eriti meeskonna fännid, mille 80-90% liikmetest on tekkinud viimase kahe aasta jooksul. Tahad ehk selgitada, mida te koos peale foorumis postitamise ka teete? Mis ühiseid kohustusi, ressursse jne te siis ka jagate?

Ma diskuteeriks ka sõna üle fänn...90% Heati "fännide" puhul piirudub asi bänneri panekuga foorumisse, aasta jooksul vaadatakse 3-e Heati mängu, ja trennis pannakse selga särk "Wade"
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sanro »

Eilne Knicksi mäng oli see aasta esimene, mille vaatamiseks ma end ülesse ei suutnud ajada, kuid juba kahetsen. ESPN kokkuvõttest on lõpus paar väga ilusat rünnakut paista ning Kiddi kolmene lõpus..
pole midagi öelda Go NY Go.

Kui kedagi huvitab siis lõbus lugemine ka: http://www.postingandtoasting.com/2012/ ... oowwwwowww

Novaki kohta:
Steve Novak, who hit a layup. It happened. On November 15, 2012, with 11:21 remaining in the second quarter in San Antonio, Steve Novak attempted and made a layup. Unfortunately, such HERETICAL behavior lost Novak his usual three-point shooting abilities. He shot just 1-5 from downtown.


Täna on päris raske mäng ees - esimene back to back + sama tugev meeskond kui eilne.
Viimati muutis Sanro, 16 Nov 2012, 12:44, muudetud 2 korda kokku.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

michaelEP kirjutas:
raido41 kirjutas:
Bosh For The Win kirjutas:Kõik Miami fännid on justkui üks kogukond ja pere.
Ma ei mõista viha.
Mõistetav, miks osad inimesed kasutavad meie oma lemmik spordiklubist rääkides ja miks osad seda ei aktsepteeri aga kuidas saab kasutada sõna perekond (jah küll kaudses tähenduses)? Eriti meeskonna fännid, mille 80-90% liikmetest on tekkinud viimase kahe aasta jooksul. Tahad ehk selgitada, mida te koos peale foorumis postitamise ka teete? Mis ühiseid kohustusi, ressursse jne te siis ka jagate?
Ma diskuteeriks ka sõna üle fänn...90% Heati "fännide" puhul piirudub asi bänneri panekuga foorumisse, aasta jooksul vaadatakse 3-e Heati mängu, ja trennis pannakse selga särk "Wade"
No bandwagonite kohta ma ei oska öelda, aga oma tuttavate Miami fännidega vaatame mänge koos (mitte iga mängu loomulikult) , jagame linke ,pilte, gif-e, kanname Lebroni või Wade'i tosse jne. Üldiselt see kogukonna ja pere mõte tuli sellest, et ma pole Miami fännide puhul tähele pannud mingeid hulle kraaklemisi ja sõnasõdasid nagu nt Cramo toetajate seas hetkel on. Minu arust võiksid kõik meist õppust võtta.
Pilt
sepik
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 27 Apr 2010, 19:43

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas sepik »

No bandwagonite kohta ma ei oska öelda, aga oma tuttavate Miami fännidega vaatame mänge koos (mitte iga mängu loomulikult) , jagame linke ,pilte, gif-e, kanname Lebroni või Wade'i tosse jne. Üldiselt see kogukonna ja pere mõte tuli sellest, et ma pole Miami fännide puhul tähele pannud mingeid hulle kraaklemisi ja sõnasõdasid nagu nt Cramo toetajate seas hetkel on. Minu arust võiksid kõik meist õppust võtta.
nuff said. Hoia lippu kõrgel.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Bosh For The Win kirjutas:Me oleme juba tiitli võitnud, ja nii ka see aasta. Kõik teavad seda.
Juba igatsesime sind.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

michaelEP kirjutas:Ma diskuteeriks ka sõna üle fänn...90% Heati "fännide" puhul piirudub asi bänneri panekuga foorumisse, aasta jooksul vaadatakse 3-e Heati mängu, ja trennis pannakse selga särk "Wade"
Õige tähelepanek küll, et eks jah fänn on küllaltki suhteline mõiste, seda ei saa just kergelt piiritleda. Seega eks diskuteerida võib aga ma usun, et ei ole seda enne paika saadud ja vaevalt ka meie omavahel selles osas kaugemale jõuame. Toetaja oleks vb olnud mõistlikum sõnakasutus.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Küsimus Knicksi fännidele, mis te arvate kui suur osa on Kiddil selles, et nüüd on teil selline autoriteetne mängija kui Kidd riietusruumis ja platsil käske jagamas? Kidd on küll suurepärane mängija ja eks selle üle võib vaielda palju ta praeguses vanuses oma mänguoskustega platsil juurde annab aga mulle tundub, et ei ole paremat mängijad kui Jason Kidd, kes suudaks panna mängima igasugused ebastabiilsed isiksused ja küllaltki kontrollimatud mängijad (mängustiili mõistes).

Dallases olid sellised ebastabiilsed vennad nagu DeShawn Stevenson, Delonte West, Quinton Ross jne vägagi kontrolli all. Nüüd vaatan, et Knicksis JR Smith, Carmelo, Rasheed Wallace jne mängivad palju kontrollitumalt ja tunduvad olevat hoopis teised mängumehed. Netsis oli sama lugu Carteri, Martini, Butleri ja teisega. See on teada, et suurepärased mängujuhid on ka suurepärased meeskonna psühholoogid just kõikide mängijate mõistmise osas aga Kidd tundub olevat mingi ekstra klass. Tema ümber lihtsalt tekib puhast kulda ja ta suudab kõiksugu kaagid meeskonnamängu sulanduda.
Pilt
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevcramo »

naljaga pooleks võib öelda, et Kidd on NBA Andres Sõber. saab igasugu tohlakatega hakkama :D
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

kalevcramo kirjutas:naljaga pooleks võib öelda, et Kidd on NBA Andres Sõber. saab igasugu tohlakatega hakkama :D
Hea võrdlus :D
Pilt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

tonii kirjutas:
Alex kirjutas:Provotseeriks natuke NYK fänne, kas olete esimeseks välja võtmiseks valmis?
Kes viimasena naerab, naerab paremini ;) Knicks on 6-0
Hästi panite, pole midagi õelda. Kunnid, kevad võiks juba tulla oma p/offidega :)
YNWA
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

No vanuse poolestki võiks Kidd ju mõnele noormeale mehele isaks passida ja on ju ka üldlevinud arevamus, et mängujuhid on kõige intelligentsemad korvpallurid.... Mina isiklikult ei sea üldse kahtluse alla, et Kidd-il on päris palju autoriteeti ka praeguste superstaaride seas
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Oskar8 kirjutas:Ma võin sulle kinnitada, et play/offide ajaks on Dantoni jätnud Blakei kõige sügavamale pingi lõppu, ning ilmselt juba suht kiirelt hakkab eelistama Duhonit Blakeile.Inimene kes ütleb, et Steve Blakeile sobib D'antoni mängustiil ei peaks kindlasti teisi inimesi debiilikuteks nimetama.
Kindlasti Oskar teab paremini... Priceless :'D
Los Angeles Lakers ‏@Lakers
D’Antoni talked about how he’s been trying to acquire @SteveBlake5 for 10 years, but it never worked out. “He’s perfect for this system.”

Raido, Kidd on loomulikult Knicksile väga tugev (eelkõige mentaalne) tugi, nagu ka kõik teised vanameistrid (mängijate poolt enim esile tõstetud Camby), kuid eelkõige peaksin praeguse edu valemiks Woodsoni suurepärast tööd. Meestel on kõigil sama ja mis veel tähtsam - õige - suhtumine ning loodetavasti lõppeb see hooaeg edukalt. Potentsiaali selle jaoks igatahes on.



Ning raske on lihtsalt märkimata jätta järgnev postitus :lol:
Bosh For The Win kirjutas:No bandwagonite kohta ma ei oska öelda, aga oma tuttavate Miami fännidega vaatame mänge koos (mitte iga mängu loomulikult) , jagame linke ,pilte, gif-e, kanname Lebroni või Wade'i tosse jne. Üldiselt see kogukonna ja pere mõte tuli sellest, et ma pole Miami fännide puhul tähele pannud mingeid hulle kraaklemisi ja sõnasõdasid nagu nt Cramo toetajate seas hetkel on. Minu arust võiksid kõik meist õppust võtta.
Vasta