Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Jukapuka »

Muidugi.. Kobe teeb kohe ristivastupidi minu jutule. :D Ma ise küll mängu ei näinud, aga vabavisete järgi võib vähemalt järeldada, et ta murdis ka see mäng korralikult korvi alla.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Jukapuka kirjutas:Muidugi.. Kobe teeb kohe ristivastupidi minu jutule. :D Ma ise küll mängu ei näinud, aga vabavisete järgi võib vähemalt järeldada, et ta murdis ka see mäng korralikult korvi alla.
Ma muretseks rohkem teiste pärast selles meeskonnas. Kobe teeb oma iga mäng ära, aga Howard läheb iga mänguga aina kahvatumaks.
Praegune Lakersi hooaeg on olnud suhteliselt sarnane eelmisega. Kobe paneb ikka oma 28ppg, korvialune tugevam küll ei tundu ning mängujuhtimine on endiselt suur probleem.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Vastupidiselt minu arvamusele, et D'Antoni käe all langeb ansamblist välja Metta on hetkel Dwight ja Pau ikka väga jubedad, samas annaks Lakersile veel vähe aega, küll nad mehed mängima saavad + arvan et tehakse lähiajal kooseisus veel paar muudatust (räägitud on R.Belli lisamisest)
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Teoreetiliselt ning loodetavasti toob Nash oma tagasitulekuga suured mehed ka tagasi mängu, kuid peab ju arvestama, et Nashil on ikkagi vanust palju ning ei pruugigi koguaeg tervena püsida (lisaks on paranemisaeg pikem)... Praegu tõesti päris nutune olukord.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Mulle on Nuggets väga hea mulje jätnud. Täna Warriorsi vastu oli lõike kus nad näitasid fantastilist korvpalli. Ühtlane võistkond, on nii tagamehi kui eesliini. Sümpaatne mängujoonis. Ja täna ka väga sümpaatne mäng Iguodala poolt - veteranile kohaselt.

Warriorsi poolelt tahaks et Jackson usaldaks rohkem oma tsentreid (Ezeli ja Biedrins). Eesliin Lee/Landry on vastate jaoks läbikäiguhoov. Tuleb loota Boguti kiiret paranemist (praegustel andmetel liitub ta esmaspäeval uuesti treeningutega).
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Lakers tahab rumorite kohaselt Gasoli ära tradeda.
Kobe Bryant thinks Pau Gasol is 'Coasting' in the Los Angeles Lakers' offense.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Egert kirjutas:Lakers tahab rumorite kohaselt Gasoli ära tradeda.
Kobe Bryant thinks Pau Gasol is 'Coasting' in the Los Angeles Lakers' offense.
See juba vana rumor :)
On tulnud ka jutuks J.Smith Lakersisse, aga Hawks ei võta vedu , kuna nad tahavad rohkem , kui ainult Gasoli ja Lakersil pole rohkem kedagi anda
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Hea kommentaar NBA.com lehelt:
Yes. In Lakerland always the finger is being pointed at Pau when Lakers lose. When Lakers win, Kobe is the hero. No responsability to Kobe and Howard in defeat.

Gasol is more a center than a forward. Nobody remember when he won the finals against Howard and Magic?? He was the center. Gasol has excelent movements at the paint, get many rebounds and score. But if he play like a forward, he will make bad shots. It’s so simple.

D’Antoni and Lakers need excuses and convicting Gasol is the answer.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Kui Lakers võidab, siis tihtipeale ongi Kobe see kangelane. Täpselt sama on ka teiste meeskondadega, kus on ilmselge staarmängija.

Ainult Gasoli süüdlaseks tuua on loomulikult kohatu. Loodetavasti hakkab D'Antoni ka sellest aru saama ja ei keera mingit sitta kokku, vaid leiab viisi, kuidas asi tööle panna, sest Gasol on üks osavamaid PF/C NBA-s. Nagu ennemgi mainisin, siis Nashi tagasitulek peaks kindlasti aitama.

Kobe ja Metta on siiani olnud ainukesed, kelles ei ole pettuma pidanud.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Rio »

pole see aasta nba d jälginud aga kuidas Jamisonil Lakersis läheb?saab ta üldse mänguaega?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Rio kirjutas:pole see aasta nba d jälginud aga kuidas Jamisonil Lakersis läheb?saab ta üldse mänguaega?
Enne eilset mängu oli ta ikka väga nutune, eile aga istutas gasoli pingile ja tegi väga korraliku mängu.

Suudaks ta terve hooaeg sellist mängu näidata oleks ta kindel kuues mees Lakersis.

Dallas saab küll korralikku koslepit Lakersi käest. Paistab et mehed on end kätte võtnud.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Warriors vs Wolves siis ära vaadatud. Barnes dunk of the year? :shock: Nagu siin paar postitust tagasi ütlesin - kuju poolest täiesti ideaalne SF. Usun et Lee trickshot on ka tänaste top10 tipus.

Hea et Curry sai eelmise mängu mõõnast üle, sama Klay kohta. Mäng polnud kõige ilusam, aga võidupunkt on kõige tähtsam.
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Jukapuka »

Egert kirjutas:
Jukapuka kirjutas:Muidugi.. Kobe teeb kohe ristivastupidi minu jutule. :D Ma ise küll mängu ei näinud, aga vabavisete järgi võib vähemalt järeldada, et ta murdis ka see mäng korralikult korvi alla.
Ma muretseks rohkem teiste pärast selles meeskonnas. Kobe teeb oma iga mäng ära, aga Howard läheb iga mänguga aina kahvatumaks.
Praegune Lakersi hooaeg on olnud suhteliselt sarnane eelmisega. Kobe paneb ikka oma 28ppg, korvialune tugevam küll ei tundu ning mängujuhtimine on endiselt suur probleem.
Ma ei vaidle, et Kobe teeb üldiselt mängu ära, aga ma mõtlesin selle postitusega rohkem seda viskeprotsendi ja visete tarkuse kohta..

Tänase mängu pealt on aga näha, milleks Lakers võimeline on kui kõik mängivad. Muidugi oli Mavsil väga must päev, isegi Mayo(kes on ulmelise protsendiga visanud) ei suutnud täna ühtegi viset sisse panna. Siiski usun, et sellise mänguga hakkab juba midagi tulema. Saaks nüüd Nashi tagasi ja et meeskond saaks täiesti kokku mängida.
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Jukapuka kirjutas:
Tänase mängu pealt on aga näha, milleks Lakers võimeline on kui kõik mängivad. Muidugi oli Mavsil väga must päev, isegi Mayo(kes on ulmelise protsendiga visanud) ei suutnud täna ühtegi viset sisse panna. Siiski usun, et sellise mänguga hakkab juba midagi tulema. Saaks nüüd Nashi tagasi ja et meeskond saaks täiesti kokku mängida.
Mavsil ülisitt päev ja Lakersil ülihea päev. Sealt see vahe tuligi ja Artest pani mängu alguses iga viske sisse.
Mayo oli jah suht null seal platsil, isegi korvialt viskas viske, mida võib-olla tuhandest ühel eksid, mööda.

Mis ajast Howard Jump Shote teeb kui ta ei oska vabavisetki visata? :D
Igastahes oli humoorikas näha kuidas ta proovib panna lauapõrkest hüpelt viset sisse :D aga noh mäng oli jube ja ma seda peale kolmanda veerandaja keskpaika enam vaadata ei suutnud.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Ma ei tea paljud teist praegu Raptors-Spurs mängu vaatavad, sest päris hea mäng on. Raptors pea tervet mängu dikteerinud ja hea lõpuga tuli spurs järgi ning Valanciunase vabavisetest minnakse lisaajale. Vaatamata Bargiani ülisitale mängule kes viskeid vist mingi 1-12 pannud:D
Leedukas on üldse päris hea ja tema tulevik paistab päris helge.
Raptorsi vennad võiksid teda osata rohkem kasutada ründes, sest ta laua all päris osav ja kaitses teeb ka rookie kohta päris head tööd. Aga karjääri parim mäng NBA-s on täna tõsiasi ja seda spursi ning Duncani ja Spliteri vastu.

Edit teine lisaaeg ja bargiani 1-15 visked. Ei saa aru, miks teda üldse sees hoitakse
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Vasta