Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

Egert kirjutas:Dunk contesti võidab James White :)
Kolmestel ennustan Novaki võitu.
James White oli ikka ilge loom kunagi,loodan et võidab kh :D
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas gasol2 »

Dunki võit Rossile ja kolmesed Bonner! :D
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevif2nn »

Dunk Contest tuleb väga räige see aasta. Valik on väga hea. Võimatu täiesti võitjat pakkuda, aga arvan, et Bledsoe suurt rolli võitjate osas ei mängi.
Kolmesed paneb Anderson kinni.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

kalevif2nn kirjutas:Dunk Contest tuleb väga räige see aasta. Valik on väga hea. Võimatu täiesti võitjat pakkuda, aga arvan, et Bledsoe suurt rolli võitjate osas ei mängi.
Kolmesed paneb Anderson kinni.
Bledsoe puhul võib tekkida see Nate Robinsoni efekt ehk allameetrimehed teevad ilma.

Kolmesed võidab Novak.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Nonii, mul see hooaeg 40 NBA mängu vaadatud. Võib-öelda, et LP muutis NBA palju kättesaadavamaks. Hooaja lõpuks tuleb vast 100 mängu ära ja see teeb ühe mängu hinnaks 1 koma sentidega eurot. Kuna ma enamus mängud olen järgi vaadanud, kuid skoori ei tea, siis annab pea sama efekti kui neid öösel vaadata. Igastahes hea investeering ja emotsiooni saab rohkem kindlasti kui Eesti mudaliigat vaadata. Kõige rohkem loomulikult vaadatud Dallase mänge, kuid kui mõelda, siis olen vast kõikide meeskonade mäng vähemalt korra nähtud. Rohkesti ka Thunderi, Raptorsi, Heati, Knicksi, Celticsi ja Lakersi mänge. Hooaja alguses tuli ka Bobcatse sisse :D See selleks.



Mõtlesin, et aretan teemat. Kuna Trade deadline on lähedal (21 veb), siis ise loodan, et Cuban saab ühe nö Jason Kiddi-liku trade tehtud ja hooaja ümber pöörata. Praeguse tagaliiniga kaugele ei purjeta. Just kaitses ja neljandal veerandajal kuseb Majo end peamiselt täis ning temajärel ka teised. Eilne mäng jälle ilmekas näide, kuidas Nowitzki pmst üksinda üritas ja abi ei tulnud. Ei teagi kas eesti keeles on mõistet sellistele tähendustele nagu down the strech või crunch time? Igastahes on see õudne ja just paar hooaega oli see üks trumpe. Heati on selles vallas kena vaadata (niipalju kui ma viimati nende mänge olen näinud) See kuidas ära tehti näiteks Raptorsile ja Knicksile. Aga nagu dirk ütles, siis siin liigas otsustatakse paljud mängud neljanda veeranda viimastel minutitel ja siis on aega näidata kui hea ollakse. Igastahes usun, et Cuban suudab ühe korraliku trade ära teha
It is conceivable that the only reason a lot of those guys haven't been traded already is because Cuban, Nelson and co. want to keep as many bullets in the gun for "the big fish" trade; the blockbuster that brings Dallas a superstar or potential superstar, putting them right back in next year's contender group. The names most commonly discussed include Dwight Howard, Pau Gasol, DeMarcus Cousins and Josh Smith. With the possible exception of Gasol, I think that kind of trade scenario occurring in-season is pretty unlikely. Very unlikely, actually.
Teise suure klubina usun, et Celtics on kindlasti üks suuremaid trade nö potensiaalseid tegijaid, sest nende tagaliiniga ei purjeta samuti kaugele. Kuna Rivers on suhteliselt nõudlikd treener, siis pigem vaadatakse just sellist venda, kes suudaks kaitses vastatse kiireid ja teravaid tagamehi kinni võta.

Praeguste seisudega pakun, et muutub nii Celticsi kui ka Dallase playoffi jõudmine raskeks, sest tagumistele kohtadele tuleb suur võitlus. Ise usun, et Idas teeb Raptors kindlasti tugeva teise poole ning Läänes Lakers. Samas eks näis. Mingi suur ennustaja ma pole, kuid kui hooaja alguses siin Knicksi edu ennustasin, siis peale siinsete Knicksi fännide keegi teine mind eriti uskuda ei tahtnud :D
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

mavs kirjutas:Nonii, mul see hooaeg 40 NBA mängu vaadatud. Võib-öelda, et LP muutis NBA palju kättesaadavamaks. Hooaja lõpuks tuleb vast 100 mängu ära ja see teeb ühe mängu hinnaks 1 koma sentidega eurot. Kuna ma enamus mängud olen järgi vaadanud, kuid skoori ei tea, siis annab pea sama efekti kui neid öösel vaadata. Igastahes hea investeering ja emotsiooni saab rohkem kindlasti kui Eesti mudaliigat vaadata. Kõige rohkem loomulikult vaadatud Dallase mänge, kuid kui mõelda, siis olen vast kõikide meeskonade mäng vähemalt korra nähtud. Rohkesti ka Thunderi, Raptorsi, Heati, Knicksi, Celticsi ja Lakersi mänge. Hooaja alguses tuli ka Bobcatse sisse :D
Mul esimene hooaeg Team Passiga, LP natuke liiga kallis. Aga täiesti super investeering, väärt igat senti. :)
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sanro »

Heati on selles vallas kena vaadata (niipalju kui ma viimati nende mänge olen näinud) See kuidas ära tehti näiteks Raptorsile ja Knicksile
Miami ei ole see hooaeg kordagi knicksi võitnud.

Usun et pidasid silmas viimast lakersi mängu kus Kobe üritas ja üritas ja Howard kadunud oli. Selles mängus kõige valusam hetk oli Lakersile veerandaja lõpp kus.. lebron teenis vabaviske, pani selle mööda, Artest käis pikali ja lauapall lükati kiirelt välja kolmese taha lebronile, kes kohe peale viskas ja pmst buzzeriga tabas.
Enne seda oli seis üsna tasavägine.. pärast läks heat oma teed.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
patu89
Kasutaja
Postitusi: 97
Liitunud: 12 Nov 2009, 19:40

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas patu89 »

Metta ei mänginud see mäng!
Pätu 89
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Sanro kirjutas:
Heati on selles vallas kena vaadata (niipalju kui ma viimati nende mänge olen näinud) See kuidas ära tehti näiteks Raptorsile ja Knicksile
Miami ei ole see hooaeg kordagi knicksi võitnud.

Usun et pidasid silmas viimast lakersi mängu kus Kobe üritas ja üritas ja Howard kadunud oli. Selles mängus kõige valusam hetk oli Lakersile veerandaja lõpp kus.. lebron teenis vabaviske, pani selle mööda, Artest käis pikali ja lauapall lükati kiirelt välja kolmese taha lebronile, kes kohe peale viskas ja pmst buzzeriga tabas.
Enne seda oli seis üsna tasavägine.. pärast läks heat oma teed.
Vabandust jah. Aga said aru, mis mängu täpselt mõtlesin. Knicks on tõesti see hooaeg mõlemad korrad Heati võitnud nagu on Houston (wtf) neid võitnud :D
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Hedo võttis steroide ning sai nüüd 20 mängulise vabastuse. Palju õnne! http://www.nba.com/2013/news/02/13/magi ... ef:nbahpts" onclick="window.open(this.href);return false;

Ei tea, kus nii lolle sinna liigasse üldse lastakse..
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

mavs kirjutas:Hedo võttis steroide ning sai nüüd 20 mängulise vabastuse. Palju õnne! http://www.nba.com/2013/news/02/13/magi ... ef:nbahpts" onclick="window.open(this.href);return false;

Ei tea, kus nii lolle sinna liigasse üldse lastakse..
Viimase viie aasta jooksul juba 2. Magic'u mängija (2009, R.Lewis). Huvitav, millega seal Orlandos tegeletakse? :)



***
Lebron James 10 lowest shooting % games this year.
37.5% vs portland
40% vs phoenix (played with the flu i believe)
44.4% vs Minny
45.2% vs boston
45.5% vs orlando
47.1% vs denver
47.4% vs Charlotte
47.8% vs Denver
50% vs Indiana
50% vs New York

Interesting facts:

top 5 scorers sub 40% games:

James - 1
Durant - 7
Bryant - 13
Melo - 10
Harden - 17

Sub 50%:

James - 8
Durant - 17
Bryant - 30
Melo - 26
Harden - 31

Sub 20 point games:

James - 1
Durant - 5
Bryant - 10
Melo - 2
Harden - 9
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »



Sprite Uncontainable mängu võitis Team Sudden 58-57, kus mängis ka Martin Jurtom. LeBron, Casspi ja Ibaka olid treenerid.
Pilt
Tiibet
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 23 Sept 2012, 22:05
Asukoht: Saaremaa

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Tiibet »

http://watch.nba.com/nba/video/channels ... -recap.nba" onclick="window.open(this.href);return false;

Rising Stars Challengi võitis Team Chuck ja MVP'ks valiti Kenneth Faried
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »


"JORDAN PLAYS his new favorite trivia game, asking which current players could be nearly as successful in his era. "Our era," he says over and over again, calling modern players soft, coddled and ill-prepared for the highest level of the game. This is personal to him, since he'll be compared to this generation, and since he has to build a franchise with this generation's players.

"I'll give you a hint," he says. "I can only come up with four."

He lists them: LeBron, Kobe, Tim Duncan, Dirk Nowitzki."
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sten »

See ajastute teema on nii mõttetu. Eks igaüks kiida oma ajastut ja vaevalt ta teab kuidas praegu mängida on. Pealegi eks mängijad arenevad selles suunas, mida praegusel hetkel vaja on. Kui panna need mängijad Jordani ajastusse küll siis nad ka muudavad on mängu ja suhtumist kui see on vajalik läbilöömiseks.
Pilt
Vasta