Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MarttiH »

Kusjuures keegi siin foorumis millalgi mainis, et Bargnani usutavasti oma hooaega Raptorsis ei lõpeta. Ise olin suhteliselt skeptiline selle väite suhtes. Aga kõvemate kuulujuttude kohaselt on valmis Bulls andma Raptoritele Boozeri ja Robinsoni ning vastukaubaks Bargs võtaks suuna Chicagosse. Ise oleksin kahe käega poolt, Bargnanil on ainult üks eelis Boozeri suhtes ja see on kaugvise. Kõikidelt muudelt elementidelt on Boozer parem. Ma ei pea isegi Boozeri vanust takistuseks. Bargnani on tegelt mulle väga sümpaatne mängija, aga no sellise mehega pole võimalik mingeid tegusid teha, sest ta on sisuliselt KOGUAEG vigane.
Aga Raptors ise on rohkem huvitatud Andrew Bynumist, kuid vaevalt 76ers Bynumi loovutab.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

MarttiH kirjutas:Kusjuures keegi siin foorumis millalgi mainis, et Bargnani usutavasti oma hooaega Raptorsis ei lõpeta. Ise olin suhteliselt skeptiline selle väite suhtes. Aga kõvemate kuulujuttude kohaselt on valmis Bulls andma Raptoritele Boozeri ja Robinsoni ning vastukaubaks Bargs võtaks suuna Chicagosse. Ise oleksin kahe käega poolt, Bargnanil on ainult üks eelis Boozeri suhtes ja see on kaugvise. Kõikidelt muudelt elementidelt on Boozer parem. Ma ei pea isegi Boozeri vanust takistuseks. Bargnani on tegelt mulle väga sümpaatne mängija, aga no sellise mehega pole võimalik mingeid tegusid teha, sest ta on sisuliselt KOGUAEG vigane.
Aga Raptors ise on rohkem huvitatud Andrew Bynumist, kuid vaevalt 76ers Bynumi loovutab.
Lugesid Delfist seda või?

Elusees ei anna Bulls Boozerit poolvigase ja vinguva bargiani vastu.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Mis kell need 3pt shootingud ja dunk contestid on?
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:Mis kell need 3pt shootingud ja dunk contestid on?
http://lmgtfy.com/?q=2013+All-Star+Week ... vents#seen" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Homie
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 26 Apr 2012, 23:36

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Homie »

Kyrie Irving, täitsa tubli poiss. Lõpuks ometi võitis keegi pärast Kapono valitsemisaega kolmesed ka kõvema tulemusega kui kusine 17 või 18. Finaali viimasest rahapallist on kahju, 25 oleks tõsine avaldus olnud.
Novaki oodatust tagasihoidlikum esitus ei häiri, aga no mida effi mõtleb NBA, kui ta saadab tulle mehi a la Paul George? Tagant järele hea kobiseda, aga see 10-punkti esitus oli sama hästi kui kindel tulema. Idas on väga palju vendi, kes siia paremini sobiksid (Redick, Korver, Morrow jne jne jne)
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Homie kirjutas:Kyrie Irving, täitsa tubli poiss. Lõpuks ometi võitis keegi pärast Kapono valitsemisaega kolmesed ka kõvema tulemusega kui kusine 17 või 18. Finaali viimasest rahapallist on kahju, 25 oleks tõsine avaldus olnud.
Novaki oodatust tagasihoidlikum esitus ei häiri, aga no mida effi mõtleb NBA, kui ta saadab tulle mehi a la Paul George? Tagant järele hea kobiseda, aga see 10-punkti esitus oli sama hästi kui kindel tulema. Idas on väga palju vendi, kes siia paremini sobiksid (Redick, Korver, Morrow jne jne jne)
Täpselt samad mõtted käisid peast läbi, eelkõige Korveri suhtes. On ju viimasel ajal veel eriti heas hoos olnud. Mitte, et Paul George nüüd halb viskaja oleks, aga 3-point contesti jaoks oleks tõesti ikka palju sobivamaid mehi saanud võtta.

Loodetavasti Flight White'l on veel 30-aastaselt ka piisavalt põrget jalgades. Usun, et midagi sealt vabaviskejoonelt ikka tuleb. :)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Dunk Contest oli järjekordne pettumus nagu viimastel aastatel kohane. Kõrgeltlendajatel on närvidega probleeme. Võitjaga olen siiski rahul, finaalis oli Ross parem.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Martin Jurtom aitas LeBroni tiimi võidule

Houstonis NBA All Star nädalavahetusel toimunud Sprite Uncontainable showmängus võitis LeBron Jamesi juhendatav võistkond SUDDEN lisaajal ühe punktiga (58:57) Kobe Bryanti tiimi INTENSE. Võitjavõistkonna resultatiivseim oli 11 punktiga eestlane Martin Jurtom.

Showmängul osales kokku 24 mängijat 12 riigist, teiste seas mitmed tuntud Sprite Slam Dunk pealtpanekuvõistluse sarjas osalejad - Troy McCray, Andrew Pickwell, Werm, Chase, Kid Dynomite ja James Hinnant, mistõttu oli mäng täis showelemente, üheks parimaks Brandon "Werm" Lacue vabaviskejoone lähedalt sooritatud pealtpanek.

"Alguses ei saanud kuidagi vedama", rääkis Martin Jurtom mängust, "kuid peale kahte AND1 ehk veaga sissevisatud viset läks ka minu mäng käima.
Parimaks hetkeks pean LeBroni tunnustust peale lisaajal saadud võitu", rääkis Jurtom.

Peale mängu sattus sai Martin vestelda ka võistkonna abitreeneriks olnud Iisraeli koondise ja Cleveland Cavaliersi mängija Omri Caspiga, kellele eestlased on suvisest EM valikuturniiri mängus lisaajal saadud kaotusest hästi meeles.

Martin Jurtom pääses NBA All-Star nädalavahetusel toimunud võistlusele Sprite 3on3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste eelvoorust ning osutus valituks ka Sprite rahvusvahelisel veebilehel toimunud võistlusel.

Pilte:
https://plus.google.com/u/0/photos/1087 ... 2089330465" onclick="window.open(this.href);return false;

Mängu video: http://www.youtube.com/watch?v=WnETsFUAZQ8" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MarttiH »

mavs kirjutas:
MarttiH kirjutas:Kusjuures keegi siin foorumis millalgi mainis, et Bargnani usutavasti oma hooaega Raptorsis ei lõpeta. Ise olin suhteliselt skeptiline selle väite suhtes. Aga kõvemate kuulujuttude kohaselt on valmis Bulls andma Raptoritele Boozeri ja Robinsoni ning vastukaubaks Bargs võtaks suuna Chicagosse. Ise oleksin kahe käega poolt, Bargnanil on ainult üks eelis Boozeri suhtes ja see on kaugvise. Kõikidelt muudelt elementidelt on Boozer parem. Ma ei pea isegi Boozeri vanust takistuseks. Bargnani on tegelt mulle väga sümpaatne mängija, aga no sellise mehega pole võimalik mingeid tegusid teha, sest ta on sisuliselt KOGUAEG vigane.
Aga Raptors ise on rohkem huvitatud Andrew Bynumist, kuid vaevalt 76ers Bynumi loovutab.
Lugesid Delfist seda või?

Elusees ei anna Bulls Boozerit poolvigase ja vinguva bargiani vastu.
Delfis nägin seda uudist natukene hiljem ja Delfi uudis ei olnud postituse ajendiks, kuid see kuulujutt on ikka päris mitmetes foorumites üleval. Mulle tunduks samuti see vahetus "too good to be true", aga pigem on asi ikka sedapidi, et Raptors ei taha Boozerit, mitte et Bulls siin midagi annab või ei anna.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Neutron
Kasutaja
Postitusi: 61
Liitunud: 22 Juul 2009, 16:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Neutron »

Bullsile väga lähedal seisvad ajakirjanikud ja muud allikad pole seda trade pmselt maininudki. Korra vist kuskilt käis läbi. See kogu värk on ülepaisutatud imo.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kõige tõenäolisem trade, mis enne deadline läbi läheb on Josh Smithiga seoses. Temast on huvitatud paljud meeskonnad.
Adrian Wojnarowski ‏@WojYahooNBA kirjutas:Still many involved for Atlanta's Josh Smith, including Bucks, Nets, Celtics, 76ers, Wizards, others, sources say. Strong belief he's moved.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Ma leian täpselt 0 põhjust, miks Bulls seda Bargnani trade tahtma peaks. Mõni üksik miljon vähem palka ei tohiks nii otsustav olla.

Josh Smithist nii palju juttu olnud, mistõttu olen 90% kindel, et mingi trade ta lõpuks ikka saab.
Kasutaja avatar
Homie
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 26 Apr 2012, 23:36

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Homie »

Chris Bosh :smash: Esimese poolajaga kolm ässa ja kaks korda kaitses jalge vahelt. Mingi hetk sai juba ootama hakatud, kuna see õnnetusehunnik jälle mingi häbiväärse intsidendiga maha saab.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Homie kirjutas:Chris Bosh :smash: Esimese poolajaga kolm ässa ja kaks korda kaitses jalge vahelt. Mingi hetk sai juba ootama hakatud, kuna see õnnetusehunnik jälle mingi häbiväärse intsidendiga maha saab.
Bosh ongi liigas üks kõige ülehinnatumaid mängijaid. Aru ma ei saa, miks ta oli All-Stars'i algviisikus...

Aga dunk contest on tõesti vajunud suht varju. Ross tuli küll võitjaks ja kuna ma suht palju raptorsi mänge näinud, siis oli see nö tuttav mängija. Aga neile, kes raptorsi mänge eriti ei vaata, ei ütle see nimi midagi.

Minu arust võiks minna tagasi samasse radasse, et dunk contestil osalevad siiski enamvähem esimese või teise klassi staarid.

Näiteks pole seal osalenud siiamaani ju Lebron? Westbrook oskab hüpata ja on väga atleetlik. Siis Gay, Griffin, Howard. Isegi Durant saaks millegagi kindlasti hakkama. Samuti Wall on kõva hüppega jne jne. Pigem tundub, et staare enam ei huvita see üritus ja pigem eelistatakse seda saalist vaadata kui pigem võimalusel saalis vaeva näha ja harjutada ning see võistlus siis kinni panna. See eristabki neid mugavaid mängijaid Jordanist..

Lisaks on teine miinus ka see vist et paljud trikid on juba korduvalt ära tehtud ja nende kordamine ei ole enam nii hurrraaa efektiga..

Samas kui loovust, aega ja füüsilist jõudu on siis peaks ikka hakkama saama. Ma ei saa üldse aru, et miks pole Lebron seal kordagi osalenud?? Egert äkki oskab selgitada.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Homie
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 26 Apr 2012, 23:36

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Homie »

Kuna väga pop ja noortepärane on pärast igat mängu mõni LeBroni hailait panna siia foorumisse, siis ma jätkan seda auväärt traditsiooni.

Vasta