Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Karl »

Go Cramo! kirjutas:so what et Elegar ja Bamba ei mängi.10 lauda lastakse võtta alla 2 meetrisel tüsedikul.... :smash: Pisut häbikoht kui aus olla.Tundub,et taaskord mindi poolkõva häälestusega mängima
no offence aga Hito vastu täishäälestuse ja skautinguga minna oleks nagu ressursi raiskamine :D
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Go Cramo! »

Karl kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:so what et Elegar ja Bamba ei mängi.10 lauda lastakse võtta alla 2 meetrisel tüsedikul.... :smash: Pisut häbikoht kui aus olla.Tundub,et taaskord mindi poolkõva häälestusega mängima
no offence aga Hito vastu täishäälestuse ja skautinguga minna oleks nagu ressursi raiskamine :D
Selge see,aga päris nullipealt minna on minumeelst ka vale.Tegu on siiski profesionalidega.Mingi autunne peaks siiski olema ja selliseid asju nagu veerandaja kaotus täieliku outsideri vastu on kõike muud kui normaalne asjasse suhtumine. Ma ei kahtlegi,et sealt võiduga ära tullakse :) lihtsalt on asjad mida ei tohiks endale lubada ka pingimeestega mängides
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Go Cramo! kirjutas:
Karl kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:so what et Elegar ja Bamba ei mängi.10 lauda lastakse võtta alla 2 meetrisel tüsedikul.... :smash: Pisut häbikoht kui aus olla.Tundub,et taaskord mindi poolkõva häälestusega mängima
no offence aga Hito vastu täishäälestuse ja skautinguga minna oleks nagu ressursi raiskamine :D
Selge see,aga päris nullipealt minna on minumeelst ka vale.Tegu on siiski profesionalidega.Mingi autunne peaks siiski olema ja selliseid asju nagu veerandaja kaotus täieliku outsideri vastu on kõike muud kui normaalne asjasse suhtumine. Ma ei kahtlegi,et sealt võiduga ära tullakse :) lihtsalt on asjad mida ei tohiks endale lubada ka pingimeestega mängides
Noh eks Hito poisid ju ka üritavad ja annavad endast parima... see võib korvpallis juhtuda, et üks veerandaeg läheb autsaiderile. Kui juba poolaeg läheks, siis oleks murekoht.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Karl »

Päris masendav on vaadata kuidas see Rocki Ivan ei saa korvi all isegi Laksa ja Saksa vastu midagi eriti ära tehtud.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

No kurat, see on küll play-off'e vaadates murettekitav... Tarva mäng on kõige hullem, mis ta terve hooaja jooksul olnud on. Eriti muidugi Stewart... esimesed viis mängu Tarva eest olid tal täitsa normaalsed, aga sealt edasi on kõik ainult allamäge läinud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Tahaks midagi McLeodi kohta öelda, aga ma olen sõnatu.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

Egert kirjutas:Tahaks midagi McLeodi kohta öelda, aga ma olen sõnatu.
Saaks üle sellest jamast juba äkki? Jah, ei ole see superstaar, keda oodati. Nagu ta oleks esimene mängija Kalevis, kes ei ole see, mida arvati...

Mis ta nüüd selles 19-punktilises võidumängus nii halvasti tegi? Ei visanud piisavalt peale? Lasi teistel meeskonnakaaslastel liiga palju visata? Ei kaotanud mitte ühtegi korda palli ära?

Ütle nüüd, et tegi ju ometi 5 viga... Ma saan aru, et igal võimalusel on vaja otsida võimalust mehe sõimamiseks ja maha tegemiseks, aga olgem ausad - mäng HITOga on viimane koht, mis üldse kedagi huvitama peaks või millest mingeid järeldusi teha.
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas rapla »

järeldusi hito mängust ei teeks ma siis kui ta vähe olulisemates mängudes millegi positiivsega hiilgaks , kahjuks on asi sellest väga kaugel
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Sten »

Marcus kirjutas:
Egert kirjutas:Tahaks midagi McLeodi kohta öelda, aga ma olen sõnatu.
Saaks üle sellest jamast juba äkki? Jah, ei ole see superstaar, keda oodati. Nagu ta oleks esimene mängija Kalevis, kes ei ole see, mida arvati...

Mis ta nüüd selles 19-punktilises võidumängus nii halvasti tegi? Ei visanud piisavalt peale? Lasi teistel meeskonnakaaslastel liiga palju visata? Ei kaotanud mitte ühtegi korda palli ära?

Ütle nüüd, et tegi ju ometi 5 viga... Ma saan aru, et igal võimalusel on vaja otsida võimalust mehe sõimamiseks ja maha tegemiseks, aga olgem ausad - mäng HITOga on viimane koht, mis üldse kedagi huvitama peaks või millest mingeid järeldusi teha.
No tugevamate vastaste vastu ei tee ta ammugi midagi ehk HITO vastu oleks olnudki hea koht üritada.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Karl »

rapla kirjutas:järeldusi hito mängust ei teeks ma siis kui ta vähe olulisemates mängudes millegi positiivsega hiilgaks , kahjuks on asi sellest väga kaugel
Iseasi on see kas peab peale igat mängu jälle 2 lehekülge McLeodi sõimavaid postitusi tegema, ei ole nagu pointi ju.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas tempo »

Zog kirjutas:No kurat, see on küll play-off'e vaadates murettekitav... Tarva mäng on kõige hullem, mis ta terve hooaja jooksul olnud on. Eriti muidugi Stewart... esimesed viis mängu Tarva eest olid tal täitsa normaalsed, aga sealt edasi on kõik ainult allamäge läinud.
Stewarti mäng on ootamatult kehvemaks läinud küll. Vist üks esimesi kellele Sõber ei ole suutnud enesekindlust süstida :D
Aga ega ta kehvem ei oleks kindlasti olnud kui täiesti kottis Laksa. Laksa jalad kippusid ta enda raskuse all juba kokku vajuma, aga Sõber hoidis põikpäiselt teda sees. Eriti katastroofiline oli kolmanda veerandi teine pool ja neljas.
Mis seda Umbraškot vaevab?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Karl »

Rapla pistis Pärnu kotti ja 5. koht siis neile ning lähevad kokku TTÜ'ga.

Tänase Tarva mängu põhjal ütleks vb isegi et TTÜ on nõksa tugevam kui Tarvas.
Pauk
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 28 Sept 2010, 23:32

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Pauk »

MägiLeost veel,

Mees kes tegi esimeses vtb mängus poolakate vastu hea mängu ja peale seda on ikka täielik 0 olnud...
Paneb mõtlema, kas mees mitte selle ühe mängu pärast ei pingutanud. Vana mees ja lihtsalt 80000 tuhhi hooaja eest saada, pole paha.
Mind paneb ikka imestama see, lepinguid tehakse nii et mängiatel on ainult õigus ja klubi peab kõik sita kandma.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

See on mõneti üllatav, et Raplal õnnestus Pärnu alistada, eriti arvestades et poolajaks oldi 13 punktiga taga, ning et korvi all oli Pärnu ülekaal mäekõrgune. (Ringmetsal 5-0, Nurgeril 4-2, samas kui Rain Raadik pani 8-6, ning lauavõitlus Pärnule 38-29.) Aga tore igatahes... Dorbekult kõva mäng jälle, vaevalt et neil see ilma temata õnnestunud oleks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Põhihooaja võitu keegi ei kommenteerigi?
Ega tegelikult pole ka väga põhjust. Tänase mängu põhjal on TTÜ see, kes pronksi võtab, mark my words. Ja poolfinaal nende kahe esituses võib nii mõneski mängus päris huvitav tulla.
Frank ja Bamba & Wilks on ikka päris jõhker jõud seal korvi all, kuid Skele ja Abbott peaks rünnakul kah mängima hakkama.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta