Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Kalevpoiss kirjutas:Saan aru, et lepinguid tuleb täita jne. aga kui küsida, et millega need Vucinic ja Kangur, siis hakkama said? Aitasid klubil jõuda viimasele kohale EC-s, aitasid BBL-i veerandfinaalis Rocki käest kotti saada ja lõpuks kuidagi läbi häda saadi see õnnetu meistritiitel kätte. Selliste palkade juures oleks õigus nõuda ka tulemust. Sõber oleks silmagi pilkutamata selliste tulemuste korral kõigil meestel 80% palkadest külmutanud.
Leping on leping ja kohustus on kohustus. Kui klubi on sellise lepingu sõlminud ja need kohustused võtnud, tuleb ka palk ära maksta. Kui lepitakse kokku tulemustasus, siis vormistatakse see ka lepingusse. Kui on kindel palk, siis tuleb kuni lepingu lõpetamiseni seda ka maksta. Ehk kui võetakse endale ebamõistlikud kohustused, siis ei ole kedagi teist süüdistada kohane. Ja kohustuste täitmata jätmise eest klubi sanktsioneerida on igati kohane.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Artiklis oli ebameeldiv üllatus veel see, et probleem pole ainult nende masuaegsete võlgade klattimises vaid uued võlad tulevad peale. Pean silmas Abbottit.
Ja artiklis on vist juttu ainult ühe agentuuri mängijatest. Kas Abbott on viimaste aastate mängijatest ainus, kellele võlgu ollakse?


Aga kõik see on köömes maksumaeti ees oleva võlaga:
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=70375989
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 653
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

Cramo management:
Pilt

Ehk siis "mina süüdi ei jää ja ongi kogu muusika." Eesti ehituskauboid majandavad.

:clap:
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevcramo »

Mõnesmõttes on see võlgade teema ka mõistetav. Te räägite kõik "ahh, mis see siis ära ei ole, maksku ära ja rahu majas" aga see tähendakski seda, et kui nad kõik võlad ära maksaks jääkski üheks hooajaks palkadeks raha võibolla ainult Dorbeku ja Olmre jaoks. Tahaksite näha sellist Cramot? Sellisel juhul saaks Cramo igas liigas peksa, rahvas ei käiks vaatamas, sponsorid hüppaks alt ära ja ei saaks kätte enam neid rahasidki mis praegu olemas on.
Lihtsamalt, klubi ei saaks tegutseda sellisel tasemel nagu praegu. Jah, see on äärmiselt ebaeetiline, kuid mõistetav sellesvallas, et kui tahetakse üldse eksisteerida, siis väikses ja rahavaeses Eestis kahjuks muud varianti vist pole.

Kui nüüd ka norida veits ja olla labane, siis sellepärast Rock nii s*tt on olnudki viimased aastad, et nad ei majanda üle oma eelarve.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Te räägite kõik "ahh, mis see siis ära ei ole, maksku ära ja rahu majas" aga see tähendakski seda, et kui nad kõik võlad ära maksaks jääkski üheks hooajaks palkadeks raha võibolla ainult Dorbeku ja Olmre jaoks.
No selle raha ikka leiaks, et Kangurile kasvõi 500 euri kuus maksta, kuni võlg tasutud? Nagu öeldud, asi on suhtumises.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

No selliste rahaliste jamade juures näeks mina ainult ühte lahendust ,et tuleks see hooaeg lõpuni teha ja siis ka ühtlasi klubi pankrott välja kuulutada ja ongi kõik ja luua uus klubi uue nime ja eesmärkidega,sest ausalt ära hakkab tüütama see pidev vassimine ja valetamine ,et kõik on justkui korras aga tegelikult nagu näeme on asi ikka mäda ja lahendusi nagu pole olemas ,mis midagi muudaks või asja paremaks teeks,vähemalt klubi juhtkonnalt sellist infot ei tule.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Palgad palkadeks, aga keegi ehk seletaks, miks MTA endiselt ainult Cramot pommitab? Ma saan aru, et kergem on tümitada seda, kellel on varasemalt juba maine võlgades olemisega rikutud. Eelmine nädal tuli uudis, et Rockile annetatakse stipendiumeid, aga septembris oli selline uudis: http://sport.postimees.ee/2910209/maksu ... unast-tuld" onclick="window.open(this.href);return false;
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Egert kirjutas:Palgad palkadeks, aga keegi ehk seletaks, miks MTA endiselt ainult Cramot pommitab? Ma saan aru, et kergem on tümitada seda, kellel on varasemalt juba maine võlgades olemisega rikutud. Eelmine nädal tuli uudis, et Rockile annetatakse stipendiumeid, aga septembris oli selline uudis: http://sport.postimees.ee/2910209/maksu ... unast-tuld" onclick="window.open(this.href);return false;
Nagu näha ei olnud siis Rocki tegevuses seoses nende stipendiumitega midagi vastukäivat ja kõik oli korras ,sest maksuamet selle vastu enam mingit huvi ei näidanud ja stipendiumid maksti välja, huvitav on see ,et miks Kalev/Cramo sellist fondi näiteks ei avanud ,kus oleks saanud teha annetusi.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Kalevpoiss kirjutas:Saan aru, et lepinguid tuleb täita jne. aga kui küsida, et millega need Vucinic ja Kangur, siis hakkama said? Aitasid klubil jõuda viimasele kohale EC-s, aitasid BBL-i veerandfinaalis Rocki käest kotti saada ja lõpuks kuidagi läbi häda saadi see õnnetu meistritiitel kätte. Selliste palkade juures oleks õigus nõuda ka tulemust. Sõber oleks silmagi pilkutamata selliste tulemuste korral kõigil meestel 80% palkadest külmutanud.

Ma päris Tarvast ja Cramot ikka kõrvuti ei paneks. Üks on ikka selline pool-projekti võistkond, teine vähemalt paberil Eesti esindusklubi. Agentuuride ja mängijate seas ju liiguvad samuti jutud, millised klubid palkasid maksavad, millised võlgu jäävad. Kui nüüd näiteks ühel leegionäril on laual kaks pakkumist, mis muudes tingimustes on sarnased, siis tihti valitakse klubi/riik, kus palgad kindlalt tulevad.

Kusjuures nagu näha, siis summad ei pea üldse suured olema. 60 000 euri on klubi eelarve juures ikka suht pisike summa. Samas märk on ikkagi juures. Ja Kalevil pole Zalgrise või Olympiacose sugust kvaliteedimärki või brändi juures, mis hoolimata võlaproblemidest leegionärid ikka siia tooks.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

michaelEP kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Saan aru, et lepinguid tuleb täita jne. aga kui küsida, et millega need Vucinic ja Kangur, siis hakkama said? Aitasid klubil jõuda viimasele kohale EC-s, aitasid BBL-i veerandfinaalis Rocki käest kotti saada ja lõpuks kuidagi läbi häda saadi see õnnetu meistritiitel kätte. Selliste palkade juures oleks õigus nõuda ka tulemust. Sõber oleks silmagi pilkutamata selliste tulemuste korral kõigil meestel 80% palkadest külmutanud.

Ma päris Tarvast ja Cramot ikka kõrvuti ei paneks. Üks on ikka selline pool-projekti võistkond, teine vähemalt paberil Eesti esindusklubi. Agentuuride ja mängijate seas ju liiguvad samuti jutud, millised klubid palkasid maksavad, millised võlgu jäävad. Kui nüüd näiteks ühel leegionäril on laual kaks pakkumist, mis muudes tingimustes on sarnased, siis tihti valitakse klubi/riik, kus palgad kindlalt tulevad.

Kusjuures nagu näha, siis summad ei pea üldse suured olema. 60 000 euri on klubi eelarve juures ikka suht pisike summa. Samas märk on ikkagi juures. Ja Kalevil pole Zalgrise või Olympiacose sugust kvaliteedimärki või brändi juures, mis hoolimata võlaproblemidest leegionärid ikka siia tooks.
Huvitav kas FIBA suhtub Cramosse samamoodi nagu MTA Rocki? Põhimõte selles, et ilmselt peaks olema päris palju Kreeka, Itaalia jne. klubisid juba uksed kinni pannud kui nii rangelt neid palga maksmisi jälgitakse. Ilmselt muidugi seal lõuna pool ei viitsitagi nii palju selle üle kaevata, et mõni kuu samata jääb, see käib asja juurde. Cramolt nõutakse nelja aasta makse aga Rock kuseb siiani MTAle säärikusse ja kedagi ei koti. On ju haigete põlvedega Joosep Toomele, kes iga hetk võib korvpalli alase karjääri üldse lõpetada, stipendiumi maksmine Tartu korvpalli arendamine nagu Postimehest lugeda võis. Rockile punast tuld näidanud MTA võiks ka nüüd munad üles otsida ja Rocki viimase 4 aasta tegemised ette võtta.
Caty
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Aug 2012, 14:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Caty »

Ma ei tea, aga isiklikult küll ei soovi teisele Eesti klubile halba. Rock üritab kuidagi ellu jääda, ja see emta mitte mingisugune vastutulek on natukene nõme käitumine. Loodame, et mingi lahendus saadakse, ja tuleks selline süsteem, mida saaksid ka teised klubid hiljem kasutada. Sport on siiski kultuuri üks osa. Kuna seda meie ametnikud mõistavad? Seda ma tõesti ei tea.

Cramo puhul on kõigile selge, et tänu Pealtnägija (Skele) tõttu, saime selle jama kaela. Aga et teistele ka kehva elu soovida, see on reaalselt nõme.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Caty kirjutas:Ma ei tea, aga isiklikult küll ei soovi teisele Eesti klubile halba. Rock üritab kuidagi ellu jääda, ja see emta mitte mingisugune vastutulek on natukene nõme käitumine. Loodame, et mingi lahendus saadakse, ja tuleks selline süsteem, mida saaksid ka teised klubid hiljem kasutada. Sport on siiski kultuuri üks osa. Kuna seda meie ametnikud mõistavad? Seda ma tõesti ei tea.

Cramo puhul on kõigile selge, et tänu Pealtnägija (Skele) tõttu, saime selle jama kaela. Aga et teistele ka kehva elu soovida, see on reaalselt nõme.
Kes siin teistele sitta soovib? Võrdset kohtlemist sooviks. Cramo sai võlanõude varasematel aastatel makstud stipendiumite, mitte Škele palga eest. Iga paari kuu tagant ikka ja jälle räägitakse sellest Cramo võlast ja näidatakse näpuga. Samal ajal Kriisa ütles täna uuesti, et mängib endiselt lepinguta ja klubiga omavaheline kokkulepe. Kõlab täpselt nagu Škele ja Cramo vaheline teema.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

Ärme lahmi.
Rocki ja stipifondi osas olen siin juba vähemalt 2 korda sõna võtnud, aga ju siis on kolmandat vaja. Kui Rock fondi ideega välja tuli, siis järgnes varsti tõepoolest nimet Postimehe artikkel (Egerti postituses). Kuid peale seda rääkis klubi MTAga asja läbi ja keeldu enam ei järgnenud. Seega selles Rocki süüdistamine on jabur.

Küll aga ma saan aru pakust verest selles osas, et maksude tagantjärgi nõudmises just Cramo ette võeti.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Caty kirjutas:Ma ei tea, aga isiklikult küll ei soovi teisele Eesti klubile halba. Rock üritab kuidagi ellu jääda, ja see emta mitte mingisugune vastutulek on natukene nõme käitumine. Loodame, et mingi lahendus saadakse, ja tuleks selline süsteem, mida saaksid ka teised klubid hiljem kasutada. Sport on siiski kultuuri üks osa. Kuna seda meie ametnikud mõistavad? Seda ma tõesti ei tea.

Cramo puhul on kõigile selge, et tänu Pealtnägija (Skele) tõttu, saime selle jama kaela. Aga et teistele ka kehva elu soovida, see on reaalselt nõme.
Ja mille tõttu näiteks Reim jama kaela sai??? Ka Skele ja Pealtnägija tõttu? Võrdselt kohtlemise nõudmine on siis teistele halba soovimine? Mulle igal juhul ei meeldi, kui üks klubi võib kõigele sülitada ja teised mitte. Mina ei saa oma palka kuidagi stipendiumina välja võtta aga Rock saab. Minu jaoks ei ole Rocki meeskond mingi ülim asi siis Eesti Vabariigis, et kõige puhul tuleks silm kinni pigistada.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Huvitav, kas praeguse laatsaretiga kavatsetaksegi laupäeval 2 mängu ära mängida? Elegar on ilmselt tagasi esimeseks mänguks, Veideman kindlasti mitte, Kupsasele pole veel diagnoosigi pandud ja Škelel asi kardetust hullem. Hallikust ei tea midagi, täna ka ei mänginud.
Vasta