Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Flash3 kirjutas:
mavs kirjutas:
Mavericks jah tasapisi nopib neid võite ja kahel põhjusel: Liiga parim pink ning liiga parim läbi aegade eurooplasest mängija, kes on päris heas vormis.

Kahjuks on aga tagaliin ikka nii pask, et löö kasvõi end millegagi vastu pead, kui nad viimastel minutitel hakkavad lolle sööte ja pallikaotusi tegema. Kokkuvõttes on meeskoonnas palju asju valesti ja ma loodan, et siiski playoffid jäävad ära, sest ma ei taha näha kuidas end spursi vastu häbistatakse. Eks näis.

Ilus on mänge ikka vaadata, kui näiteks Nowitzki tõmbab tuimalt liiga ühele parimale kaitsemängijale Garnettile fade awaysid näkku ja ta siis karjudes ja ropendades pingile võetakse. :D
Liiga parim pink??? Su kommentaarid on viimasel ajal ikka väga palju muutunud

http://www.hoopsstats.com/basketball/fa ... /7/pts/1-1" onclick="window.open(this.href);return false;

1. Dallas 2. Denver 3. NY.

Dallasel on läbi aastate olnud üks liiga paremaid pinke ning seda ka see aasta. Kui Dallas oleks kõrgemal, siis oleks Vince Carter kindasti ka kuuenda mehe päris kõva nominent.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Jason Kidd 40 :wink: :clap:
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sanro »

Eilse sünnipäeva puhul ikka päris kena mängu tegi ka :)

Samuti tahaks öelda et Martin on ikka VÄGA hea. Üldse ei meenuta 35a keskmängijat. Alleyoope, putbacke ja kaitses ka väga aktiivne. Knicksile väga hea täiendus :)
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Sanro kirjutas:Eilse sünnipäeva puhul ikka päris kena mängu tegi ka :)

Samuti tahaks öelda et Martin on ikka VÄGA hea. Üldse ei meenuta 35a keskmängijat. Alleyoope, putbacke ja kaitses ka väga aktiivne. Knicksile väga hea täiendus :)
Siin mõtlesingi, et praegu on ta Knicksile kasulikum kui Amar'e.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

mavs kirjutas:
Flash3 kirjutas:
mavs kirjutas: Mavericks jah tasapisi nopib neid võite ja kahel põhjusel: Liiga parim pink ning liiga parim läbi aegade eurooplasest mängija, kes on päris heas vormis.
Ei ole küll viimasel ajal nii palju mänge vaadanud kui sina aga ma nii väga ei üldistaks, et lausa parim pink. Pigem pingilt liiga parimad veteranid nagu Carter, Brand ja Kaman (ei ole küll puhas pingivend aga poolenisti annab välja küll). Samas playoffide aeg võiks olla jälle täitsa parim pink, sest ega üle 8-9 venna ei kasutata ja selliste kogemustega mängijad kuluks ükskõik kellele ära. Muidugi see hooaeg on selle playoffiga kuidas ta on.

Ilmselge näide ka sellest mis juhtub kui paned pundi viimase aasta lepinguga mängijaid ühte meeskonda, kellest veel ekstra just tagamängijad on neist kõige lootusetumad lambad. Hullem iseenda statistika upitamine käib kui mõnes D-league meeskonnas. Mitte, et väga palju alternatiive oleks olnud. Kiddist juttu tuli, siis eks Mavericksi fännid on ka ära hellitatud suurepäraste mängujuhtidega.

Vaatasin, et see hooaeg on nimekirjas olnud 24 mängijat. Nagu mõni odava mehe bordell, millest pool linna on läbi käinud. Mõni mees pole vb jõudnud kõikide teiste kaasmängijate nimesidki ära õppida. Rääkimata siis kokkumängust. Raske ette kujutada, mis katseid seal läbi viiakse. Tuleb juhtkonda usaldada aga see laev tundub ikka kenasti lekkivat.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Lakers ikka ei võida võistkondi, kellel protsent üle 50. SElles mõttes pole neil playoffis niikuinii midagi väga teha.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas theundertaker »

Bulls peatas siis heati seeria:)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Ükskord pidi see kaotus tulema, kui alguses koguaeg edu ära antakse. Nüüd saab tähtsateks mängudeks rahulikult valmistuda.



mavs, mäletad küll, mis mingi kuu aega tagasi ütlesin:
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Egert kirjutas:
mavs, mäletad küll, mis mingi kuu aega tagasi ütlesin:
Ohjah. Seda vaadates on küll päris nukker Timberwolves'i fänn olla. Dallase vastu keerati samamoodi mingi kuu aega tagasi kohtunike poolt, aga tundub tõesti, et kohtunikele on antud mingi korraldus LA playoffidesse vedada. Nii saab ju kaasata liiga ühe suurema superstaari ning lisaks ka suure teleturu, kus liigub kõvasti rahasid. Aga no see viga oli küll ilmselge ja kolm vabaviset oleks pidanud järgnema.
Samas vaadates viimase aja Dallase vormi (loe Nowitzki ja 10 day contract Mike James'i) ja hoogu, siis oli see Lakersile antud võit päris kibe. Samas kui Dallas oma hoogu jätkab, on täiesti võimalik, et end 8ndale kohale mängitakse ning ka 1 seedile päris korralik lahing antakse. Eks näis. Dallasel nüüd järgmised mängud Pacersi, Chicago ja Lakersiga. Isiklikult loodan, et Lakersile korralikult koht kätte näidatakse, aga eks näis.

Tänase mänguga aga võidakse esmakordselt üle pika aja jõuda .500 juurde. See tähendaks ka habemete mahaajamist ning seetõttu on isegi Dallasest vend kaasavõetud, kes neil peale võidetud mängu habemed maha ajaks :D http://espn.go.com/dallas/nba/story/_/i ... acers-game" onclick="window.open(this.href);return false;
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Natuke naeruväärne on lugeda, nagu oleks Minnesotalt kindel võit ära võetud. See eeldaks, et see vise ("prayer") oleks muidu sisse läinud / Rubio oleks kõik vabakad ära pannud / Minnesota oleks lisaajal võitnud. Ma ei väida, et seal ei võinud viga olla, kuid selle video põhjal nüüd küll milleski eriti kindel olla ei saa.

Tuletaks meelde, et alles jäeti Kobe vastu Dahntay Jonesi tehtud viga vilistamata (märksa selgem, kui tänases mängus), seega palun katsuge nüüd vähe kainema mõistusega olla selle vilistame-Lakersi-play-offi-vandenõuteooria suhtes. Sellel hooajal on päris mitu selliseid olukordi olnud igasuguste erinevate tiimide mängudes.

Meeskonda on mul vähe usku nii või naa. Alustades peatreenerist lõpetades sellega, et meeskond pole terve hooaja jooksul suutnud terve olla. Pau sai mängukõlblikuks, nüüd siis MWP läinud: niigi halb kaitse läheb veel halvemaks.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Marcus kirjutas:Natuke naeruväärne on lugeda, nagu oleks Minnesotalt kindel võit ära võetud. See eeldaks, et see vise ("prayer") oleks muidu sisse läinud / Rubio oleks kõik vabakad ära pannud / Minnesota oleks lisaajal võitnud. Ma ei väida, et seal ei võinud viga olla, kuid selle video põhjal nüüd küll milleski eriti kindel olla ei saa.

Tuletaks meelde, et alles jäeti Kobe vastu Dahntay Jonesi tehtud viga vilistamata (märksa selgem, kui tänases mängus), seega palun katsuge nüüd vähe kainema mõistusega olla selle vilistame-Lakersi-play-offi-vandenõuteooria suhtes. Sellel hooajal on päris mitu selliseid olukordi olnud igasuguste erinevate tiimide mängudes.

Meeskonda on mul vähe usku nii või naa. Alustades peatreenerist lõpetades sellega, et meeskond pole terve hooaja jooksul suutnud terve olla. Pau sai mängukõlblikuks, nüüd siis MWP läinud: niigi halb kaitse läheb veel halvemaks.
Kui sa selle video põhjal pole kindel, et oli viga, siis ma soovitaks sul küll veits korvpallireegleid lugeda. Videost ju selgelt näha, et koba lööb oma käega vastu rubio kätt. Ma ei väidagi, et oleks võitnud, aga lihtsalt selline viga otsustavatel sekunditel saab kõvasti rohkem tähelepanu. Olen 100% kindel, et Lakers saab kõvasti rohkem soosivaid vilesid kui mõni teine meeskond liigas. Põhjuseks just see sama raha, mida Lakers playoffidega liigale toob. Aga noh las see teema olla. Eks näis mis hooajalõpp toob. Ma ei oleks 100% kindel, et ka Houston playoffides on.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Ma ei ole selle video põhjal kindel, kuna see kvaliteet on päris nõrk ning kaameranurgad ei ole ka seda kvaliteeti arvestades just kõige paremad.

/ Edit: Vaatasin HDs just üle (samad kaameranurgad) ning mingist 100% obvious callist on ikka päris raske rääkida.

Aga eks ta nii ole jah, et Lakers saab kõvasti oma kasuks vilesid ning Illuminati juhib tegelikult kogu maailma.
Viimati muutis Marcus, 28 Mär 2013, 21:35, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Olles Lakersi fänn, ei ole ma vb just kõige objektiivsem aga mulle tundub et Lakers saab calle ja non calle sama palju kui ükskõik milline staarivõistkond. Saab Durantula palju ghost calle, vilistatakse Wade vastu üsna kergelt, vilistatakse ka Kobe vastu tegutsejatel.

Mingiks Lakersi play offidesse juhtimise vandenõuks ma erilist põhjust ei näe. Clippers ju kindlalt po's niiet see argument nagu LA inimesed Lakersi langemisel NBA play offe ei vahiks kaob ka nagu ära.
Vasta