Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Kriisa keiss = Škele keiss. Rocki ei torgita, sest ülikoolimeeskonna mainet ei tohi rikkuda.
Päris poliitiline värk.
Jah, illuminaadid on asja taga. Liinat ja Kullamäe on teatavasti reptiilid ka.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

KalevRuus kirjutas:
Kriisa keiss = Škele keiss. Rocki ei torgita, sest ülikoolimeeskonna mainet ei tohi rikkuda.
Päris poliitiline värk.
Jah, illuminaadid on asja taga. Liinat ja Kullamäe on teatavasti reptiilid ka.
Vabamüürlased! Neil on rohkem pistmist ülikooliga!
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

zero0 kirjutas:
KalevRuus kirjutas:
Kriisa keiss = Škele keiss. Rocki ei torgita, sest ülikoolimeeskonna mainet ei tohi rikkuda.
Päris poliitiline värk.
Jah, illuminaadid on asja taga. Liinat ja Kullamäe on teatavasti reptiilid ka.
Vabamüürlased! Neil on rohkem pistmist ülikooliga!

:D täielik OT ,aga mingis õhtalehes oli artikkel, kus mingid riigiametnikud rääkisid sellest, et jah "kunagi tõepoolest oli ülikool vabamüürlastega....ma otsin üles...
Ka Tartu ülikooli esimene pitsat pärast taasasutamist 19. sajandi algul oli vabamüürlik. Sellel on näha sirkel ja vinkel.
http://www.ohtuleht.ee/581336/mis-seal- ... ulik-olla-" onclick="window.open(this.href);return false;
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:
Huvitav, kuidas see iseenesest käib. Summa pole ju tegelikult midagi väga erilist, Freimanise kuu palk vast maksimaalselt. Aga jah, äkki need asjad pole nii lihtsad, vaadatakse üle kord poolaastas vms või siis asi mingi põhimõttelises jonnis vms.
Summades pole kindlasti küsimus. Eks seal võib olla mitu asja, isegi kui tagasivõtmine oleks võimalik: kas Hallik ise tahab, kasvõi EMile pääsemise seisukohast; kas Sõber tahab teda tagasi anda (miks peaks?) jne. Ja kas Cramo isegi tahab - Varrak ei andnud talle üle mõne minuti isegi mingites suht teisejärgulistes eestikate või BBLi mängudes.
Vot küsimus ongi selles ,et klubi juhtkond ennekõike mänedžer või klubi president peaks seletama siis ametlikult meediale asjad ära ,et miks siis ei saa Freimanisele asendust juurde tuua,sest minuteada ülemineku aken ju ei ole veel sulgunud ja kui uskude eelmisi avaldusi klubi juhtide poolt siis ei tohiks ju nagu olla mingeid keelde kuskil peal ja paljud klubid toovad veel uusi mehi juurde näiteks Tarvas ,kes Sokule ju asendust otsib.
Muidugi võiks seletada. Võimalik, et midagi ongi seletatud aga väikse kokkuleppe alusel, et jäägu see esiotsa avaldamata... See on spordiajakirjanike ja klubide, treenerite või mängijate vahelises suhtluses tavaline asi. Pakun, et Kriisa keissiga on natuke sama asi.
Aga mis asendusse puutub, siis pigem on justkui loogiline, et laenul olevat mängijat ei saa uuesti registreerida. Sest mängija saab ju olla regatud ainult ühte satsi, antud juhul nt Hallik Tarvasse. Selle loogika järgi oleks laenul oleva mängija registreerimine siiski sama mis uue uue mängija registreerimine või ei?
Halliku mängijaõigused kuuluvad teatavasti Kalev/Cramole (samuti Kupsase omad Žalgirisele), seetõttu ma ausalt öeldes ei oska öelda, kas uute mängijate registreerimiskeeld puudutab klubi poolt mujale välja laenatud mängijaid (aga kes on klubi omanduses). Selge on see, et juurde tuua ei saa uusi mängijaid. Praegu pole see ka suur probleem, sest PF peale on võtta Keedus ja Kitsing ning Hallik konkureeriks arvatavasti rohkem Kitsingu mänguajaga. Probleem võib tekkida siis, kui pikkadest keegi veel peaks välja langema, kas siis vigastusega või mõnel muul põhjusel.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

Tsiteerin:"Sibula sõnul algab töö lisajõu hankimise nimel uuel nädalal." ( http://www.ohtuleht.ee/659625/rolands-f ... -unicsisse" onclick="window.open(this.href);return false; )
Aru ma ei saa,mis pagana hämamine Cramos ikkagi käib?Kas tahate tõesti väita,et klubi mänedzer ei ole kursis sellega,et uusi mehi võlgnevuste tõttu registreerida ei tohi?Või siis lahmib hr Sibul meediasse kõike,mida sülg suhu toob?Või äkki olen ma ise liiga kriitiline ning Sibula lubadus,et algab TÖÖ lisajõu hankimise nimel tähendabki seda,et alustatakse Freimanise eest saadud rahaga võlgade likvideerimist,et saada keeld maha?Sellisel juhul vabandan mänedzeri ees.
Kuid siiski tunnistagem,et kõik need spekulatsioonid ja oletused võiksid täiesti vabalt olemata olla,kui klubi soostuks andma ausat ja adekvaatset infot klubis toimuva kohta.Usun,et fännid vääriksid seda.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

pebeetu kirjutas:Tsiteerin:"Sibula sõnul algab töö lisajõu hankimise nimel uuel nädalal." ( http://www.ohtuleht.ee/659625/rolands-f ... -unicsisse" onclick="window.open(this.href);return false; )
Aru ma ei saa,mis pagana hämamine Cramos ikkagi käib?Kas tahate tõesti väita,et klubi mänedzer ei ole kursis sellega,et uusi mehi võlgnevuste tõttu registreerida ei tohi?Või siis lahmib hr Sibul meediasse kõike,mida sülg suhu toob?Või äkki olen ma ise liiga kriitiline ning Sibula lubadus,et algab TÖÖ lisajõu hankimise nimel tähendabki seda,et alustatakse Freimanise eest saadud rahaga võlgade likvideerimist,et saada keeld maha?Sellisel juhul vabandan mänedzeri ees.
Kuid siiski tunnistagem,et kõik need spekulatsioonid ja oletused võiksid täiesti vabalt olemata olla,kui klubi soostuks andma ausat ja adekvaatset infot klubis toimuva kohta.Usun,et fännid vääriksid seda.
Olen sinu seisukohaga täiesti nõus ja minulegi tundub kogu see asi väga segane.On täiesti arusaamatu mõte ,et peatreener teatab ,et kedagi juurde tuua ei saa ,samas mänedžer jälle teatab ,et otsitakse lisajõudu ,ehk on selline tunne ,et on üks meeskond aga peatreener ja klubi juhtkond on nagu erinevatel planeetidel ehk üks lubab ühte siis teine lükkab kõik väited ümber.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Nii on, kogu PR värk, turundus ja muu selline on ammu Cramo nõrk külg olnud. Hiljuti ju lausa valetati kui öeldi, et kõik võlad on õiendatud. Kahju.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

vaim564 kirjutas: Halliku mängijaõigused kuuluvad teatavasti Kalev/Cramole (samuti Kupsase omad Žalgirisele), seetõttu ma ausalt öeldes ei oska öelda, kas uute mängijate registreerimiskeeld puudutab klubi poolt mujale välja laenatud mängijaid (aga kes on klubi omanduses). Selge on see, et juurde tuua ei saa uusi mängijaid. Praegu pole see ka suur probleem, sest PF peale on võtta Keedus ja Kitsing ning Hallik konkureeriks arvatavasti rohkem Kitsingu mänguajaga. Probleem võib tekkida siis, kui pikkadest keegi veel peaks välja langema, kas siis vigastusega või mõnel muul põhjusel.

Need "mängijaõigused" ei puutu minu hinnangul asjasse. Põhimõtteliselt ei keela ju keegi Kalev Cramol mängijatega lepinguid sõlmida. Seda ei saagi keelata, kuna on ju igaühe enda asi, kellega ta töölepingu sõlmib. Küsimus on litsensis, kuna Kalev on FIBA bänni all, siis ei tohi FIBA liikmesriigid väljastada uusi litsense Cramo mängijatele, ehk ei tohi neid registreerida Cramo meeskonda.

Hallik on hetkel litsenseeritud Rakvere meeskonnas, kuna muidu ei tohiks ta seal ka mängida.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

pebeetu kirjutas:Tsiteerin:"Sibula sõnul algab töö lisajõu hankimise nimel uuel nädalal." ( http://www.ohtuleht.ee/659625/rolands-f ... -unicsisse" onclick="window.open(this.href);return false; )
Aru ma ei saa,mis pagana hämamine Cramos ikkagi käib?Kas tahate tõesti väita,et klubi mänedzer ei ole kursis sellega,et uusi mehi võlgnevuste tõttu registreerida ei tohi?Või siis lahmib hr Sibul meediasse kõike,mida sülg suhu toob?Või äkki olen ma ise liiga kriitiline ning Sibula lubadus,et algab TÖÖ lisajõu hankimise nimel tähendabki seda,et alustatakse Freimanise eest saadud rahaga võlgade likvideerimist,et saada keeld maha?Sellisel juhul vabandan mänedzeri ees.
Kuid siiski tunnistagem,et kõik need spekulatsioonid ja oletused võiksid täiesti vabalt olemata olla,kui klubi soostuks andma ausat ja adekvaatset infot klubis toimuva kohta.Usun,et fännid vääriksid seda.

Tont seda teab, mis raha saadi lätlase eest. Vahest oli nõus liituma, kui lepingus seisis väike väljaostu summa? Selle üle võibki spekuleerima jääda, juhul muidugi, kui klubi avaldab selle numbri, mis on aga ebatõenäoline. Loodetavasti saab võlad tasutud selle raha eest.
Ehk vahepeal on sündmused eskaleerunud, mida meedias pole avaldatud, kuid klubi on teadlik? Sellest ehk ka Varraku avaldus? Tegelikult peaks see nüüd ajakirjanike töö olema, välja peilimaks, mis seisud siiski on.
vaatleja
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 16 Sept 2009, 12:48

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaatleja »

michaelEP kirjutas:Need "mängijaõigused" ei puutu minu hinnangul asjasse. Põhimõtteliselt ei keela ju keegi Kalev Cramol mängijatega lepinguid sõlmida. Seda ei saagi keelata, kuna on ju igaühe enda asi, kellega ta töölepingu sõlmib. Küsimus on litsensis, kuna Kalev on FIBA bänni all, siis ei tohi FIBA liikmesriigid väljastada uusi litsense Cramo mängijatele, ehk ei tohi neid registreerida Cramo meeskonda.

Hallik on hetkel litsenseeritud Rakvere meeskonnas, kuna muidu ei tohiks ta seal ka mängida.
Jep, nii ta on.
Aga mis Sibulasse puutub, siis mina tema juttu ei usuks. Kui ma nüüd ei eksi, siis väitis ta kohe peale sanktsioonide avalikuks tulekut ajakirjanduses, et see on mingi segadus ja võlad juba klaaritud. Aga natuke aega hiljem tuli ikkagi välja, et segast pole midagi ja sanktsioonid kehtivad.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

vaatleja kirjutas:
michaelEP kirjutas:Need "mängijaõigused" ei puutu minu hinnangul asjasse. Põhimõtteliselt ei keela ju keegi Kalev Cramol mängijatega lepinguid sõlmida. Seda ei saagi keelata, kuna on ju igaühe enda asi, kellega ta töölepingu sõlmib. Küsimus on litsensis, kuna Kalev on FIBA bänni all, siis ei tohi FIBA liikmesriigid väljastada uusi litsense Cramo mängijatele, ehk ei tohi neid registreerida Cramo meeskonda.

Hallik on hetkel litsenseeritud Rakvere meeskonnas, kuna muidu ei tohiks ta seal ka mängida.
Jep, nii ta on.
Aga mis Sibulasse puutub, siis mina tema juttu ei usuks. Kui ma nüüd ei eksi, siis väitis ta kohe peale sanktsioonide avalikuks tulekut ajakirjanduses, et see on mingi segadus ja võlad juba klaaritud. Aga natuke aega hiljem tuli ikkagi välja, et segast pole midagi ja sanktsioonid kehtivad.
Tundub paras jutupaunik olevat tõesti.Ja ikkagi ei saa ma aru,mis mõte on sellisel vassimisel ja keerutamisel?Räägi välja nagu asjad on,olgu siis kui hull lugu tahes.Ikka parem kui selline hämamine.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Täna siis Skele sai vigastada ,ilmselt ta neljapäeval ei mängi ,nüüd on siis täielik paradoks Freimanist pole,Hallik saadeti ära ja otsustava mängu eel on Skele ka vigastatud ja uusi mängijaid palgata ei saa,mis meil siis veel kehvemaks võiks minna.
Vähemalt on siis peatreeneril vabandus olemas millega lagedale tulla kui esimene Balti liiga mäng pähe saadud.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Ehk see praegune olukord natukene taltsutab uljaspäid (eelkõige fännide seas, aga mulle tundub, et mitte ainult), kes pärast Freimanise liitumist on alalõpmata jahunud sellest, et kes tuleks ära saata. Olukorras, kus meeskonna komplekteeritus oli päris korralik. Ikka oli vaja kedagi ära saata! Noh saadetigi lõpuks üks mees minema vastu tulles rahva tungivale soovile. Ja nüüd?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

nojah kirjutas:Ehk see praegune olukord natukene taltsutab uljaspäid (eelkõige fännide seas, aga mulle tundub, et mitte ainult), kes pärast Freimanise liitumist on alalõpmata jahunud sellest, et kes tuleks ära saata. Olukorras, kus meeskonna komplekteeritus oli päris korralik. Ikka oli vaja kedagi ära saata! Noh saadetigi lõpuks üks mees minema vastu tulles rahva tungivale soovile. Ja nüüd?
Ja nüüd? Lietkabelise taolised satsid tuleb ära võita vaatamata sellele, kas Hallik saaks 5-10 minutiks platsile või ei. Hetkel ju eesliinis olemas nii Elegar, Kupsas, Kitsing kui Keedus, tuleb lihtsalt loota, et veel keegi vigastada ei saa. Kuidagi liiga palju on see jutt nüüd Halliku peale läinud.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Ei saa ka aru miks seda Hallikut igatsetakse ? Hooaja alguses saadi Keeduse ja Kitsinguga väga hästi hakkama.
Freimanise panus meeskonnale on muidugi teine teema.
Vasta