Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Josh Akognon superstar sai 10päevase diili Mavericksiga.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Vend ütles, et üks päev ta NBAs mängib ja näed, mängibki!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Imestan et Rose pole veel tagasi tulnud. Umbes 3 nädalat tagasi kuulsin ühes ülekandes et ta oli treeningul väga muljetavaldav olnud, lisaks veel arstide poolt ok antud. Aga ehk üritab mitte riskida, ja keskendub juba järgmisele hooajale.

Täna veel Akognon platsile ei saanud.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Kris kirjutas:Imestan et Rose pole veel tagasi tulnud. Umbes 3 nädalat tagasi kuulsin ühes ülekandes et ta oli treeningul väga muljetavaldav olnud, lisaks veel arstide poolt ok antud. Aga ehk üritab mitte riskida, ja keskendub juba järgmisele hooajale.

Täna veel Akognon platsile ei saanud.
Ma loodan ja usun, et ta tuleb play-offis tagasi. Olen ise sama vigatuse üleelanud ja isegi kui füüsiliselt oled 110% siis mentaalselt võid olla alles 80%.
Neutron
Kasutaja
Postitusi: 61
Liitunud: 22 Juul 2009, 16:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Neutron »

Nii palju kui Rose asjadega kursis, saab ta suurepäraselt treeningutel hakkama. Füüsiliselt paremas vormis, kui oli enne vigastust ( ta enda sõnad), aga tundub jah, et see mentaalne pool veel ei vea välja. Pidavat ka kerget valu tundma peale trenne.
Ma kardan, et ta ei mängi Bullsiga see hooaeg.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

väike-tamma kirjutas: Ma loodan ja usun, et ta tuleb play-offis tagasi. Olen ise sama vigatuse üleelanud ja isegi kui füüsiliselt oled 110% siis mentaalselt võid olla alles 80%.
Minu mõte (mis eelmise postitusega välja ei tulnud) on see, et kas tal üldse tark see hooaeg enam tagasi tulla?

Kui tulla, siis tasa ja targu (olgu see 10-15min mängu kohta vmt), koguda mänguvormi. Ise olen oodanud tema tagasitulekut just selles valguses, et tal oleks aega rahulikult oma jalga testida mängusituatsioonides ja vaikselt koguda mänguminuteid.

Aga eks ta ise teab kõige paremini. Ja eks isegi 15min mängu kohta annaks juba vaimselt palju Bullsile juurde.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Anthony :shock: Kolmas järjestikune 40+ mäng. Hakka või mõtlema et Knicks võib Heatile lahingu anda (muidugi ennem tuleb niikaugele jõuda).

Läänes loodan et Thunder võtab esimese asetuse, sest Thunder vs Lakers/Jazz ja Spurs vs Warriors/Rockets tunduvad huvitavamad kui vastupidised paarid. Loodan et vigastatud staarid saavad ka tervemaks (alustades Ginobilist, Parkerst ja Lawsonist).

Warriorsi fännina mul heameel et Bogut läheb aina paremasse vormi. Statistika statistikaks, aga just see kuidas ta väljakul liigub, kuidas ta kasutegur aina tõuseb. Praegu tundub et Rockets ei anna ka alla võitluses 6ndale kohale - Lääne tipud olgu valvsad, tõotab tulla põnev playoff.
põrsas123
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Apr 2012, 14:48

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas põrsas123 »

Väike kogu: http://ohtuleht.ee/516208" onclick="window.open(this.href);return false;

:D :o
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Kris kirjutas:Anthony :shock: Kolmas järjestikune 40+ mäng. Hakka või mõtlema et Knicks võib Heatile lahingu anda (muidugi ennem tuleb niikaugele jõuda).

Läänes loodan et Thunder võtab esimese asetuse, sest Thunder vs Lakers/Jazz ja Spurs vs Warriors/Rockets tunduvad huvitavamad kui vastupidised paarid. Loodan et vigastatud staarid saavad ka tervemaks (alustades Ginobilist, Parkerst ja Lawsonist).

Warriorsi fännina mul heameel et Bogut läheb aina paremasse vormi. Statistika statistikaks, aga just see kuidas ta väljakul liigub, kuidas ta kasutegur aina tõuseb. Praegu tundub et Rockets ei anna ka alla võitluses 6ndale kohale - Lääne tipud olgu valvsad, tõotab tulla põnev playoff.
100% healthy Melo ongi selline :). Aga jah, nüüd kus vennad enam-vähem terved + Smith on täiskasvanumaks saanud, tõotab tulla huvitav play-off.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kui Knicks ükskord esimesest ringist edasi saab, siis võib kiitma hakata. Hetkel vara veel, praeguse seisuga Celtics vastu tulemas.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Egert kirjutas:Kui Knicks ükskord esimesest ringist edasi saab, siis võib kiitma hakata. Hetkel vara veel, praeguse seisuga Celtics vastu tulemas.
Egertiga nõus. Knicksil on nüüd küll see hooaeg do or die hooaeg. Samas on Celtics päris kõva pähkel ja minu arvates on tegemist tiimiga, kes võib terve selle aasta ida playoffides päris korraliku tulemuse teha. Samas on Knicksi mäng liialt sõltuvuses Melost. eks ole näha.

Täna lugesin Delfist, et forbes oli pidanud Melot liiga kõige ülemakstumaks mängijaks. Ei tea, kes neid tabeleid teeb, aga see on küll tõestuses, et ainult statistika järgi ei saa sellist tabelit teha...
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

mavs kirjutas:
Egert kirjutas:Kui Knicks ükskord esimesest ringist edasi saab, siis võib kiitma hakata. Hetkel vara veel, praeguse seisuga Celtics vastu tulemas.
Egertiga nõus. Knicksil on nüüd küll see hooaeg do or die hooaeg. Samas on Celtics päris kõva pähkel ja minu arvates on tegemist tiimiga, kes võib terve selle aasta ida playoffides päris korraliku tulemuse teha. Samas on Knicksi mäng liialt sõltuvuses Melost. eks ole näha.

Täna lugesin Delfist, et forbes oli pidanud Melot liiga kõige ülemakstumaks mängijaks. Ei tea, kes neid tabeleid teeb, aga see on küll tõestuses, et ainult statistika järgi ei saa sellist tabelit teha...
Seal samas tabelis oli Dirk neljas muide..
Üleüldse oli too mingi mitmeaasta tagune väljakaevatud artikkel, sest J.Johnsoni taha oli veel märgtid Atlanta. Ühesõnaga, ära võta neid Delfi uudiseid väga tõsiselt.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

http://www.nba.com/spurs/video/2013/04/ ... ov-2436074" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

No slowing Knicks, Melo. Väga kõva elamus tänasest mängust! :clap:
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Invisibl3 »

LA derby rahuldava kvaliteediga streami pakub keegi kuskil ?
võib pm ka :)
Vasta