Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Võib-olla üritati kedagi saada ja siis oleks Petserov ehk koju saadetud, sest talle poleks enam mänguaega jäänud. Nüüd, kui kedagi ei tulnud, mina ärasaatmisega enam ei riskiks, aga eks Varrak teab paremini.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vaim564 kirjutas:Võib-olla üritati kedagi saada ja siis oleks Petserov ehk koju saadetud, sest talle poleks enam mänguaega jäänud. Nüüd, kui kedagi ei tulnud, mina ärasaatmisega enam ei riskiks, aga eks Varrak teab paremini.
Ma ei nimetaks seda riskimiseks. Riskiga kaasneb tavaliselt ikka mingi % lootust, et lõppkokkuvõttes oli tegemist õige otsusega.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Huvitav oleks olnud lihtsalt teada saada ,kes oli siis see eurooplane ,keda taheti aga ,keda ei saadud.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Arvan et see eurooplane oli Kaspars Berzins üritati teda krõljast kätte saada aga ei saadud.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Kalevpoiss kirjutas:
vaim564 kirjutas:Võib-olla üritati kedagi saada ja siis oleks Petserov ehk koju saadetud, sest talle poleks enam mänguaega jäänud. Nüüd, kui kedagi ei tulnud, mina ärasaatmisega enam ei riskiks, aga eks Varrak teab paremini.
Ma ei nimetaks seda riskimiseks. Riskiga kaasneb tavaliselt ikka mingi % lootust, et lõppkokkuvõttes oli tegemist õige otsusega.
Noh aga oletuslikult mis siis kui näiteks Peetšerohv osutub sarivägistajaks ja mõnel liialt pikale venind õhtul sandistab terve meeskonna tagaliini? Siis ju olnuks ära saatmine õige otsus? Protsent ei ole kõrge aga räiged mängurid haistavad šanssi.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Tundub et Saku Suurhall saab "põhihalliks" tagasi
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=70970039" onclick="window.open(this.href);return false;
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Jumal tänatud :D Istekohad olid ikka valgusaasta kaugusel väljakust ja parkimine oli kohutavalt korraldatud.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

"Nii kurb kui see ka ei tundu, siis Kalev/Cramo on tänasel päeval ainus Alexela meistriliiga klubi, kellel puudub oma baas. Nii sõelutakse pidevalt mööda linna ringi ja kodumänge on käesoleval hooajal peetud juba kuues erinevas hallis (kaasa arvatud Jüri ja Keila spordihooned). Näib, et kohaliku omavalitsuse inimesi see tõik väga ei häiri, sest Tondiraba hallis esindusklubile tähelepanu ei jagunud. Magusat mesijuttu võib ju ajada, aga teod räägivad enda eest."

ega see ikka päris normaalne ei ole. Kalev vääriks samuti 2500-3000 kohaga päris oma baasi. Kuna aga tegemist 100% eraklubiga, siis lootuseks see hall ainult jääbki. Ilma linna toeta selliseid asju püsti ei pane.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

michaelEP kirjutas:"Nii kurb kui see ka ei tundu, siis Kalev/Cramo on tänasel päeval ainus Alexela meistriliiga klubi, kellel puudub oma baas. Nii sõelutakse pidevalt mööda linna ringi ja kodumänge on käesoleval hooajal peetud juba kuues erinevas hallis (kaasa arvatud Jüri ja Keila spordihooned). Näib, et kohaliku omavalitsuse inimesi see tõik väga ei häiri, sest Tondiraba hallis esindusklubile tähelepanu ei jagunud. Magusat mesijuttu võib ju ajada, aga teod räägivad enda eest."

ega see ikka päris normaalne ei ole. Kalev vääriks samuti 2500-3000 kohaga päris oma baasi. Kuna aga tegemist 100% eraklubiga, siis lootuseks see hall ainult jääbki. Ilma linna toeta selliseid asju püsti ei pane.
Linnal on juba oma esindusmeeskond :D mida juhib meie tipp poliitik-treener-kirjanik
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Väga veider. Ma nagu mäletan, et sügisel olid kõik osapooled väga rahul. Linn vist ütles, et on väga huvitatud, et Tondiraba kujuneks Kalevi kodusaaliks ja klubi vist omakorda ütles, et just Saku hallis on röövellikud hinnad ning selles mõttes on uus hall parem variant. Tea kas hiljem hakkas Glebova siis näkku panema või?
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

Minu kui fänni jaoks kindlasti superuudis.Tondiraba hall oli suisa eemaletõukav ja kõle,ei mingit kodust atmosfääri nagu seda on Saku Suurhallis.Ning parkimise teema on seal ka ooper omaette-lahmakas parkla kuid ainult üks pisike auk sisse-välja liikluseks.Loodan vaid,et Cramo sai Suurhalliga soodsatel tingimustel kaubale ning koostöö ei päädi vaid käesoleva hooajaga.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

pebeetu kirjutas:Minu kui fänni jaoks kindlasti superuudis.Tondiraba hall oli suisa eemaletõukav ja kõle,ei mingit kodust atmosfääri nagu seda on Saku Suurhallis.Ning parkimise teema on seal ka ooper omaette-lahmakas parkla kuid ainult üks pisike auk sisse-välja liikluseks.Loodan vaid,et Cramo sai Suurhalliga soodsatel tingimustel kaubale ning koostöö ei päädi vaid käesoleva hooajaga.
Ma väga loodan, et Kalev ei hakka vtb mänge Jüris pidama
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

Tea kas hiljem hakkas Glebova siis näkku panema või?
Pigem lihtsalt muud üritused tasuvamad kui Cramo mängud
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

sequa kirjutas:
Tea kas hiljem hakkas Glebova siis näkku panema või?
Pigem lihtsalt muud üritused tasuvamad kui Cramo mängud

Saalirendi hind ju peaks kõigile sama olema
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

ära muretse vtb mänge ei hakkata juris pidama vaid keilas:D
Vasta