BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Minu arvepidamise järgi on Metsalu 3, muu klapib.
Ja K-TTÜ mängisid nii Shumanov kui Saarmets nr. 16 all :)
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas gasol2 »

TTÜ punktif
Danzler 13
Saarmets/Sumanov 9(Kuigi usun ,et enamus Saarmetsa punktid)
Luts 8
Ollisaar 7
Keres 6
Paiste 6
Raudla 5
Tomingas 4
Tulit 4
Liivrand 4
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Tulitil on minu järgi 5 punkti.
Punktita jäid Villers ja Vaino.
Võib-olla polnud K-TTÜl niipalju särke, Saarmets ja Shumanov pidid jagama :)
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vabakutseline »

gasol2 kirjutas:Tarvas
Saage 18
Mcgee 15
Veski 12
M.Dorbek 12
Lindmets 12
Hiiuväin 2
Metsalu 2
Vahter 2
Tammiste 2
Kohe kirjutan TTÜ duubli punktid ka
Tammiste on Tarva enda kasvandik nagu ma aru saan? Tarva eeldatav algviisik tõi omad punktid enam vähem ära, kuid Veskilt, Lindmetsalt ja M. Dorbekult ootaks vähe rohkem punkte, kuid esimese mängu kohta käib küll. Vahetusmeestest ootaks suuremat panust eelkõige Vahterilt, sest tema peaks nendest teise koosseisu meestest kõige tugevam olema, Tammiste, Hiiuväini ja Metsalu suuurem arv punkte oleks muidugi boonuseks. Kas Vaino ja Villers ei mänginud? Kui ei siis on nende meeste punktid veel puudu ja muidugi Veidemani punktid.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

vabakutseline kirjutas:
gasol2 kirjutas:Tarvas
Saage 18
Mcgee 15
Veski 12
M.Dorbek 12
Lindmets 12
Hiiuväin 2
Metsalu 2
Vahter 2
Tammiste 2
Kohe kirjutan TTÜ duubli punktid ka
Tammiste on Tarva enda kasvandik nagu ma aru saan? Tarva eeldatav algviisik tõi omad punktid enam vähem ära, kuid Veskilt, Lindmetsalt ja M. Dorbekult ootaks vähe rohkem punkte, kuid esimese mängu kohta käib küll. Vahetusmeestest ootaks suuremat panust eelkõige Vahterilt, sest tema peaks nendest teise koosseisu meestest kõige tugevam olema, Tammiste, Hiiuväini ja Metsalu suuurem arv punkte oleks muidugi boonuseks. Kas Vaino ja Villers ei mänginud? Kui ei siis on nende meeste punktid veel puudu ja muidugi Veidemani punktid.
Ei. Ma ei ole Tarva kasvandik. Olen Tiit Soku korvpallikooli kasvandik. Vaino ja Villers mängisid aga lihtsalt ei suutnud oma punktiarvet avada.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Ei. Ma ei ole Tarva kasvandik. Olen Tiit Soku korvpallikooli kasvandik. Vaino ja Villers mängisid aga lihtsalt ei suutnud oma punktiarvet avada.
Aga äkki viitsid lähemalt omaenda ja Tarva tegemisi meile, kiibitsejatele, seletada? Kuidas näiteks treeningkoormused tunduvad? Mis mulje Lindmets on jätnud, võib talt uuel hooajal tegusid loota?

Edu ka muidugi!
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

KalevRuus kirjutas:
Ei. Ma ei ole Tarva kasvandik. Olen Tiit Soku korvpallikooli kasvandik. Vaino ja Villers mängisid aga lihtsalt ei suutnud oma punktiarvet avada.
Aga äkki viitsid lähemalt omaenda ja Tarva tegemisi meile, kiibitsejatele, seletada? Kuidas näiteks treeningkoormused tunduvad? Mis mulje Lindmets on jätnud, võib talt uuel hooajal tegusid loota?

Edu ka muidugi!
No need kes väidavad et trenne ei tehta, no need võiksid ühte kindlasse kohta minna. Trennid ei pea kestma 2 tundi et need väsitaksid. Kui trenn on intensiivne siis võib see ka 1h ja 15 min kesta. Renatoga jagan ma korterit ja ta on hetkel füüsiliselt oma üle-eelmise hooaja vormist väga kaugel. Aga tegusi võib kindlalt loota. Ta oli NBA-sse pääsemas aga 2 päeva enne treeninglaagri algust vigastas hüppeliigest tõsiselt. Temalt kui ka McGeelt võib tegusi lootma hakata.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kas teine Kuremaa ameeriklane tuleb ka Tarvasesse?
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Korx300 »

väike-tamma kirjutas:
KalevRuus kirjutas:
Ei. Ma ei ole Tarva kasvandik. Olen Tiit Soku korvpallikooli kasvandik. Vaino ja Villers mängisid aga lihtsalt ei suutnud oma punktiarvet avada.
Aga äkki viitsid lähemalt omaenda ja Tarva tegemisi meile, kiibitsejatele, seletada? Kuidas näiteks treeningkoormused tunduvad? Mis mulje Lindmets on jätnud, võib talt uuel hooajal tegusid loota?

Edu ka muidugi!
No need kes väidavad et trenne ei tehta, no need võiksid ühte kindlasse kohta minna. Trennid ei pea kestma 2 tundi et need väsitaksid. Kui trenn on intensiivne siis võib see ka 1h ja 15 min kesta. Renatoga jagan ma korterit ja ta on hetkel füüsiliselt oma üle-eelmise hooaja vormist väga kaugel. Aga tegusi võib kindlalt loota. Ta oli NBA-sse pääsemas aga 2 päeva enne treeninglaagri algust vigastas hüppeliigest tõsiselt. Temalt kui ka McGeelt võib tegusi lootma hakata.

Aga on midagi kuulda olnud, et kas Tarvas saab kellegi veel enda ridadesse? Saan aru, kui ei ole lubatud rääkida vms. Keegi mängul käinu, või lausa kaasa mänginu ^^, võiks rääkida, et kas Veski mängis normaalselt? Kuulates Sõbra juttu, siis Veski nii kõva vend...
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

Asjaajaja kirjutas:Kas teine Kuremaa ameeriklane tuleb ka Tarvasesse?
Ei. Ta on hetkel Valga treeningutel. No seda võin öelda et Renato sõber olevat ise pileti ostnud et Rakverre tulla ennast näitama. Veski mängis kindlalt paremini kui Kalevis viimased 2 hooaega. Kindlalt toob Andres Sõber veel ühe pika korvi alla.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas gasol2 »

Ok ,aga see Renato sõber jõuab varsti Eestise w?
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Korx300 »

gasol2 kirjutas:Ok ,aga see Renato sõber jõuab varsti Eestise w?

Mis positsioon ? Ka Portugalist? Vaata, kui palju kasu sinust Eesti korvpalli huvilistele on :D Ma võin kihla vedada, et niipea kui keegi Eesti meediast seda foorumit loeb, on sellest artikel valmis :D
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

gasol2 kirjutas:Ok ,aga see Renato sõber jõuab varsti Eestise w?
Ei oska öelda millal tuleb. Aga mina nüüd vaikin sel teemal.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas gasol2 »

No jah ise olen samamoodi vaiknud siin asjadega saan aru. Lihtsalt pärast võib kogemata mingi pahandus tulla.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

gasol2 kirjutas:No jah ise olen samamoodi vaiknud siin asjadega saan aru. Lihtsalt pärast võib kogemata mingi pahandus tulla.
Pahandust ei tule. Aga küll te kuulete neid asju meeda läbi. Ma rohkemat ei tea ka ja sp vaikin.
Vasta