Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas converse »

tamm lammutab päris korralikult :D
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

converse kirjutas:tamm lammutab päris korralikult :D
Ühe suvega õppis söötmise ja vabakate viskamise ära :shock:
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Ma Kalevi mehi veel maha ei kannaks :)

Aga mis tänast mängu puutub siis olen natuke üllatunud küll et koju tulles poolaja viimaseid hetki vaadates näen Tarva edunumbreid. Eks paistab mis mängu meeskonnad teisel poolajal näitavad.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Oskar8 »

Egert kirjutas:
eestikana kirjutas:Tarval ja Rockil esimese veerandaja järgi Jacksoni ja Ingramiga küll väga täppi pandud! Vahetaks iga kell Abboti ja Glasseri vastu.
Praegu vaadates vahetaks Tamme ka Glasseri vastu tagasi :D
Mitte ainult praegu vaadates... Mina olen alati palju kirutud Toomet ja Tamme kaitsnud... Tamm on väga korraliku tasemega mees ja kui kalev teab, et rahakott ei luba paremat meest välismaalt tuua, siis arvan mina et riskimine ei õigusta ennast.
Aga Tamme üle on hea meel. Tarva suurim murelaps tundub laud olevat ja kuigi Lindmetsa puhul pole tegemist just kõige kvaliteetsema mängijaga, siis vähemalt lauas võitleb ta mehe eest erinevalt Grafsist.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Oskar8 kirjutas:
Egert kirjutas:
eestikana kirjutas:Tarval ja Rockil esimese veerandaja järgi Jacksoni ja Ingramiga küll väga täppi pandud! Vahetaks iga kell Abboti ja Glasseri vastu.
Praegu vaadates vahetaks Tamme ka Glasseri vastu tagasi :D
Mitte ainult praegu vaadates... Mina olen alati palju kirutud Toomet ja Tamme kaitsnud... Tamm on väga korraliku tasemega mees ja kui kalev teab, et rahakott ei luba paremat meest välismaalt tuua, siis arvan mina et riskimine ei õigusta ennast.
Aga Tamme üle on hea meel. Tarva suurim murelaps tundub laud olevat ja kuigi Lindmetsa puhul pole tegemist just kõige kvaliteetsema mängijaga, siis vähemalt lauas võitleb ta mehe eest erinevalt Grafsist.
Eks ma ka Toomet püüdsin kaitsta kui ta Kalevis mängis aga nüüd on ikka päris naljakas teda Rockis vaadata. Täna pole muidugi terve eesliin midagi erilist näidanud.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Oskar8 kirjutas:Tamm on väga korraliku tasemega mees ja kui kalev teab, et rahakott ei luba paremat meest välismaalt tuua, siis arvan mina et riskimine ei õigusta ennast.
Mängujuhi värbamisest oleks pidanud üks prioriteet tehtama, aga tundub jah et just varutsentri vajadus (lihtne eeldus et Elegar on mitmeid kordi kallim kui Toome, aga siin võin ka eksida) ja vajadus kedagi Skele asemele palgata võttis ka mängujuhi palgafondi madalamaks kui alguses eeldati.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Lindmetsal, kurat, on kõik keskmängija oskused olemas, aga tänapäeva korvpalli mõõdikute järgi selline väikese ääre pikkus. Kui ainult Villu ja me teised pikad ka samamoodi mehe moodi võitleks väljakul...

Hmm... äkki oleks Eesti korvpalli tulevik helgem kui Renato Lindmets saaks Viljar Veskiga lapse? :?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas vaim564 »

Tammele võib-olla sobib Tarva stiil rohkem nagu omal ajal ka Kriisale, sest too Kalevis jäi lõpuks päris kahvatuks. Tarval oleks Tammele kindlasti vahetust vaja, sest 39 min per game läheb raskeks. "Ebakvaliteetne" Lindmets ei olegi keskmängija, aga sellise koondise piiri peal oleva kohaliku loikami taseme mängib ta iga kell välja. Ta peaks kõvasti vabaviskeid harjutama, sest teenib neid päris palju, aga viskab kehva protsendiga.
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Relektro »

Võime mida iganes rääkida nendest Tarva kadunud talentidest, aga Sõbra all hakkab nii mõnigi tuhmund kuld õrnalt sirama? See on ikka ulme kuidas suudetakse mängida tema all. Ja mida maksab see eelarve Sõbra käes??? :smash:
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Sten »

Milline kuld siis õrnalt sirama on hakanud? Minu jaoks küll keegi üllatuslikult hästi ei mängi. Kõik mängivad praegu oma taseme välja.
Pilt
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Relektro »

Sten kirjutas:Milline kuld siis õrnalt sirama on hakanud? Minu jaoks küll keegi üllatuslikult hästi ei mängi. Kõik mängivad praegu oma taseme välja.
Mõtle ise, Sa sisimas juba kardad Rocki, kui Kalevile potensiaalset vastast. Vaata nüüd, kas Si-tast annab saia teha 8)
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Nonii, esimene pauk on siis käes, Tarvas võitis ja jõudis BBL Cup'i finaali. Rakvere komplekteeritus selleks hooajaks on päris hea ma julgen väita isegi, ainult mängujuhi kohale oleks hädasti vahetust vaja, kuna ameeriklane paistab et on ikka rohkem viskaja tüüp, ning ilma Tammeta laguneb mäng korralikult.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Ingrami kohta ütleks et platsi näeb väga hästi, ja jagab hästi sööte. Natuke veel söödutäpsust, ja just Rocki väga kehv rünnaku lõpetamine. Aga Tarvas näitas head mängu, ja Tamm oli tubli (ja ise heameel et ta Tarvasse läks).

Siiski arvan ka et Tarvas jääb KML põhihooaja lõpuks kolmandale kohale.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Sten »

Relektro kirjutas:
Sten kirjutas:Milline kuld siis õrnalt sirama on hakanud? Minu jaoks küll keegi üllatuslikult hästi ei mängi. Kõik mängivad praegu oma taseme välja.
Mõtle ise, Sa sisimas juba kardad Rocki, kui Kalevile potensiaalset vastast. Vaata nüüd, kas Si-tast annab saia teha 8)
Ühe mängu pealt on nüüd küll eriti kõva kuulutada sitast saia tegemist. Pealegi vaevalt ükski tulevane vastane nii kehva kaitsemängu mängib edasi ka Rock kui täna. Ei näinud Bursa vastu keegi oleks suuri tegusi teinud

Ingram kuluks tõesti Cramosse ära. Oleks tal ka kellele sööta sinna korvi alla ja mitte nagu nisanäppudele Rockis.
Pilt
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Sitast saia ei tee keegi, aga Sõbra juhendamisel on ennegi mehi hea enesekindluse leidnud ning ilusat mängu näidanud. Aga eks see hooaja algus ongi selline aeg, et ühel päeval õnnestub kõik ja teisel eimiski. See on iga meeskonnaga nii.
Suletud