VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas marxx762 »

Marcus kirjutas:
marxx762 kirjutas:Ülekandest rääkides, siis eriti häiris see et korvide kordused sõitsid konkreetselt rünnakule sisse .
Lisaks sellele oli ka vana hea Maksim oma parimas mahlas, kuulutades Kalevi 5 minutit enne kohtumise lõppu kaotajaks ning mainides seda peale igat rünnakut.
Lisaks on Maxim(a) eriti hästi kursis jalutamisega. Sest mehed jalutavad ainult kaitsest läbi.
tarvafänn
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 28 Jaan 2012, 19:31

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas tarvafänn »

Ma huvi pärast küsin, et miks VTB mänge käiakse nii vähe vaatamas? Nymburkiga oli ca 1500 pealtvaatajat, kas turundusele ei panda üldse rõhku? Mänguajad on pealtvaatajatele ebasobivad? Tallinlasi tõesti lihtsalt ei koti?
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

Sest tüüpilise eesti "korvpallifänni" jaoks on hooaja tipp-sündmus kevadine KML finaal
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rix »

tarvafänn kirjutas:Ma huvi pärast küsin, et miks VTB mänge käiakse nii vähe vaatamas? Nymburkiga oli ca 1500 pealtvaatajat, kas turundusele ei panda üldse rõhku? Mänguajad on pealtvaatajatele ebasobivad? Tallinlasi tõesti lihtsalt ei koti?
Vastan viisakalt:
Esiteks, mäng algas kell 18.00 mis tallinlase jaoks ebasobiv, kuna SH on linnast väljas ja liiklus tipptunnil teadagi säärane, et minema peaks hakkama juba kell 17 (tööpäev)
Teiseks, piletihind on 10 ja 8 (soodus). Minu meelest pisut liiast, võiks olla u 8 ja 6 või u sinnakanti (peagi võiks olla soodustusi stiilis, osta üks, saad kaks piletit vms (järgmisele mängule eelmise piletiga pool hinnast). Aitaks kasvatada lojaalset publikut, mis Tallinnas suurim probleem (meeskondi ja spordialasid on rohkem kui nt Rakveres)
Kolmandaks, Tallinna Tv ja Delfi Tv teevad otseülekannet ja kui arvestada punkte üks ja kaks, siis pigem jäädakse koju.

Ja sellele vaatamata oli tegelikult rahvast täitsa korralikult.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Kris »

Täiesti nõus Rixiga, minumeelest oli pealtvaatajaid mängus Nymburkiga päris korralikult. Vähemalt nii jäi saalist mulje. Ma ei tea kas see ~1500 on õige number, aga saalist jäi mulje et tribüünid olid päris korralikult täitunud, polnud suuri auke, ja see peamine. Vähemalt mulle küll ei jäänud pooltühja saali muljet, mitte sinnapoolegi. Kui võtta kahte esimest mängu (Tarvas ja Nymburk) siis võrreldes eelmise hooajaga on suur samm edasi tehtud.

Kui suudetakse sama ka kõigis järgnevates kohtumistes, siis olen väga rahul.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas japs »

Ma loodan et põhilise põntsu pani kellaaeg, kui juba Tallinnlastele on 6ks kohalejõudmine raske, siis Tallinast väljaspoolt pole see üldse võimalik. 1500 pole muidugi midagi erilist, aga see pole ka täielik läbikukkumine. Telekast paistis saal, alumiste ridade tühjuse tõttu, muidugi väga nukker.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Alan »

Telepildist võib tihti jääda ekslik mulje, sest kaamera on enamuse mänguajast suunatud ju nö VIP tribüüni poole, mis on traditsiooniliselt tühjem kui teine pool.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Rixi toodud argumendid on kõik õiged aga mulle tundub, et VTB pole liigana lihtsalt mingil põhjusel tavahuvilise jaoks sama atraktiivne kui näiteks parimate päevade BBL. Minagi tunnetan, et ei paku asi samasugust huvi nagu aastate eest Balti liigas. Võib-olla on asi selles, et BBLis oli naabrite vaheline värk, võib-olla olid vastasmeeskonnad ja linnad tuttavamad (ikkagi Kaunas, Vilnius, Riia), võib-olla mõjutab teadmine, et mängitagu paremini või halvemini, kõrgetele kohtadele pole nagunii asja- ei tea. Aga mingi alateadlik tõrge on olemas, kuigi eurosarja kohta võiks ju samad väited välja tuua. VTB tundub kuidagi kunstlik liiga.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rix »

KalevRuus kirjutas:Rixi toodud argumendid on kõik õiged aga mulle tundub, et VTB pole liigana lihtsalt mingil põhjusel tavahuvilise jaoks sama atraktiivne kui näiteks parimate päevade BBL. Minagi tunnetan, et ei paku asi samasugust huvi nagu aastate eest Balti liigas. Võib-olla on asi selles, et BBLis oli naabrite vaheline värk, võib-olla olid vastasmeeskonnad ja linnad tuttavamad (ikkagi Kaunas, Vilnius, Riia), võib-olla mõjutab teadmine, et mängitagu paremini või halvemini, kõrgetele kohtadele pole nagunii asja- ei tea. Aga mingi alateadlik tõrge on olemas, kuigi eurosarja kohta võiks ju samad väited välja tuua. VTB tundub kuidagi kunstlik liiga.
Kui isiklikust kogemusest, siis ok. Muidu ütleks, et BBL vajus ka ikka lõpus täitsa ära. Iga aasta sama juventus ja Valmiera vms. Ja noh, mängutase on seal ikka päris lahja, ses mõttes, et ilusat kossu enam praktiliselt ei näinud.
Vähemasti Nymburki mängus nägi kvaliteetkossu ning seda mõlemalt meeskonnalt, sama ootaks ka Eurocupist.
Aga jah, kahjuks on küll nii, et hooaja esimestest mängudest oleneb kole palju- kas rahvas saab tuhhi sisse (võit) või mitte(kaotus). Ja see kehtib ka koondise mängudel.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas sequa »

Olid ju ajad, kus publikuhuvi oli veelgi väiksem, seega asjad ikkagi arenenud....
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Kui isiklikust kogemusest, siis ok. Muidu ütleks, et BBL vajus ka ikka lõpus täitsa ära. Iga aasta sama juventus ja Valmiera vms. Ja noh, mängutase on seal ikka päris lahja, ses mõttes, et ilusat kossu enam praktiliselt ei näinud.
Vähemasti Nymburki mängus nägi kvaliteetkossu ning seda mõlemalt meeskonnalt, sama ootaks ka Eurocupist.
Aga jah, kahjuks on küll nii, et hooaja esimestest mängudest oleneb kole palju- kas rahvas saab tuhhi sisse (võit) või mitte(kaotus). Ja see kehtib ka koondise mängudel.
Mainisingi paremate päevade BBLi, eeskätt seda kui veel Zalgiris ja Rytas mängisid. Mõttemänguna on iseenesest huvitav, milline oleks sellisel kujul Balti liiga praegu, kui kõik 10 või 12 Baltikumi parimat klubi seal mängiks, Eestist siis Cramo ja Rock. Cramo oleks ehk kuskil tabeli keskel ja Final Fouri lootused oleksid küll haprad aga mitte päris ebareaalsed, Rockil vist šansse poleks?

Kindlasti on õigus, et publikuhuvi koha pealt ülipalju oleneb tabeliseisust - meenub see aasta kui saime eurocupil kohe alguses kas kaks või kolm võitu ja järgmises mängus vist Girona vastu (Marc Gasol näiteks mängis) oli Saku hallis täismaja. Sealt tuli kindel lutt, järgmistes mängudes ka ja langeski publikuarv kohe tavalisele tagasi. Ilmselt muutuks ka VTB atraktiivsemaks, kui õnnestuks paar-kolm üllatusvõitu järjest saada ja nö sensatsioon õhus oleks. Aga arvan, et esialgu on tavahuvilise jaoks VTB kuvand kui mingist kokkuklopsitud liigast kus tipud saavad eurosarjadeks valmistudes häid treeningmänge, alumised omakorda kogemusi jne.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas toivo »

KalevRuus kirjutas: Kindlasti on õigus, et publikuhuvi koha pealt ülipalju oleneb tabeliseisust - meenub see aasta kui saime eurocupil kohe alguses kas kaks või kolm võitu ja järgmises mängus vist Girona vastu (Marc Gasol näiteks mängis) oli Saku hallis täismaja. Sealt tuli kindel lutt, järgmistes mängudes ka ja langeski publikuarv kohe tavalisele tagasi. Ilmselt muutuks ka VTB atraktiivsemaks, kui õnnestuks paar-kolm üllatusvõitu järjest saada ja nö sensatsioon õhus oleks. Aga arvan, et esialgu on tavahuvilise jaoks VTB kuvand kui mingist kokkuklopsitud liigast kus tipud saavad eurosarjadeks valmistudes häid treeningmänge, alumised omakorda kogemusi jne.
Ma nagu mäletaks, et Marc Gasol andis Kalevi halli kaarte all meediale intervjuud. Et kas mitte seal saalis ei toimunud mingil põhjusel see Girona mäng? Täismaja vist oli ikka jah.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Krysver »

toivo kirjutas:
KalevRuus kirjutas: Kindlasti on õigus, et publikuhuvi koha pealt ülipalju oleneb tabeliseisust - meenub see aasta kui saime eurocupil kohe alguses kas kaks või kolm võitu ja järgmises mängus vist Girona vastu (Marc Gasol näiteks mängis) oli Saku hallis täismaja. Sealt tuli kindel lutt, järgmistes mängudes ka ja langeski publikuarv kohe tavalisele tagasi. Ilmselt muutuks ka VTB atraktiivsemaks, kui õnnestuks paar-kolm üllatusvõitu järjest saada ja nö sensatsioon õhus oleks. Aga arvan, et esialgu on tavahuvilise jaoks VTB kuvand kui mingist kokkuklopsitud liigast kus tipud saavad eurosarjadeks valmistudes häid treeningmänge, alumised omakorda kogemusi jne.
Ma nagu mäletaks, et Marc Gasol andis Kalevi halli kaarte all meediale intervjuud. Et kas mitte seal saalis ei toimunud mingil põhjusel see Girona mäng? Täismaja vist oli ikka jah.
Girona vastu oli jah Kalevi hallis, sest Suurhallis oli mingi üritus. Ma mäletan, et jube kahju oli veel, et nii väikses saalis sellist mängu mängitakse.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas väike-tamma »

Krysver kirjutas:
toivo kirjutas:
KalevRuus kirjutas: Kindlasti on õigus, et publikuhuvi koha pealt ülipalju oleneb tabeliseisust - meenub see aasta kui saime eurocupil kohe alguses kas kaks või kolm võitu ja järgmises mängus vist Girona vastu (Marc Gasol näiteks mängis) oli Saku hallis täismaja. Sealt tuli kindel lutt, järgmistes mängudes ka ja langeski publikuarv kohe tavalisele tagasi. Ilmselt muutuks ka VTB atraktiivsemaks, kui õnnestuks paar-kolm üllatusvõitu järjest saada ja nö sensatsioon õhus oleks. Aga arvan, et esialgu on tavahuvilise jaoks VTB kuvand kui mingist kokkuklopsitud liigast kus tipud saavad eurosarjadeks valmistudes häid treeningmänge, alumised omakorda kogemusi jne.
Ma nagu mäletaks, et Marc Gasol andis Kalevi halli kaarte all meediale intervjuud. Et kas mitte seal saalis ei toimunud mingil põhjusel see Girona mäng? Täismaja vist oli ikka jah.
Girona vastu oli jah Kalevi hallis, sest Suurhallis oli mingi üritus. Ma mäletan, et jube kahju oli veel, et nii väikses saalis sellist mängu mängitakse.
Miks kahju? Saku Suurhallis poleks kunagi sellist fiilingut tekkinud kui Kalevis siis oli.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma nagu mäletaks, et Marc Gasol andis Kalevi halli kaarte all meediale intervjuud. Et kas mitte seal saalis ei toimunud mingil põhjusel see Girona mäng? Täismaja vist oli ikka jah.
Vaatasin järgi, selgus, et pidasin silmas Gran Canariaga peetud mängu. Girona ja Gasol mängisid tõesti Kalevi hallis.
Suletud