Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Patrioot »

Mis te tühja erutute. Asjaajaja on ju alati näidanud, milline mõttetu töll ta on, kes tuleb siia aeg-ajalt tolmu üllesse keerutama. Üldjuhul tal midagi tarka öelda ei ole.
Viimati muutis Patrioot, 04 Apr 2010, 22:05, muudetud 2 korda kokku.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Egert kirjutas:Asjaajaja, kelle sa homme Kalevist ette võttad ja räägid kui palju tast parem Doronin on?

Ühe kümnest Dorbekust või Veski? Kajupanga või Kurbase ehk? Variante on ju roppu moodi. Ainsad mehed, kes Kalevis millegagi üldse 'säravad', on meie mustanahalised sõbrad.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas TDK »

Rassist ka pealekauba
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Rassist? Pigem reverse-racist.

Minu poolest võiks terve Kalevi meeskond olla mustanahaline, siis ei peaks vähemalt häbenema.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Alex »

Asjaajaja kirjutas:Rassist? Pigem reverse-racist.

Minu poolest võiks terve Kalevi meeskond olla mustanahaline, siis ei peaks vähemalt häbenema.
Pilt
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas julki »

Toimis :D
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Naljakas kohe vaadata, kuidas terve cramolaste armee siin foorumis erutub mõne posti peale. :D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Alex »

zero0 kirjutas:Naljakas kohe vaadata, kuidas terve cramolaste armee siin foorumis erutub mõne posti peale. :D
Pole sa ise targem. Piisab kui keegi Rocki kohta midagi sitasti ütleb, ning sa oled kohe kapist väljas, et ''cramolasi'' üle oksendada.

Pilt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Hea lugu Kerdelt:

Üllar Kerde
Tallinna Kalevi treener, endine Rocki peatreener

Miks me otsime kogu aeg vigu kuskilt mujalt? Spordis ei saa olla teine, spordis peab olema esimene.

Ma olen väikest kasvu, paks ja väheke loll, aga kui midagi teen, siis sellepärast, et tahan olla teistest parem.

Olen suhteliselt laisk inimene ja mulle väga meeldib magada. Ja ma magan parema meelega, kui midagi ülejala teen. Ma ei ole peaaegu kunagi süüdistanud, et keegi teine on minu asjades süüdi.

Ma ei räägi viimasest mängust, leedukad kaks korda ühe reha otsa ei astu. Veerandfinaal anti ära kodus.

Mina komplekteerisin eelmisel aastal, kui Rock tuli BBLis pronksile, umbes samade meestega võistkonna – kas need mängijad on nüüd ära vahetatud?

Korvpall on spordiala, mis algab sügisel ja lõpeb kevadel. Vahepealne ei maksa midagi. Me võime mängida Moskva CSKAga, kaotada viie punktiga ja öelda, et oleme tugevad. Aga kui CSKA on esimene ja meie viimased, siis oleme kehvad.

Peame mõtlema, miks meil ei tulnud tulemust. Mitte otsima süüdlasi ja neid maha laskma. Mullu sai üks süüdlane – mina – leitud ja maha lastud. Kas peale tema tapmist on midagi muutunud?

Meil on kaks tippklubi – Kalev/Cramo ja Rock. Üks ei jõua play-off’i ja kumbki ei jõua nelja hulka. Lätlased, kelle majanduslik seis on tunduvalt kehvem, jõuavad kahekesi veerandfinaali.

Ma ei taha kedagi halvustada. Küsimus on ühes – mida me peame tegema, et oleksime paremad.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas BCKLV »

Hea vähemalt, et Leppikul tahtmist on edasi liikuda. Tundub, et enamus Tartu mängijaid ei soovi seda, pigem aastast aastasse lepingut koduklubiga pikendada. Talts, kellelt võiks kõige rohkem tegusid piiritaga loota, on ka liiga kauaks Tartusse jäänud ning tema sõnavõtt, et hooaeg on enam-vähem kordaläinud, näitab ambitsioonikuse puudumist ja mugavas Rocki vankris loksumist. Tahaks loota, et see nii ei ole, vaid Talts ikkagi välisklubi otsib. Sama moodi Eichfuss - pigem karastuda järgmine hooaeg juba välisklubis, kui loota Eesti pinnal edasiarengut.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Tahtmine tahtmiseks, vähemalt tahab, see Leppik. Minu arvates aga pole välismaal tal midagi teha, kui juba siin on vahetusmees. Ainuke Eesti mees, kes hetkel kodumaal mängib, ning kes vääriks välismaal võimalust, on Talts. Vabandust, aga teistel ei ole võimalustki välismaal läbi lüüa, ei ole seda taset.
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas plix18 »

Lgp Cramo fännid!
Ma küsiks mis teil õige viga on?
Eesti korvpalli fännid(kõikide klubide omad) peaksid olema õnnelikud kui mõnel mehel on tahtmist ja võimalust välismaale minna!
Neid mehi kellel on tahtmist väljapoole minna tuleks toetada mitte vinguda ja õiendada ala et kui mõtetu too mees on ja pole tal seal välismaal midagi teha ja ega ta õieti korvpalli ka mängida ei oska!
Krt tahame me et Eesti korvpall areneks või ei taha?
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Alex »

BCKLV kirjutas:Hea vähemalt, et Leppikul tahtmist on edasi liikuda. Tundub, et enamus Tartu mängijaid ei soovi seda, pigem aastast aastasse lepingut koduklubiga pikendada. Talts, kellelt võiks kõige rohkem tegusid piiritaga loota, on ka liiga kauaks Tartusse jäänud ning tema sõnavõtt, et hooaeg on enam-vähem kordaläinud, näitab ambitsioonikuse puudumist ja mugavas Rocki vankris loksumist. Tahaks loota, et see nii ei ole, vaid Talts ikkagi välisklubi otsib. Sama moodi Eichfuss - pigem karastuda järgmine hooaeg juba välisklubis, kui loota Eesti pinnal edasiarengut.
1. Janar mingu kohe.
2. Muhu lenduri puhul eelistaks tal veel ühe hooaja kodus olla, aga põhimõtteliselt saab sellest alles siis rääkida, kui on ära nähtud Rocki 2010/2011 hooaja Roster. Juhul kui ikka rahadega lood on viletsad ja meeskond selline nagu on, siis Timole peaks lisanduma piisavalt mänguaega, et end veelgi edasi arendada.
3. Leppik mingi, mis mul temast.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

zero0 kirjutas:Tahtmine tahtmiseks, vähemalt tahab, see Leppik. Minu arvates aga pole välismaal tal midagi teha, kui juba siin on vahetusmees. Ainuke Eesti mees, kes hetkel kodumaal mängib, ning kes vääriks välismaal võimalust, on Talts. Vabandust, aga teistel ei ole võimalustki välismaal läbi lüüa, ei ole seda taset.
Aga mis mees see Kangur oli, kui ta esimest korda välismaale läks? Ega kõik ei pea olema ju nii nagu Kullamäe, et lähed välismaale ja kohe esimene aasta hakkab play-offis mänge otsustama... Muidugi mingu... ja samamoodi mingu Pokla, ja Toome ja teised... Eichfussil Veidemanil ehk veel aasta võimalik Eestis passida ja areneda, aga need kes Eestis juba tegijad peakski ainult otsima võimalust tugevamasse liigasse pääseda.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

plix18 kirjutas:Lgp Cramo fännid!
Ma küsiks mis teil õige viga on?
Eesti korvpalli fännid(kõikide klubide omad) peaksid olema õnnelikud kui mõnel mehel on tahtmist ja võimalust välismaale minna!
Neid mehi kellel on tahtmist väljapoole minna tuleks toetada mitte vinguda ja õiendada ala et kui mõtetu too mees on ja pole tal seal välismaal midagi teha ja ega ta õieti korvpalli ka mängida ei oska!
Krt tahame me et Eesti korvpall areneks või ei taha?
Kellegil polnudki ausaltöeldes selle vastu midagi, et leppik välismaale läheks, vaid asi oli sellest, et keegi tarkpea hakkas siin rääkima kui mõttetu keerles on ja ka sellest tulenevalt hakkas ka vaidlus.
Täiesti loll oleks öelda, et keerles pole arenenud ja ta ei vääriks väljas mängimist.
Vasta