Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Sten »

Karta on jah, et ERR vaatas ei saa feimi endale ja võttis kiirelt maha. Päris tolbajussid sinna ERRi tööle sattunud. Loodevasti tekib päris mitu koopiat youtube.
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Soho »

Kõige pullim on see, et näiteks , kui ma laen sellise video üles, siis vist nagu ikka ei tohiks maha võtta ju.. eriti err.. Minu , kui maksumaksja raha eest tehtav kanal/saade ju ;D
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas spartaklane »

maik kirjutas:
Soho kirjutas:Facebookis jagavad kõik Egerti videot :D Mina, Basket, BBL, Cramo jagas kasutaja FIBA europa kaudu :D
huvitav , kui kähku mill vaatajat täis tuleb ;D
Arvan et milli ei tulegi. Korv oli imeline ja mängu murdhetk ...Sõber seevastu arvab, et Škelel oli jalg joonel. Pettumus sees vist :D
Polnud Skelel see jalg midagi joonel istusin ise just täpselt selle koha ligidal kus Skele selle viske teele pani ,ta oli selgelt sees.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas cramo »

Päris hea, Sonny Weemsid ja vennased laigivad seal FB-s seda Skele viset :D.Olgem ausad, see on liiga hull et olla tõsi ju :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

ERRil kade meel, et ma oleks päevaga rohkem klikke saanud kui nemad nädalaga.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas KalevRuus »

Tõsiselt värdjas käitumine ERR-i poolt. Formaalselt on neil muidugi õigus seda lasta maha võtta aga sisuliselt on see sigadus. On neil kahju kui juhtuks, et sajad tuhanded või miljonid kossufännid seda üle maailma vaataks ja kellest mõnigi saaks tänu sellele klipile teada, et selline riik nagu Eesti on üldse olemas? Selge, et ETV kodulehekülje kaudu vaatavad seda ainult eestlased ju. Tra, Kalevi klubi või fännid peaksid kuidagi ehk reageerima sellele jamale?
Kasutaja avatar
fudzix
Kasutaja
Postitusi: 130
Liitunud: 25 Juun 2010, 21:56
Asukoht: Riga, Latvia
Kontakt:

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas fudzix »

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

Laen Kalevi YouTube lehele üles, sealt ei ole õigus ERR-il seda ära koristada.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Soho »

Lubati juba ERR-i youtube kanalile ka üles lasta, aga kui sinu oma maha ei võta siis ma arvan , et saad ikka rohkem klicke ;D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

JAGAGE IGALPOOL KUS VÕIMALIK :D
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Soho »

Tehtud :d
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

Pange sellele dislike natuke protestiks :D
http://www.youtube.com/watch?v=8K54DPF6asw" onclick="window.open(this.href);return false;
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas KalevRuus »

Varrakule kuulub muidugi aasta lause, rääkides Škele korvist: "See oli emotsionaalselt tähtis korv, õnnega pooleks". :D
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas japs »

Keegi mängust endast ka räägib? :)
Škele korv oli muidugi ülioluline, kuid ise pean näiteks sarnaselt Endeniga murdemomendiks seda, kui Hallik korviall koha kätte võidelnud Ciprussile palli ei julenud anda. Lätlased olid tarvale võidu peaaegu kätte võidelnud, aga siis tahtsid Hallik, Vahter ja Oja mõned korrad ajalgu tegema minna ning eks need mõned lollused Kalevile võiduvõimaluse andsidki (kogu mängu peale olid nimetatud eesti mehed täitsa OK, kuid lollused lõpus rikkusid natuke pilti).

Kalevi poolelt mängisd nagu mingil hetkel kõik, aga järgnevatel kadusid jälle täielikult ära, ainuke erand oli vb Škele - teda oli ikka koguaeg näha. Arbet ladus kolmest hästi, aga kuhu on jäänud läbiminekud??? Toome mäng ajab lihtsalt nutma, suur mees aga igasugust kontakti kardab, lõpuminutite 2+1 muidugi oli oluline, kuid ega see mängupilti ei päästa. Sokku mäng oli suurte tõusude ja mõõnadega (nagu teistelgi). Ning liitun ka nendega, kellele jääb Nelsoni siiatoomine täielikuks mõistatuseks.

Korvpalli mõttes olid mängu ilusamad asjad siiski Ciprussi supper katted, KÕIK eesti pikad peaks sealt midagi kõrvataha panema
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Invisibl3 »

1 asi milles ma kindel olen, ja ma ei tea, miks see nii on, aga Tarvase fännid tegid ikka s*taks kõvemat häält kui meie omad, see oli 1 raudne süst ka tarvale, et nad jõudsid järgi ja läksid ette.

aga ja, nelson täiesti tühikoht hetkel, bamba katteid ei saa kateteks nimetada, sest kaitse jookseb katte ja mängijavahelt nii lebolt läbi, suvel peab bamba korralikult sööma hakkama, et "kappidega" hakkama saada järgminehooaeg.

aga mäng muidu oli ilus, ja ma ei saa aru, miks Škelé alles hooajalõpus alati mängima hakkab, kui mängida on jäänud ainult EMV'd. Kahju, aga sellise mänguga peab jälle ütlema, et meil on teda järgmine aasta ka vaja.
Vasta