Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Arvestades varasemaid esitusi on minu arvates sarnase või veidi kõrgema tasemega klubisse lootust jõuda nimetatutest vaid Veidemanil. Eelkõige juhul, kui ta näitab EM-il alagruppi mängudel stabiilselt heal tasemel mängu ja vigastusteta püsib.

Kitsing tegi eelmisel hooajal kindlasti sammu edasi. Kasutatud süsteem, kus KML ja Balti liiga alagruppi mänge mängisid peamiselt vahetusmehed, võimaldas talle anda rohkem mänguminuteid, mis viis enesekindluse kasvu ja arenguni. Tema rünnakuarsenal on piiratud, peamiseks omadused hea viskekäsi tema pikkuse kohta, samas ei loe ma teda ka heaks lauas võitlejaks ja kaitsemängijaks.

Arbet... Ma arvan, et tema puhul mängib samuti väga olulist rolli EM alagruppi mängud. Arvestades vanust, arvan, et tema lähtub valikute tegemisel ka palganumbrist.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

marxx762 kirjutas:Uuest hooajast rääkides siis, hakkasin mõtlema mängijate peale. Arvan et kindlad jätkajad on Kitsing,Keedus, MD, Kaju, Ehk ka veidekas, mingi jutt on olnud ka Puidetist. Arvatavasti võib siia juurde liita ka Arbeti. Huvitav kas üritatakse tagasi tuua ka Hallik, samas tema tagasi toomisel muutuks Keeduse/Kitsingu roll küsitavaks.

Eestlastest(kes ei ole rockiga seotud) ehk S.T. Samas tema liitumisel oleks vaja võistkonda pigem sellist combo pg-d kes suudab ka visata. Üks mis kindel, siis korvi alla tuleb kindlasti kaks pikka + üks pf.

Samuti saab huvitav olema, kas skele jätkab kalevis. Kui jah, siis kaoks justkui S.T roll ära. Sest skele jätkamisel poleks enam combo pg-d vaja. (olen arvamusel et üks pg peab väljast olema)

C- välism, välism(pf)
PF- välism, kitsing,Keedus
SF-Arbet,Keedus,Kaju
SG-Arbet,Veideman, Puidet,Välism(sf)
PG-M.D, Välism,S.T,Puidet


Oleks tore koosseis, arvestades et rosteris oleks 14 meest. ning mängude hulka. C-pos: puhas pikk+c/pf mees, PF: puhas suur äär,
SG: Mees kes suudab mängida nii SG-d kui ka väikest äärt, PG: võiks puhas mängujuht olla.
Eestlastest jätkajate kohapealt igati nõus, sest leian et sama eestlastest tuumik võiks jätkata. Ma ei usu, et Halliku tagasi toomist kaalutakse- ta on nišimängija, kellele Varrak eelmine aasta õiget kohta meeskonnas ei leidnudki.

Sten-Timmu Sokk väärib võimalust end sellisel tasemel proovile panna. Ma olen tema suhtes skeptiline, kuid varu-PG-na võib ta ennast õigustada küll.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Miks Timmut vaja oleks? Põhimängujuht toodakse loodetavasti väljast, tema asendajana on Dorbek olemas.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

Olmrel peaks ju ka kehtiv leping olema? Eelmine suvi ta meeskonnaga liitus ja noormängijatega üldiselt üheaastaseid kontrahte ei tehta.
Vähemalt eestikatel peaks kindel rotatsioonimees olema kui põlv kannatab.
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Tommm1 »

http://www.ohtuleht.ee/688400/kellega-l ... eimanisest" onclick="window.open(this.href);return false;
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kas keegi saab terve artikkli panna ?
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Rio kirjutas:Kas keegi saab terve artikkli panna ?
Jah kahjuks ei saa artiklit panna ,kuid lugesin õhtulehest ,et Freimanisega on Kalev/Cramo juba rääkinud ,mees lihtsalt pidi veel ootama kõvemat pakkumist kui see tuleb ja siis otsustama.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Varrak tahab ka Skelet uueks hooajaks.
Elums
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 03 Dets 2010, 15:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Elums »

marxx762 kirjutas:Varrak tahab ka Skelet uueks hooajaks.

Kui vaadata eelmist hooaega, siis ei olnud Skelest väga abi midagi! Ravis ennast rohkem.
Ise eelistaks Olmre rohkemat mängitamist.
Aga eks Varrak teab paremini!
Eelmise aasta algust arvestades võiks Olmrest asja saada kül! Kui terve püsib!
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KossuF2nn »

Samuti tahab Varrak jätkata Kitsingu, Arbeti, Veidemani ning Keedusega. M.Dorbekuga oli tal moskvas pikk jutuajamine ning tal pidavat teisi pakkumisi ka olema niiet tema otsustada. Indrek Kajupank lahkub arvatavasti Raplasse.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

KalevRuus kirjutas:Miks Timmut vaja oleks? Põhimängujuht toodakse loodetavasti väljast, tema asendajana on Dorbek olemas.
Loodan ise samuti, et suudetakse leida tugev leegionär PG positsioonile. Kaks aastat järjest ilmselt ei vea ning sama võimekat (ja sama tujukat?!) meest, kui Machado, ei leita, kuid parimate päevade Peciukeviciuse tasemel võiks olla.

Isiklikult näen Timmul kohta meeskonnas siis (puhas spekulatsioon!), kui tuuakse väljast combo-PG, kes vajaduse korral annab ka SG-l vahetusminuteid edukalt. Samas tekib siis küsimus, kuidas leida minuteid Dorbekile ja Olmrele? Isiklikult arvan, et Dorbek on ja jääb eelkõige tugevaks kaitsemängijaks, kes saab PG positsioonil kuidagi hakkama. See on Varraku otsus, kas teda on meeskonnal vaja ja millises rollis. Olmrelt loodan ma sellel hooajal näha stabiilsust, tema võimekuses ma ei kahtle.

Siis jääb veel Škele... Sümpaatne mängija, kes heal päeval otsustab mängu, kuid tema parim enne hakkab mööda saama. Varraku jaoks paistab ta aga olevat kindla peale minek.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

spartaklane kirjutas:
Rio kirjutas:Kas keegi saab terve artikkli panna ?
Jah kahjuks ei saa artiklit panna ,kuid lugesin õhtulehest ,et Freimanisega on Kalev/Cramo juba rääkinud ,mees lihtsalt pidi veel ootama kõvemat pakkumist kui see tuleb ja siis otsustama.
Freimanis on selline mees, kes tuleb viimasel minutil ja läheb esimesel võimalusel. Ei, ma ei mõista teda hukka. Seda tuleb lihtsalt silmas pidada, et kui ta ka Kaleviga liitub ja suudab näidata suurepärast mängu, võib ta lahkuda sama kiiresti, kui eelmisel aastal.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Rio kirjutas:Kas keegi saab terve artikkli panna ?
Paberilt lugesin. Lisaks mainiti, et Kaju vaatab Rapla poole ja MD-l on ka teisi kosilasi (eesti klubid), kus ta oleks põhimängujuht. Arbet, Veidamn, Keedus radaril, lisaks Kitsing. Freimanis, jah, ootab veel, et äkki tuleb parem kosilane.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Charly »

toivo kirjutas:Olmrel peaks ju ka kehtiv leping olema? Eelmine suvi ta meeskonnaga liitus ja noormängijatega üldiselt üheaastaseid kontrahte ei tehta.
Vähemalt eestikatel peaks kindel rotatsioonimees olema kui põlv kannatab.
Kevadepoole käis uudistest läbi, et Cramo lõpetas kõigiga lepingud ära seoses ebaselge tulevikuga. Seega on hetkel ka Olmre niiöelda vabaagent.
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

martin dorbekust on huvi tundud parnu poole pealt,seal saaks ennast pohimangu juhina toestada.
Vasta