BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Postimehe teatel peaks Tarvaga liituma see mees http://www.eurobasket.com/player.asp?Cn ... rID=114713" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Annad lingi ka? Ma küll postimehe spordiküljelt sellist lugu ei leia, ja üldse... mis kuradi pärast peaks Itaalia Serie A's aastaid mänginud mees Rakverre minema??
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kris »

Zog kirjutas:Annad lingi ka? Ma küll postimehe spordiküljelt sellist lugu ei leia, ja üldse... mis kuradi pärast peaks Itaalia Serie A's aastaid mänginud mees Rakverre minema??
aastaid Itaalias?

Eurobasketi lehel pole küll Itaalia klubisid kirjas (eelmine aasta mängis nagu aru saan Iisraeli 3.liigas). Mees lõpetas alles paar aastat tagasi ülikooli, tal pole neid profiaastaid ka palju.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Zog kirjutas:Annad lingi ka? Ma küll postimehe spordiküljelt sellist lugu ei leia, ja üldse... mis kuradi pärast peaks Itaalia Serie A's aastaid mänginud mees Rakverre minema??
Laupäevane paberist postimees lk.10, onlines ma seda uudist ei näinud.
Kust see Serie A jutt pärit on? Mänginud on ta Iisraeli ja Hispaania madalamates liigades ja Islandil, midagi imponeerivat pole. Ta pole kindlasti ka puhas PG, vaid selline viskava orientatsiooniga combo-guard (a la Matt Hall), kes saab parema puudumisel Tamme asendamisega ilmselt hakkama. Jackson mängu juhtida ei oska.
Kirjutati veel, et Jackson jääb meeskonda vähemalt 28.oktoobrini ja Grafsile asendust ei otsita. Schleicheriga tehti leping.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Ma vist näen Eurobasketist kellegi teise profiili :? Kuna mulle näitab, et Sandro Nicevic on 2008-2012 Itaalia Serie A's mänginud.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kris »

Zog kirjutas:Ma vist näen Eurobasketist kellegi teise profiili :? Kuna mulle näitab, et Sandro Nicevic on 2008-2012 Itaalia Serie A's mänginud.
vaim564 antud lingis on Thomas Sanders, mitte Sandro Nicevic.
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas scorpion »

Grafs siis läinud. Ei tea kes ja millal asemele tuleb? :roll:
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Demarr »

Rakverel on vist rahaga ka ahtakesed lood. Või vähemalt nii räägib Grafsi agent.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas michaelEP »

Tundub, et jorri rahapoliitika ongi selline, et võtame mehed kokku - läheb hästi, küll siis Gross raha juurde annab
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas RK »

Demarr kirjutas:Rakverel on vist rahaga ka ahtakesed lood. Või vähemalt nii räägib Grafsi agent.
Sama juttu ajas ka Viljar Veski , kes väitis ,et Sõber jättis osa raha maksmata. Agendi jutust sain nii aru ,et Sõber jäi ka Ciprussile ja Sirsinsile võlgu.
tarvafänn
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 28 Jaan 2012, 19:31

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tarvafänn »

Njah, eks ta kummaline ole. Kui õigesti mäletan, siis Basketballis Cipruss ütles intervjuus, et palgad makstakse õigeaegselt. Aga äkki Sõber kopeeribki Kreeka mudelit, kus viimase kuu palgad jäetakse maksmata? Masendav, kui see jutt muidugi tõsi on.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

http://www.bctarvas.ee/index.php/page_id/1267" onclick="window.open(this.href);return false; Selline uudis siis.
Alois
Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 20 Juun 2012, 10:38

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Alois »

See et jackson minema saadetakse, oli juba ammu teada, aga et ka Pilk ära läheb?
Njah, vähemalt jääb nüüd palgaraha Tammele vahetuse hankimiseks.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Karl »

Alois kirjutas:See et jackson minema saadetakse, oli juba ammu teada, aga et ka Pilk ära läheb?
Njah, vähemalt jääb nüüd palgaraha Tammele vahetuse hankimiseks.
Järgmine mäng pannakse Metsalud jt põhisse?

Natuke kraavi hakkab minema see Tarvase vanker, natuke kahtlane et Eestis nii nelja hulkagi tullakse.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

See kyll hea ei ole... just saadi Baronsi yle v6it ja puha... tundus et asjad hakkavad joonde saama, kui veel ainult korraliku tsentri saaks. Aga nyyd on ju v2hemalt kahte meest juurde vaja.
Vasta