Kristjan Kangur

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Korx300 »

Mnjh, oleksin varem teadnud...

http://www.legabaskettv.it/" onclick="window.open(this.href);return false; siit võtsin. Eks ma õhtul vaatan, ehk teen uuesti siis...
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas tonii »

Puhtalkt Kristjani seisukohalt loodan, et ta Kalevisse ei tule.
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas seeker »

Kalevisse? Segi oled peast või?
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas korvpallur89 »

Vb siis ta kui hakkab karjääri lõpetama, kuid praegu on ta teatava taseme saavutanud ja tema koht on ikka kuskil euroopa tippliigas.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Egert »

VTB on ka tippliiga, mitte, et ma tahaks Kanguri eestisse tulekut. Kui ta jääb Varesesse siis hooajal ainult Itaaliat liigat mängida on vähe minu arvates.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Kris »

Egert kirjutas:VTB on ka tippliiga, mitte, et ma tahaks Kanguri eestisse tulekut. Kui ta jääb Varesesse siis hooajal ainult Itaaliat liigat mängida on vähe minu arvates.
Pole kohe üldse nõus.

Ainult Itaalia liiga, konkurentsivõimelises võistkonnas, oleks palju tugevam kui Kalevis VTB-d mängida. Ei tasu ülehinnata neid VTB, eriti veel kuna Kalev üks nõrgemaid võistkondi seal. Ja kõige tähtsam asi ehk - 10 mängu on liiga vähe et olla hooaja põhisari.

Teine küsimus oleks siis kui Kalev saaks tõesti tõsise eelarvesüsti ja ka BBL oleks tugevam.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Egert »

Kris kirjutas:
Egert kirjutas:VTB on ka tippliiga, mitte, et ma tahaks Kanguri eestisse tulekut. Kui ta jääb Varesesse siis hooajal ainult Itaaliat liigat mängida on vähe minu arvates.
Pole kohe üldse nõus.

Ainult Itaalia liiga, konkurentsivõimelises võistkonnas, oleks palju tugevam kui Kalevis VTB-d mängida. Ei tasu ülehinnata neid VTB, eriti veel kuna Kalev üks nõrgemaid võistkondi seal. Ja kõige tähtsam asi ehk - 10 mängu on liiga vähe et olla hooaja põhisari.

Teine küsimus oleks siis kui Kalev saaks tõesti tõsise eelarvesüsti ja ka BBL oleks tugevam.
Esiteks on VTB-s nüüd rohkem mänge. Teiseks saaks Kangur rohkem seal silma paista, mitte Itaalias iga pühapäev mängides. Kui ta saaks mõnda kõvemasse klubise Itaalias, siis OK, aga Varese pole seal eriti konkurentsivõimeline hetkel..
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Kris »

Egert kirjutas: Esiteks on VTB-s nüüd rohkem mänge. Teiseks saaks Kangur rohkem seal silma paista, mitte Itaalias iga pühapäev mängides. Kui ta saaks mõnda kõvemasse klubise Itaalias, siis OK, aga Varese pole seal eriti konkurentsivõimeline hetkel..
Arvan et Varese tase on päris hea. Põhihooajal 30st mängust 15 võitu, olles 16 meeskonna hulgas 8s. Pole üldse paha, tugevad keskmikud.

Tõsi et VTBs rohkem silma jääda, aga seda pigem just Venemaa liigat silmas pidades. Teised ida-euroopa liigad nii ei paelu. Isegi olen arvamusel et Varese on parem variant kui mõni Azovmashi sugune ida-euroopa gigant. Tugev kodune liiga on tähtis. Mul on väga hea meel et VTB mängude arv suureneb järgmisel hooajal, sest 10 mängu hooaja peale on väga vähe.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas tonii »

Lolliks, lolliks .. Ära kipu lahmima. Härra Valdmaa nimelt väitis hiljuti kunagi, et nad suudaksid Kristjanile pakkuda sama suurt palka nagu ta saab Vareses. See oli siis, kui räägiti tulevikuplaanidest ja oletatavast rahasüstist.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Alex »

Püsigu ikka välismaal nii kaua kui vähekenegi võimalik on.

A jaa, herr Valdmaa väitmisi ei tasu alati tõsiselt võtta. Sügisel võib taas suu puhtaks pesta eurosarjast. Kahju.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas vaim564 »

Varese on täiesti korralik klubi, ta tegi hea hooaja ja kindlasti on Varesest parem edasi liikuda. Seda VTB-d ei tasu siin ka pilvedesse tõsta, võimalus häid lepinguid teenida pole suurem kui Euroopa tippliigades mängides.
Kui Kalev mängiks lisaks ka mõnda eurosarja, kasvõi Challenget, siis võiks veel mingi point olla.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Egert »

vaim564 kirjutas:Varese on täiesti korralik klubi, ta tegi hea hooaja ja kindlasti on Varesest parem edasi liikuda. Seda VTB-d ei tasu siin ka pilvedesse tõsta, võimalus häid lepinguid teenida pole suurem kui Euroopa tippliigades mängides.
Kui Kalev mängiks lisaks ka mõnda eurosarja, kasvõi Challenget, siis võiks veel mingi point olla.
Sa pead VTB taset Itaalia liigast nõrgemaks? VTB on Euroopas tugevuselt teine sari.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Zog »

Päris jaburaks juba kisub jutt siin :roll:. Itaalia liigast Eestisse tulla oleks mõtet küll ainult siis, kui sa saaksid Itaalia liiga lõpuosa klubi pingilt Kalevi esiviisiku mängijaks, muidu oleks see ikka äärmiselt kummaline otsus. Kangur on ju Varese's üks põhitegijaid, ning Varese on Itaalias tugev keskmik... seega ideaalne võimalus silma jääda liiga tugevamatele, ja CV's paistab ka siiski esimese asjana välja see, mis riikides sa mänginud oled... mitte see, kellelt su klubi mitmekümnepunktiseid pakke sai. (Ning olgu... isegi kui Kalevil järgmine aasta VTB's hästi läheb, siis "hästi" tähendab ikkagi eeldatavasti alagrupi viimast, äärmisel juhul eelviimast kohta).
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas zero0 »

Mõnele on päris kõvasti kevadine päike pähe hakanud. Miks peaks Kangur soovima Eestisse küll tulla? Miks peaks ta loobuma tugevast liigast, konkurentsivõimelisest satsist, heast palgast, Itaaliast, ilmselt parematest treeningtingimustest? Ja miks kirvese pärast peaks ta tahtma tulla külma Eestisse Cramo meeskonda, mis ei jõua isegi Balti liigas play off'i ning on seal rahasarjas peksupoiss? Usun, et Eesti Meistritiitel ei ole nii ahvatlev tema jaoks, mis paneks teda 7 asja kokku pakkima ja Tallinnasse tulema.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas vaim564 »

VTB-s mängivad tõepoolest mõned väga tugevad satsid (kelle põhieesmärk on ikka euroliiga), kuid tase tipu ja lõpu vahel on palju ebaühtlasem. VTB on samasugune regionaalliiga nagu Aadria, Balti või Balkani liiga, mis pälvib tähelepanu ainult SRÜ-s ja "lähivälismaal". Itaalia liiga mängud pälvivad kindlasti rohkem rahvusvahelist tähelepanu kui VTB mängud, eriti need mis toimuvad seal VTB lõpuotsas.
Vasta