Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
kiilakas
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 18 Okt 2013, 12:17

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kiilakas »

Sobiksid ehk Josh Harrellson . Chad Posthumus või Markus Landy. Josh Boonega üks agent Edge Sports D-Ligas vaba Hasheem Thabeet ja Travis Hyman ,Poerto Ricost Johan Petro ja Tyler Wikwerson Bosniast Marko Dujkovits.Oleksiy Betserov oleks vist ka saadaval.
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

mina vist olen ainuge kellele Oleky petherovi mang meeldis,ok kaitse oli nii nagu oli aga mees oli ikka korralik koll ja toomees,peale selle lasi kolme ka kui vaja. :yahoo:
muidu kahju et marco minema laks,suhteliselt sumpaatne kuju tundus.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Poleks freimanist võiks mõelda ka kanguri peale
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

kui kangur peaks eesti maanduma siis enam ta valja ei saa ka.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Killingsworthi mäng mulle ka meeldis. Kahju, et ta pidi mängima tsentrit- tehnilised oskused on olemas, kuid pole ei pikkust ega hüppevõimet. Olin juba hooaja alguses pettunud, kuuldes, et Varrak teda just tsentrina näeb. Ta on pigem ilma visketa nr. 4

Ma ei teagi, keda oodata KW asemele... Arvestades, et kui panna Keedus nr. 4 kohale, kannatab tema tugevalt tema ründemäng, siis 2m + mängija, kes on kaitses parem kui Freimanis ja kannatab ka Boonele vahetust anda.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

JukuNoorem kirjutas:Killingsworthi mäng mulle ka meeldis. Kahju, et ta pidi mängima tsentrit- tehnilised oskused on olemas, kuid pole ei pikkust ega hüppevõimet. Olin juba hooaja alguses pettunud, kuuldes, et Varrak teda just tsentrina näeb. Ta on pigem ilma visketa nr. 4

Ma ei teagi, keda oodata KW asemele... Arvestades, et kui panna Keedus nr. 4 kohale, kannatab tema tugevalt tema ründemäng, siis 2m + mängija, kes on kaitses parem kui Freimanis ja kannatab ka Boonele vahetust anda.
Varutsenter on siiski ülivajalik. Boone vigastuse või vaigade korral on platsile muidu panna alamõõduline seltskond, kellega VTB-s pole midagi teha, Freimanis seda kohta kaitses kohe kindlasti mängida ei suuda. Seega, PF/C, sarnane Killingule, kes oleks lauas ja kaitses siiski teravam pliiats- see oleks juba siis upgrade. Rünnakul oli Maarco ikka väga hea, eriti veel vastaste vastu, kes olid enam-vähem tema mõõtu (Rocki lammutas tükkideks nt). Kuid hetkel paistab, et palju on kinni siski korvialuses kaitses ja seda vist teab Varrak ise ka.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma vahepeal mõtlesin ka selle peale, et KW saadeti ära selleks, et Kangurile kohta teha. Saame näha.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

vaim564 kirjutas:Ma vahepeal mõtlesin ka selle peale, et KW saadeti ära selleks, et Kangurile kohta teha. Saame näha.
Kangur ei ole ju keskmängija . Me vajame ikka tõelist keskmängijat , kes korvi all domineeriks , arvestades Kalevi mängustiili oleks kiire mänguga
harjunud ,elastne kuju .

Ma väga austan Kristjanit , aga pigem Kangur ei tule , tal on Iffi suhtes vanade võlgade suhtes vimm ja kui ta peaks tulema , siis see oleks jällegi Kalevipoolt uus ja järjekordne ämber , palgata mees , kes ei sobi joonisesse ning kes on vigastuste aldis .
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

SirCharles kirjutas:
vaim564 kirjutas:Ma vahepeal mõtlesin ka selle peale, et KW saadeti ära selleks, et Kangurile kohta teha. Saame näha.
Kangur ei ole ju keskmängija . Me vajame ikka tõelist keskmängijat , kes korvi all domineeriks , arvestades Kalevi mängustiili oleks kiire mänguga
harjunud ,elastne kuju .

Ma väga austan Kristjanit , aga pigem Kangur ei tule , tal on Iffi suhtes vanade võlgade suhtes vimm ja kui ta peaks tulema , siis see oleks jällegi Kalevipoolt uus ja järjekordne ämber , palgata mees , kes ei sobi joonisesse ning kes on vigastuste aldis .
Njaa... tõeline keskmängija, kes korvi all domineeriks ja oleks veel ka kiire. No vahi aga värki!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Tuleb ,kes tuleb aga olgem ausad sellest Kalevi mäng ju tegelikult ei muutu ,sest seni kuni ei tule kedagi teravamat meest mängujuhi kohale ei ole loota ka mingit muutust Kalev/Cramo selle hooaja mängus.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kangur ja KW ju sama pikad ja kui Kangur nullis Valgevene mängus Parhovski ära siis miks ta ei peaks hakkama saama
teiste Vtb pikkadega.
Muidugi ta pole nagu KW kes mängiks selg ees teisi üle.
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

Kangur on oma vanusele ja vigastustele ikkagi viimastel aastadel jaanud rolli mangijaks ,kes suudab hasti kedagi kaitses kinni votta ja vajadusel kolmese tagant lasta.Selg ees mangija ta pole kunagi olnud.Südamest loodan et ta Kalevisse veel lahi aastatel ei sattu ja naeme teda ehk heal juhul veel viasatist :koss:
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Kangur oleks kaitset silmas pidades fantastiline täiendus. Rünnak muutuks aga senisest veelgi ühekülgsemaks. Varrak kurtis alles kümmekond päeva tagasi, et low post`ist tuleb liiga vähe punkte. Kanguri või Kanguri-tüüpi mängija (näiteks Guinn Volgogradist) liitumisel tuleks sealt senisest veelgi vähem skoori ja tegemist oleks minu jaoks täiesti arusaamatu värbamisotsusega. Killingsworth oli Boone`i ja Freimanise kõrvale minu hinnangul õiget tüüpi mängija, lihtsalt jalgades polnud enam piisavalt särtsu ja pikkust jäi samuti kõvasti vajaka.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Teemaarendust lugedes meenus see artikel basket.ee-st.

http://www.basket.ee/et/artiklid-ja-int ... ws_id=1629
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

japs kirjutas:
SirCharles kirjutas:
vaim564 kirjutas:Ma vahepeal mõtlesin ka selle peale, et KW saadeti ära selleks, et Kangurile kohta teha. Saame näha.
Kangur ei ole ju keskmängija . Me vajame ikka tõelist keskmängijat , kes korvi all domineeriks , arvestades Kalevi mängustiili oleks kiire mänguga
harjunud ,elastne kuju .

Ma väga austan Kristjanit , aga pigem Kangur ei tule , tal on Iffi suhtes vanade võlgade suhtes vimm ja kui ta peaks tulema , siis see oleks jällegi Kalevipoolt uus ja järjekordne ämber , palgata mees , kes ei sobi joonisesse ning kes on vigastuste aldis .
Njaa... tõeline keskmängija, kes korvi all domineeriks ja oleks veel ka kiire. No vahi aga värki!
Arvestades tänapäeva korvpalli ei mõista ma kriitikat või oled sa filoloog ? Milline see Elegar s sinu arvates oli , Benson ?
Vasta