Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

Uhhuu kirjutas:Kangur oleks kaitset silmas pidades fantastiline täiendus. Rünnak muutuks aga senisest veelgi ühekülgsemaks. Varrak kurtis alles kümmekond päeva tagasi, et low post`ist tuleb liiga vähe punkte. Kanguri või Kanguri-tüüpi mängija (näiteks Guinn Volgogradist) liitumisel tuleks sealt senisest veelgi vähem skoori ja tegemist oleks minu jaoks täiesti arusaamatu värbamisotsusega. Killingsworth oli Boone`i ja Freimanise kõrvale minu hinnangul õiget tüüpi mängija, lihtsalt jalgades polnud enam piisavalt särtsu ja pikkust jäi samuti kõvasti vajaka.
Austatud Hr . Uhuu ,

Te oskate oma mõtteid väga hästi kirjeldada , ma ühtin Teiega 100 % . Kangur on väga hea kutt , kui ta vastu peaks , aga ta ei anna midagi tänasele Kalevi mängule juurde . Kui Kristjani 3 ne oleks stabiilsem nagu 2 a tagasi , siis ta võiks Freimanist asendada oleks kaitses lisakäik , aga tema rünnak on täna ????
ok
Kasutaja
Postitusi: 490
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

Kui Kangur Euroopa TOP 10 meeskonnas skoori eriti ei teinud, siis kohe nagu ei oskagi rünnata? Mäletate kuidas ta aasta tagasi Itaalia liigas enne vigastust mängis? Keskmine oli 16 silma mängus. Usun, et tänases Kalevis oleks ta ka rünnakul oluline lüli, rääkimata kaitsest. Aga teist tsentrit oleks ikka vaja. Kui Kangur veel lisaks oleks, siis oleks eesliin vtb mõistes normaalselt komplekteeritud. Aga no see on sinna märja unenäo valdkonda kuuluv jutt.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Hetkel vist tõesti polegi küsimus niiväga kanguri vigastustes, oskustes või mittesobivuses(paksu rahakoti puhul sobiks ta ikka võistkonda) Pigem teavad kõik, et hetkel on võistkonda vaja meest kes suudab mängida c/pf positsiooni.

Olen arvamusel et kui nüüd lähiajal tulebki täiendus, siis tegu pole päris tundmatu mehega. Hetkel üritatakse vast midagi korraliku konksu otsa saada.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Varrak mainis suvel, et kui Kangur käest libises, võeti meeskonda Boon.
Ehk siis eesliin oleks koosnenud Freimanis-Kangur-KW
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Rio kirjutas:Varrak mainis suvel, et kui Kangur käest libises, võeti meeskonda Boon.
Ehk siis eesliin oleks koosnenud Freimanis-Kangur-KW
Seda mäletan minagi. See oleks tõenäoliselt päris kole vaatepilt olnud. Arvestades, kui vähe on meeskonnas teravuse loojaid ja et peale Killingsworthi keegi teine selg ees mängimise kunsti poleks vallanud, oleks mäng ilmselt ainult kolmese joone taga toimunudki. Eriti karm oleks olukord olnud aga lauavõitluse osas.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

marxx762 kirjutas:
Olen arvamusel et kui nüüd lähiajal tulebki täiendus, siis tegu pole päris tundmatu mehega. Hetkel üritatakse vast midagi korraliku konksu otsa saada.

Nõus! Meeskonna kokkumängu saavutamine on niigi läinud üle kivide-kändude. Täiesti tundmatu suuruse meeskonda lisandumine ei too midagi head.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

JukuNoorem kirjutas:
marxx762 kirjutas:
Olen arvamusel et kui nüüd lähiajal tulebki täiendus, siis tegu pole päris tundmatu mehega. Hetkel üritatakse vast midagi korraliku konksu otsa saada.

Nõus! Meeskonna kokkumängu saavutamine on niigi läinud üle kivide-kändude. Täiesti tundmatu suuruse meeskonda lisandumine ei too midagi head.
Mina aga arvan ,et just kedagi eriti korralikku ei saada ,esiteks on enam vähem korralikud mehed juba klubid leidnud ja teiseks ei ole meil ka rahakott seehooaeg selline ,mis lubaks kedagi korralikku palgata.Arvan ,et tegu just selliste tundmatute mängijatega keda uuritakse ,sest ütles Varrak ju ise ka ,et kaks mängijat on neil hetkel silmapiirile kerkinud kuid uuritakse meeste tausta ja taset, kas nad ka reaalselt välja veaks kui üks neist palgata.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Kahjuks vist Varrak kaevab ise selle hooaja komplekteerimist ja koosseisu hoidmist puudutavate otsustega endale hauda. Tegelikult treenerina on tal oma nägemus ja mõtteid küll, suudab meeskonna mängima panna. Aga kogu see jama koosseisuga pluss nüüd veel ülitähtsale mängule minnakse äärmiselt hõreda korvialusega.... Eelmine hooaeg ju näitas, et vana hea mudel "kõigepealt tuleb leida võimaluste piires kõige kvaliteetsemad mängijad mängujuhi ja keskmängija kohale ning edasi komplekteerida vastavalt võimalustele meeskond nende ümber" toimis ju küll ja veel. Miks sellest lähenemisest loobuda? Ka mõnevõrra väiksema eelarve puhul on sama loogikat võimalik järgida, lihtsalt kõikjal proovida veidi soodsamalt hakkama saada. Seekord aga tundub, et hoiti kokku just kõige olulisemast kohast.

Aga noh loodame tänasest mängust parimat. Kui täna ikkagi võit kätte saadakse (hetke Astana vastu ei ole see sugugi võimatu isegi sellise koosseisuga, MK-ga koos oleks see olnud pool-kohustuslik) ja leitakse ikkagi korralik asendaja siis ei pruugi veel kõik läbi olla selleks aastaks.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

See artikkel minus optimismi ei tekita:

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=73167107" onclick="window.open(this.href);return false;

Eelistaksin, et värvataks mängija, keda meeskonnale struktuurselt kõige enam vaja on, mitte aga parim mängija, kes saadaval on – mida iganes see ka ei tähendaks –, et siis mäng tema omadustele vastavalt ümber korraldada. Vägisi meenub masu-hooaeg, kui oli hädasti vaja tsentrit, aga palgati Martins Berkis. Huvitav, kas Kalevis treenerite-juhtkonna tasandil ka visiooni arutelu toimub või pannakse seal lihtsalt allkiri alla Varraku värbamisotsutele.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Kuna vajaliku pika jaoks raha pole, siis tuuakse uus mängujuht näiteks! :D Mul tekkis seda artiklit lugedes selline eelaimdus!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Minu arust pole kiiret kuhugi. Jenissei mänguks ei jõuta nagunii kedagi tuua ja siis on veel jäänud vaid mäng Himkiga, kus nii või teisiti võidulootust pole. Järgmine VTB mäng on alles jaanuaris.
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KossuF2nn »

Hooaja alguses oli raha, et vajadusel veel üks mees juurde tuua.Nüüd, kui Killingsworth ära saadetud napib raha isegi ühe korraliku pika palkamiseks. :clap: :clap: :clap:
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

No karikas tahetakse ikka koju tuua üle pika aja ju.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

JukuNoorem kirjutas:Kuna vajaliku pika jaoks raha pole, siis tuuakse uus mängujuht näiteks! :D Mul tekkis seda artiklit lugedes selline eelaimdus!
Noh hea kui mängujuhtki tuuakse. Mina ennustan, et tuuakse mängija pikkusega 189 cm, kes on võimeline mängima positsioone nr 2 ja nr 3 :)
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:
JukuNoorem kirjutas:Kuna vajaliku pika jaoks raha pole, siis tuuakse uus mängujuht näiteks! :D Mul tekkis seda artiklit lugedes selline eelaimdus!
Noh hea kui mängujuhtki tuuakse. Mina ennustan, et tuuakse mängija pikkusega 189 cm, kes on võimeline mängima positsioone nr 2 ja nr 3 :)
Pikad on kallimad, seega… Võtame ühesõnaga parima, kes saada on ja kohendame meeskonna taktika selle järgi ümber. Elu on paraku selline,“ lisas ta.
Loogiline ju :)
Vasta