Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

no see oleks küll suhteliselt nutune variant...

see suur, et TLÜ Kalevil ei pidanud Milkaga veel lepingut sõlmitud olevat
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Tegelikult on mehe kanda liiga stats siiski 11,9PPG mitte 7,1PPG.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Väga vahet pole,

Mängud ilusti YT olemas, nt. 2 jaanuari oma https://www.youtube.com/watch?v=25JnNnGpoLY" onclick="window.open(this.href);return false;

Posthumus on siis valgete nr 20, pole võimalik mitte märgata. Üldine tase tundub KMLi (va. Rock, Cramo) sarnane olevat ja see Posthumus nüüd energy player küll ei ole.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Väga vahet pole,

Mängud ilusti YT olemas, nt. 2 jaanuari oma https://www.youtube.com/watch?v=25JnNnGpoLY" onclick="window.open(this.href);return false;

Posthumus on siis valgete nr 20, pole võimalik mitte märgata. Üldine tase tundub KMLi (va. Rock, Cramo) sarnane olevat ja see Posthumus nüüd energy player küll ei ole.
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Akira »

Kuidas oleks Sim Bhullariga? Vähemalt vastaks Varraku vihjetele. Kanadalane, pole Euroopas mänginud, on suure kehaga, pikk, normaalne kaitses (nii laudade kui ka blokkide osas head näitajad ja valitud NCAA MVPks kahel korral, kuid rünnakuarsenal on kehv. Ainus probleem on sellega, et pole just kiire mängija ning hetkel mängib minu teada D-league'is. Kui viimane fakt on õige, siis pigem ta ei ole õige mees.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Kuidas oleks Sim Bhullariga? Vähemalt vastaks Varraku vihjetele. Kanadalane, pole Euroopas mänginud, on suure kehaga, pikk, normaalne kaitses (nii laudade kui ka blokkide osas head näitajad ja valitud NCAA MVPks kahel korral, kuid rünnakuarsenal on kehv. Ainus probleem on sellega, et pole just kiire mängija ning hetkel mängib minu teada D-league'is. Kui viimane fakt on õige, siis pigem ta ei ole õige mees.
Kanadalastest on kahtlemata õige eelmainit Posthumus. Nii mõnigi korvpalliajakirjanik on facebookis vihjanud juba paari päeva eest, et tegu saab olema kõige veidrama nimega mängijaga Eesti liigas. Iseasi, kas ta on ainus akandidaat.

Aga vaatan praegu seda lingitud Kanada liiga mängu ja miskipärast on tunne, et tal võib VTBs ikka üsna raskeks minna. Olen hetkel vaadanud esimest veerandaega 6-7 minutit ja üks korvi alt möödapanek ja loll pallikaotus järgneb teisele. Mitte Posthumuselt vaid mõlemalt satsilt.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

ma vaatasin paari mängu ja neid hetki kui see Posthumus mängis, päris kole värk on see kanada korvpalliliiga. Ma usun et paremate päevade Tarvas või Rapla võiks täiesti liigavõidu kohale pretendeerida. Mis puutub sellesse mehesse, siis ma ausalt öelda prooviks parem mõne BBLi leeduka või lätlase sebida.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

loodetavasti on see üks paha ja imelik nali...esimesena meenub kohe Owens, kas lood ongi juba nii hullud? isegi teenitud 70 000 pluss eurot ei aita, vaja kuhugile mujale suunata?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Maxi kirjutas:ma vaatasin paari mängu ja neid hetki kui see Posthumus mängis, päris kole värk on see kanada korvpalliliiga. Ma usun et paremate päevade Tarvas või Rapla võiks täiesti liigavõidu kohale pretendeerida. Mis puutub sellesse mehesse, siis ma ausalt öelda prooviks parem mõne BBLi leeduka või lätlase sebida.
Jep, sama mõte tekkis endalgi.
Lisaks pole mees varem Euroopas mänginud. Mul tekkis paralleel 20 aastat tagasi vanas Kalevis mänginud Randy Edneyga. Ta ei olnud oma suure kasvu ja kerega üldsegi lootusetu mängija aga Kalevis sattus olukorda, kus pidi mängima Euroopa tippsatside vastu, nagu Zhalgiris. Seal raiuti talle kulpe ja pandi ta vastu pealt sedamoodi, et mees kaotas igasuguse enesekindluse. kardan, et sama juhtub ka Posthumusega, kui teda VTB tippude vastu lasta - vahe on lihtsalt nii suur.
Pigem on tegu mängijaga, kellega võiks sõlmida mitmeaastase lepingu nagu omal ajal Bambaga, kellest algul põhimeest ei loodetudki. Kui muidugi rahakott seda lubab. Aga Boone saapad on tema jaoks praegu selgelt liiga suured.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Sa oled isegi optimistlikum kui mina, ma ei näe kaugeltki sellist potensiaali kui Bambal oli. Ma võin raha panna selle peale, et sellest mehest ei saa kunagi VTB tasemel mängijat.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Maxi kirjutas:Sa oled isegi optimistlikum kui mina, ma ei näe kaugeltki sellist potensiaali kui Bambal oli. Ma võin raha panna selle peale, et sellest mehest ei saa kunagi VTB tasemel mängijat.
oh jumal, las mees tuleb kohale ja tõestab või ei tõesta. On see kanada posthumus vms, aga miskipärast arvan ka, et päris selle YT video pealt kah Varrak mehi ei vali.
Tõsisem asi muidugi on see, et hetkel on pikkade seas turul väga nutune seis tõesti- natuke kinnitab seda ka Himki Boone'i ostmine, aga samad signaalid tulevad igalt poolt, kvaliteetseid pikke lihtsalt turul pole.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

No, eks muidugi võib igasugu vendasi kutsuda ja veenduda et mängumeestega tegu pole, aga hooaeg hakkab vaikselt lõppema ja kui soovitakse VTB´s veel mõne võidu võtta, siis peaks naljategemise lõpetama.

D-leagues on hetkel- Benson, eelmainit Bachynski, Dunigan, Nix (mängis paar aastat tagasi Vefis), Mullens, Henry Sims

ja terve hunnik muid nägusid, kas tõepoolest ei huvita VTB neist kedagi ja ei saa mõnda asjalikku meest siia tuua
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Rix kirjutas:
Maxi kirjutas:Sa oled isegi optimistlikum kui mina, ma ei näe kaugeltki sellist potensiaali kui Bambal oli. Ma võin raha panna selle peale, et sellest mehest ei saa kunagi VTB tasemel mängijat.
oh jumal, las mees tuleb kohale ja tõestab või ei tõesta. On see kanada posthumus vms, aga miskipärast arvan ka, et päris selle YT video pealt kah Varrak mehi ei vali.
Tõsisem asi muidugi on see, et hetkel on pikkade seas turul väga nutune seis tõesti- natuke kinnitab seda ka Himki Boone'i ostmine, aga samad signaalid tulevad igalt poolt, kvaliteetseid pikke lihtsalt turul pole.
Raske uskuda, et Härra Postuumse tasemega mehe palkamine võiks Varrakul üldse kaalumisele tulla. Kui just palga ülempiiriks pole 3000 eurot. Boone`iga võrreldes oleks tegemist umbes samasuguse downgrade`iga nagu siis, kui Tartu palkaks Taltsi asemel Rain Raadiku. Kanada liigas oli paar hooaega tagasi tegijaks ka Tarva Julius Brooks...
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Maxi kirjutas:No, eks muidugi võib igasugu vendasi kutsuda ja veenduda et mängumeestega tegu pole, aga hooaeg hakkab vaikselt lõppema ja kui soovitakse VTB´s veel mõne võidu võtta, siis peaks naljategemise lõpetama.

D-leagues on hetkel- Benson, eelmainit Bachynski, Dunigan, Nix (mängis paar aastat tagasi Vefis), Mullens, Henry Sims

ja terve hunnik muid nägusid, kas tõepoolest ei huvita VTB neist kedagi ja ei saa mõnda asjalikku meest siia tuua
D-liigast sa ei saa mehi kätte ilma päris korraliku väljaostusummata, seda mainis Raudam ja tõepoolest nii see on. See värbamine ei käi nii, et võtad Eurobasketist nimekirja vabadest agentidest ette ja kukud muudkui ettepanekuid saatma.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

ei usu et see meeson energy player,pigem nagu tired player


vtbsse pole asja delas põhitdenter v haahah
Vasta