Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Üleüldine korvpallijutt
Loom
Kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 27 Dets 2008, 12:58

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Loom »

Madis kirjutas:Kristjan Kangur: mind palgati väikest viisi lasteaiakasvatajaks


Korralekutsuja, pea- treeneri parem käsi – selline on Kanguri roll Itaalia liigas Varese klubis.
Eesti korvpallikoondise kapten Kristjan Kangur (33) jõudis detsembri keskpaigas kolmandat puhku tagasi Itaaliasse Varese meeskonda. Tema palkamiseks oli kaks peamist põhjust: Itaalia liiga kogemused ja autoriteet, millega ohjata raskesti korraldustele alluvaid ameeriklasi. „Eks ma pean vahel olema nagu lasteaiakasvataja,” sõnab Kangur ja puistab kohe kõneka näite. „Viimases Itaalia liiga mängus Milanoga võtsin ühe isetseja ette ja küsisin, kas ülejäänud mehed on neli lolli, kes sinuga kaasa jooksevad.”



Varese alistas eile hilisõhtul FIBA Euroopa karikasarjas Küprose Larnaca AEK 74 : 72 ja kindlustas pääsu play-off’i. Kangur oli platsil 26 minutit ja viskas 5 punkti.

See on sinu kolmas tulek Varese meeskonda. Oli see kuidagi valulikum kui varasemad?
Selles mõttes küll, et ma ei tulnud ju päris hooaja algusest. Tundub, et hooaja eel olid Varesel teistsugused plaanid. Terve eelmise aasta võistkond löödi laiali, järelikult ei oldud tulemusega rahul. Hakati nullist peale ehitama. Aga mingil hetkel selgus, et neil oli ikkagi vaja abi vanemalt mängijalt, kes on kogenum ja keda nad läbi ja lõhki tunnevad. See rääkis minu kasuks.

Saan aru, et Varesega liitumine oli sul mõtetes juba enne hooaega.
Jah, me suhtlesime kogu aeg, sest olen mõne Varese klubi inimesega suhteliselt sina peal. Tööalane suhe on üks, aga me saame ka niisama hästi läbi. Hoidsin kogu aeg sidet ja nagu öeldakse, rauad soojas.

Enne kui sa Varesega lepingu allkirjastasid, tuli mitu signaali teiste Itaalia klubide huvist. Valikut oli?
Huvilisi tõesti oli ja konkreetseid pakkumisi samuti. Ütleme siis nii, et oli minu poolt äraütlemisi ja osa klubisid ikkagi ei teadnud täpselt, mida nad tahavad. Mulle sobib see, mis kokkuvõttes välja koorus. Olen tõesti praegu rahul. Naudin mängimist. Viimastel hooaegadel on mul olnud vähe raskem aeg, ühel või teisel põhjusel on olnud tagasilööke. Praegu naudin, pere jaoks on ka kõik mugav. Ei kurda.

Keerulise vigastuste perioodiga võrreldes oled mängijana teinud jälle sammu ülespoole. Kas saab öelda, et oled saavutanud jälle mängulise stabiilsuse, nagu oli parematel päevadel?
Füüsilises plaanis ma paremate päevade tasemele enam ei küündi. Eks vanus paneb piire ja kaks operatsiooni jätavad oma jälje. Aga samal ajal tunnen, et suudan füüsilise valmisoleku koha pealt end väljakul taas hästi tunda. Kui füüsiliselt ei ole kõik paigas, on seda mängu tegelikult väga keeruline mängida. Kogu see suvine värk ja puhkus pärast seda on tulnud mulle kasuks. Eks mul on praegu ka halvemaid päevi, aga klubi käitub minuga mõistlikult ja kui tõesti on vaja, antakse mulle ka ekstrapuhkust. Füsioterapeutidelt on igakülgne abi. Praeguse terviseseisundi kohta võiks öelda, et toimetan suuremate takistusteta.

Mida see halvem päev tähendab, seljavalu?
Seljanärviga mul muret enam ei ole, kui annab tunda, siis puhtalt seljavalu. Aga näen selle vältimiseks iga päev vaeva. Kui meeskonna treening algab kell 11, siis mina olen saalis kell 10, teen eriharjutusi ja sätin end valmis. Pean enda eest rohkem hoolitsema, et jõuaks teistega sammu pidada. Kui tahan mängida, siis alternatiivi pole.

Kui hästi või halvasti meeskond mängulises mõttes toimis, kui siia jõudsid?
Kuidas ma ütlen… Andekust ja talenti on võistkonnas palju. Mängijad on individuaalsete oskuste poolest väga head. Aga väga vähestel on Itaalia liigas mängimise kogemus. Selles vallas oli neil abi vaja ja see on üks põhjuseid, miks mind palgati.

Mida sinu arvates annab selle satsiga teha? Pean silmas nii eurosarja kui ka Itaalia meistrivõistlusi.
Mulle tundub, et Itaalias peaksime olema play-off’i võistkond. Ärme kaugemale vaatame, aga play-off’is võiksime kindlasti mängida. Potentsiaali on, aga tuleb ka veel kõvasti vaeva näha. Viimase kuu ajaga oleme astunud sammu või kaks edasi, aga päris mitu sammu on veel teha. Kõik ikkagi ei laabu nii, nagu ideaalis võiks.

Hooaja alguses mängisid esimest korda Hispaania liigas. Kuidas sellele perioodile tagasi vaatad? Oli sul lootust või soovi Vitoria Laboral Kutxa ridadesse kauemaks jääda?
Ausalt öeldes läksin sinna lihtsalt mängima, ilma laiemate ootusteta. Kui sellise tasemega võistkond on sinust huvitatud ja vajab su abi, siis on piinlik ei öelda. Euroliiga klubi ja muud jutud lisaks. Mina võtsin seda kui uut kogemust. See, et ma sinna pikemaks ei jää, oli tegelikult kohe alguses teada. Klubil on üsna suured rahalised probleemid ja võimalik, et ma oleksin sinna jäädes pannud end majanduslikus plaanis löögi alla. Ma kindlasti ei kahetse, et sinna mängima läksin, aga samamoodi ma ei kahetse, et pikemaks ei jäänud.

Kindlasti oli hea taas Euroliiga taset kogeda.
Kahtlemata. See oli võtmemoment, miks ma Vitoriasse läksin. Tahtsin jälle Euroliiga taset kogeda, maitset suhu saada.

Vaatame natuke ka suvesse. Eesti koondisele loositi Euroopa meistrivõistluste valiksarja vastasteks Poola, Valgevene ja Portugal. Kui reaalne tundub pääs EM-ile?
Eks see ole enam-vähem selline pähkel, nagu mõned aastad tagasi. Portugali kindlasti ei tasu alahinnata ja Valgevene on samuti piisavalt kõva, viimati saime nende käest korra vastu näppe. Ja Poolal, nagu kõik räägivad, sõltub palju sellest, keda kokku saadakse. Kui vaatame realistlikult Poola liiga taset, siis nendega läheb väga raskeks.

Kas Kangur aitab Eesti koondist?
Kristjan Kanguri vanuse tõttu on tulevane EM tema jaoks viimane võimalus seal mängida, sest pärast 2017. aastat on järgmine finaalturniir 2021. aastal. Kui väga teda mõte EM-finaalturniirile jõudmisest emotsionaalselt käima tõmbab? „Ütlen ausalt, ma pole kaugemale mõelnud kui klubihooaja jooksvad asjad. Ei ole koondise kohta ühtegi otsust teinud. Kui selle otsuse täna või homme teen, siis tuleks see hooaja lõpus nii või naa üle vaadata. Kõik sõltub tervisest ja sellest, millises seisus ma hooaja lõpuks olen,” sõnas Kangur. „Ma arvan, et ma pole koondislastest ainus, kelle kohta see kehtib. Kõikidel vanematel mängijatel on sarnane seis. Sisimas ma usun, kõik tahavad aidata, ja kõik ongi alati aidanud, mitte nagu aeg-ajalt kirjutatakse – aga ma ei taha seda teemat rohkem lahata.”
Aitüma !
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas nojah »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=73540265" onclick="window.open(this.href);return false;
Mis te sellest loost arvate?

Minu seisukoht on, et kui selgub, et ta on panustanud mängu(de)le, mida ta ise vilistas, siis pikka juttu ei ole. Eluaegne vilistamiskeeld, kuriteoteade politseile (igaks juhuks, kuigi seal on vist karistusseadustik mitmeti tõlgendatav) ja kui on alust määrata, siis ka kopsakas rahatrahv.

Kui selgub, et ta konkreetselt neile mängudele panustanud ei ole, kus ta ise on vilistamas olnud, siis vast piirduks 2-3 kuise vilistamiskeeluga, selge hoiatusega tulevikuks ja viiks kohtunikele läbi koolituse selle valdkonnaga seotud riskidest ning teavitaks selgelt, et kõigis nendes liigades, kus nad ise vilemehena tegutsevad panustamine ei ole lubatud.

Aga üleüldiselt, kui lai see teema võib olla. Ma millegipärast ei usu, et Rannamets on ainus mees, kes panuseid teeb. Noh vast välditakse panuseid oma mängudele aga teised kohtunikud, mängijad, treenerid, klubide asjapulgad jne - ma arvan, et panustajaid on teisigi, ka neid kes panustavad samadele sarjadele kus ise tegutsevad aga mängudele, millega isiklikku kokkupuudet ei ole. Loodan, et vähemalt korvpalliliidu inimesed on teadlikud, et korvpallialaseid panuseid nad teha ei tohiks.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas KalevRuus »

Üldiselt nõus.
Mina ennast aga huvitab oluliselt rohkem, et kas tõesti on nii, et kihlveopettused (mida antud juhul ilmselt ei olnud) puudutavad ainult jalgpalli ning koss, võrk, hoki jt. on sellest väljas? Või on asi selles, et teistel aladel pole oma betradarit ja muidu suutlikkust sellega tegeleda?
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Rio »

Üks meie parimatest peatreeneritest on ju vana gämbler.
Kas siis peatreener ei tohiks ka panustada teiste meeskondade mängudele ?
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas nojah »

Võrdselt koheldes oleks korrektne, kui peatreener ei teeks panuseid mängudele nendes liigades, kus tema meeskond osaleb. Oma meeskonnale panuste tegemine on muidugi selgelt keelatud tegevus (on ju lahendeid, kus on öeldud, et ka oma võistkonna võidule panustamine on keelatud). Samas korvpalliliidul treenerite üle selline kontroll ja õigus puudub, nagu kohtunike üle. Kui kohtunikud sisuliselt otse alluvad korvpalliliidule, siis treenerid alluvad eelkõige klubile ja treenerilitsentsi võtmiseks on vist see, kui näiteks Põlva treener panustab Kärdla ja Haapsalu mängule liiga otsitud põhjus. Iseasi, kas klubi ei peaks seda ise reguleerima. Tegelikult mulle tundub, et tulevikus oleks ehk kihlveoteemaga ja kihlveopettustega tegelemiseks mõistlik moodustada selline rahvusvaheline organ, millel oleks siis pädevus tegutseda aladeüleselt ja seada mingid kindlad reeglid ja nõudmised. A la nagu dopinguteemade puhul on WADA, siis ilmselt kihlveoteemade puhul oleks ka midagi sellist vaja, mida ROK ja rahvusvahelised alaliidud reguleeriksid. Kihlveopettused on täna juba vähemalt sama suur vähkkasvaja spordi küljes, kui dopingu kasutamine. Isegi võib-olla suurem, kuna kihlveopettused puudutavad väga suures osas väga suurt raha kaasavaid pallimängualasid, samal ajal kui dopingust neil aladel suuremat sisulist abi pole.
Viimati muutis nojah, 29 Jaan 2016, 15:37, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas toivo »

See Betradari asi sõltub ju sellest, kui suurtest summadest jutt.

Need jalkajuhtumid on olnud mingi maffia teema, kus kuskil Aasia kontorites lükati tohutud rahad sellele, et Trans saab punase vms. Betradar samuti punases.

Kui mingi Rannamets või keegi teine kohaliku kossu tegelane siin Triobetis omale aegajalt paar sotti tasuta raha teeb, siis ei tule see hariikult kuskilt välja. V.a nagu antud juhul, et kihlveoportaal annab ise kossuliidule teada.

Ise olen teadlik juhtumist kuskil ca 10 aasta tagant, kus Triobet andis võimaluse panustada kohaliku liiga mängus sellele, et kumb kahest sama võistkonna mängijast viskab rohkem punkte. Mängiti autsaiderite vastu, tasemevahe oli ilmne ja võit tuli suuremate probleemideta. Kehvema koefitsiendiga mängija (n-ö favoriit Triobeti silmis) hoidis end teisel poolajal veidi tagasi ning suurema koefiga tüüp lammutas.

Teenitud väike taskuraha jagati omavahel ära.
ülevaltalla
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Veebr 2016, 16:57

Kuus korvpallurit kelle cramo euroopa tippklubidele ettevalm

Postitus Postitas ülevaltalla »

http://www.ohtuleht.ee/715901/kuus-korv ... almistanud" onclick="window.open(this.href);return false;


Keegi lahke inimene viitsib kogu teksti siia copyda?

Tänud!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas theundertaker »

seal kirjutab 6 mehest kes on kalevist läinud paremasse klubisse. pluss mürka vanast kalevist.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Rio »

Kui siin viimasel ajal räägitakse parimatest leegionäridest siis kes on suurimad läbikukkujad Kalevis (alates 2005a).
Ma ei pea siin silmas neid kes on 1-2 mängu pidanud.
Top 3
1.Varbanov
2. See pikk grusiin :D
3.Mc Leod
Eks neid ole muidugi rohkem aga kohe ei tule meelde.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas MEGA IRW »

Ehkki keskmängija Josh Boone’i lahkumine BC Kalev/Cramo korvpalliklubist jättis meeskonda suure augu, sai selgeks tõik: Eesti tipptiim on mängijatele suurepäraseks kasvulavaks.

31aastane ameeriklane lasi Eestist jalga 12. jaanuaril, sõlmides Moskva oblasti Himkiga hooaja lõpuni kestva lepingu. Et Boone’il oli Cramoga kehtiv kontraht, pidid venelased Ühisliiga parima lauavõitleja teenete eest välja käima ligi 70 000 eurot.

Kes on aga need mängumehed, kes lisaks Boone’ile Cramost Euroopa mõistes tugeva tasemega liigades mängivatesse tippklubidesse siirdunud on? Luubi alla on võetud Cramo pallurid alates 2005. aastast, mil Ehitustööriista nimi praeguse vastu vahetati.


Rolands Freimanis

27aastane lätlane liitus Cramoga tunamullu oktoobris ning tõusis kiirelt fännide lemmikuks. Freimanis (palliga) mängis fantastiliselt, visates 11 Ühisliiga kohtumises keskmiselt 18,9 punkti.

Et lõunanaabri hoog oli kohati pidurdamatu, randusid Cramo ukse taha Kaasani rahalaevad. Freimanis lõi UNICSiga käed hooaja lõpuni, ent oli uues leivaisas kindel pingipoiss. Pettumust valmistanud reisi Venemaal selja taha jätnuna liitus Freimanis tänavuse hooaja eel taas Cramoga.



Frank Elegar

Cramo oli mullu ülilähedal Ühisliigas play-off’i pääsemisele ning suuri teeneid heas hooajas oli keskmängija Elegaril. Kui 29aastane ameeriklane Eestimaa pinna jalge alt pühkis, sattus Cramo raskustesse. 206 cm pikkuse Elegari asendajaks võetud Keith Benson ei suutnud tsentri rolli niivõrd hästi täita.

Elegari uueks leivaisaks sai mullu veebruaris Euroliiga klubi Milano Emporio Armani. Ehkki Elegar näitas vahepeal säravaid esitusi, ei soostunud Armani teda meeskonda jätma. Praegu kaitseb New Yorgis sündinu Türgi kõrgliigas Ankara TEDi värve.



Vlad Moldoveanu

Hooajal 2013/14 Eestis pallinud 206 cm pikkune rumeenlane (palliga) oli ja on suurepärane ründemängija, aidates Cramol tunamullu võita Eesti meistritiitli. 4:0 võidetud finaalseerias Tartu Ülikool/Rocki vastu nimetati Moldoveanu kõige väärtuslikumaks mängijaks.

Edukas Cramo-hooaeg teenis 31aastasele korvialusele jõule lepingu Poola tippklubi Zgorzeleci Turowiga, kes oli jõudnud Euroliigas. Mullu suvel vahetas Moldoveanu taas klubi, liitudes järgmise Poola meistrina Vana Maailma tugevaimasse sarja jõudnud Zielona Gora Stelmetiga. Tänavu viskas ekscramolane Euroliigas keskmiselt 9,9 punkti.



Catalin Burlacu

Kes on Rumeenia kõrgliiga vanim mängija? Muidugi 38aastane Burlacu, kes pallis Cramos hooajal 2006/07. Kurikuulsa Veselin Matici käe all mängides näitas 211 cm pikkune mängumees kohati lausa imelist viskekätt.

Cramost lahkus Burlacu Itaaliasse Avellino Air’i ning temast sai esimene rumeenlane Saapamaa kõrgliigas. Klubi jõudis Itaalia meistrivõistlustel poolfinaali ning võitis karikavõistlused. Järgmiseks hooajaks kindlustati ka koht Euroliigas, ent Burlacu lahkus leiba teenima kodumaale.

Huvitaval kombel jäi Burlacu kuus aastat tagasi Rumeenias vahele dopingu kasutamisega, mistõttu määrati toona riigi rahvusmeeskonna kaptenile kolmekuuline võistluskeeld. Samas ei hiilanud Burlacu profisportlasele kohase eluviisiga ka Eestis, sest mehele meeldis suitsu pahvida.



John Linehan

175 cm pikkune mängujuht võis küll korvpalluri mõistes olla kääbus, ent hooajal 2008/09 Cramos pallinud Linehan (palliga) korvas selle suurepärase kaitsemängu, rünnakute dirigeerimise ning skoori tegemisega.

Tänaseks 37aastane ameeriklane lahkus Cramost Prantsusmaa klubisse Chloet Basket, kellega tuli Prantsusmaa meistriks ning teenis pääsme Euroliigasse. Vana Maailma tugevaimas sarjas ekscramolane Chloet’ särgis siiski ei mänginud, sest Linehan liitus Nancyga ning võitis sellegi ridades Prantsusmaa kõrgliiga.

Nancyga pallis rünnakute dirigent lõpuks ka Euroliigas, kus andis ühes mängus ka sarja rekordilised 15 korvisöötu. Praegu töötab mees treenerina.



Kristjan Kangur

Eesti koondise kapten ja raudvara pallis Kalev/Cramos aastatel 2006-09 ning oli meeskonna üks põhijõud. Edasi viis karjäär Pärnus sirgunud Kanguri (palliga) sarnaselt Linehanile Prantsusmaale, Villeurbanne’i ASVELi, kelle särgis tegi mees kohe ka Euroliiga debüüdi, kogudes kümnes mängus keskmiselt 5,9 punkti ja kaks lauapalli.

Hooaeg tervikuna valmistas ASVELile siiski pettumuse. Euroliigas jäädi napilt välja 16 parema hulgast ning koduliigas ei jõutud play-off’i. See aitas Kanguri veel samal hooajal Bolognat Itaalia play-off’is abistama ning tänu sellele kinnitas Eesti koondise kapten saapamaal kanna ka järgmisteks aastateks.



Ka "vanast" Kalevist liiguti tippu

Ka taasiseseisvusaja alguses oli Eesti klubikorvpalli lipulaevaks Kalev, mida vedas Riho Soonik, ning aastate jooksul kasutati mitut erinevat nimekuju, näiteks BC Kalev, Tallinna Kalev. Päris mitu aastat mängiti välissarjades klubide koondisena – st Eesti liiga mängudeks jagati mängijad erinevate klubide vahel laiali.

Hooajal 1991/92 sai Kalev NSV Liidu meistrina koha toonases Euroopa meistermeeskondade karikasarjas (sisuliselt Euroliigas), kuhu pärast ühe kvalifikatsiooniringi läbimist ka jõuti ja peeti 14 mängu tippklubidega.

Pärast seda hooaega teenis Tiit Sokk lepingu Ateena Panathinaikosega ning veel aasta hiljem, endiselt kalevlasena siirdus samasse Kreeka tippklubisse ka Aivar Kuusmaa. Samuti liikus suvel 1993 Kalevist meistermeeskondade sarja kvalifikatsioonis mänginud klubisse, Kaunase Žalgirisesse Gert Kullamäe.

Hooajaks 1995/96 sai Kalev kokku väga võimsa koosseisu. Keset hooaega ostis toona Vana Maailma paremikku kuulunud Prantsusmaa klubi Pau-Orthez korraliku raha eest välja ameeriklasest tsentri Keith Hilli. Ning suvel 1996 läks Martin Müürsepp otse Kalevist NBAsse, Miami Heati.

Edaspidi enam nii kõvasid edasiminekuid ei tulnud, kuid suvel 2000 astusid veel kaks eesti meest olulise sammu. Seljataga hea hooaeg toonases NEBLis (Põhja-Euroopa korvpalliliiga), siirdus Kullamäe Belgiasse, Oostende Telindusesse, ja Andre Pärn Rootsi, Lulea Plannja Basketisse.



Mõlemad meeskonnad esinesid hooajal 2000/01 FIBA Suproliigas, mis konkureeris ULEBi Euroliigaga ning kus oli koos vägagi esinduslik koosseis eesotsas Tel Avivi Maccabi, Moskva CSKA, Ateena Panathinaikose ja Istanbuli suurklubidega.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Rio »

Õigus jah siis ju mängiti nn klubide koondisega, võeti kõik parimad kes Eestis oli ja pani Kalevisse.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas KalevRuus »

Rio kirjutas:Õigus jah siis ju mängiti nn klubide koondisega, võeti kõik parimad kes Eestis oli ja pani Kalevisse.
Klubide koondise periood kestis lühikest aega 90-te lõpul. Artiklis mainitud aastatel (kui nimetatud mängijad vanas Kalevis mängisid) oli tegu klubimeeskonnaga.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Zog »

Rio kirjutas:Kui siin viimasel ajal räägitakse parimatest leegionäridest siis kes on suurimad läbikukkujad Kalevis (alates 2005a).
Ma ei pea siin silmas neid kes on 1-2 mängu pidanud.
Top 3
1.Varbanov
2. See pikk grusiin :D
3.Mc Leod
Eks neid ole muidugi rohkem aga kohe ei tule meelde.
Noh oli see McLeod mis ta oli, aga päris Sergo Atuashvili'ga teda ka ikka nüüd võrrelda ei saa. Atuashvili oli isegi Veski'st saamatum, Leo tegi vähemalt paar head mängu hooaja jooksul... ja seda isegi VTB tasemel.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas JukuNoorem »

Ma mäletan hooaega, kui McLeo Kalevisse värvati, aga siiamaani pole aru saanud, mis tema põhiprobleem oli? Suhtumine? Vale positisioon?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Uhhuu »

Nagu karta võis, siis Eestile sai Meistrite Liigas osaks üks koht kvalifikatsiooniturniiril. Alagrupiturniirile pääsemine eeldab kahe vastase alistamist.

http://www.sportando.com/en/cups/eurole ... -2017.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta