Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Siauliai senegali keskmängija on Bamba koolikaaslane SMU aegadest :D
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Egert kirjutas:Siauliai senegali keskmängija on Bamba koolikaaslane SMU aegadest :D
Mõlemad tulnud USA korvpallisüsteemi tänu Bamba onule (Amadou Gallo Fall - kes vahepeal oli ka Dallas Mavericsi director of player personnel ja NBA Aafrika osakonna juht).
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas nojah »

Ma usun, et Tarvas on Tammele igati õige koht. Hea, et sinna sai. Tegelt on ju tubli ja püüdlik sportlane, lihtsalt VTB tase käis talle kõvasti üle pea. Tarvas mängibki head mängu, milleks sel tasemel võimeline on.
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Relektro »

Mõtle ise, Sa sisimas juba kardad Rocki, kui Kalevile potensiaalset vastast. Vaata nüüd, kas Si-tast annab saia teha 8)[/quote]
Ühe mängu pealt on nüüd küll eriti kõva kuulutada sitast saia tegemist. Pealegi vaevalt ükski tulevane vastane nii kehva kaitsemängu mängib edasi ka Rock kui täna. Ei näinud Bursa vastu keegi oleks suuri tegusi teinud

Ingram kuluks tõesti Cramosse ära. Oleks tal ka kellele sööta sinna korvi alla ja mitte nagu nisanäppudele Rockis.[/quote]

Ma ei ole rääkinud eriti kõvast küpsetamisest, või olen? Räägin lihtsalt faktist, et Sõber suudab mehi hästi motiveerida. Miks ta siis rahvuskoondisesse kutsuti? Kas tõesti arvad, et rahvuskoondise edu oli ainult Soku kätetöö? Kas sinu jaoks loeb ainult tulemus või suudad ka taustalt midagi välja lugeda?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Ja Siauliai on poolajaks 6 punktilises kaotusseisus Liepaja vastu. Homme tulevad igaljuhul huvitavad mängud.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas theundertaker »

Mulle ei meeldi rock ja ei hakka kunagi meeldima, aga ei viitsi sellest jahuda koguaeg:)
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas nub4you »

theundertaker kirjutas:Mulle ei meeldi rock ja ei hakka kunagi meeldima, aga ei viitsi sellest jahuda koguaeg:)
Loogiline, et sulle ei meeldi Rock. Mulle ka ei meeldi Cramo, aga ma ei tule peale Cramo kaotust siia rääkima ala "Jess, kalev kaotas, paras neile" nagu KalevForever teeb. Enamustele siin foorumis ei meeldi Rock aga nad suudavad oma suud kinni hoida.
Pilt

Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Miks Siauliai - Liepaja mängu lõpp nii venib? Mida kohtunikud seal arutavad?

edit. tundub et punktid olid valesti arvestatud.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Liepaja siis finaali. Kuigi teisel poolajal näitas Siauliai end paremast küljest, aga Liepaja tegi hea mängu. Homme meie klubidele täiesti reaalselt võidetavad vastased (muidugi ise ei tohi kehvasti mängida).
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas marxx762 »

vahepeal tundus küll juba et sõber annab selle mängu vägisi ära. ajas oma vahetustega rütmi väga segi ikka , aga õnneks said ree peale tagasi.

mõtlema pani veel üks kalev kruusi öeldud lause , et kullamäe soov oli mehed varakult kokku saada ja et saaks hakata treenima...
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Vaadates nüüd üldist taset, siis oleksin väga pettunud kui vähemalt 2 Eesti klubi ei pääseks top 4 hulka, ise loodaksin pigem 3 klubi seal näha.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Mario »

Püsige teemas rahvas ja vabandused nende ees, kelle postitused koos siia tekkinud sõnnikuga kustutatud said! 8)
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Treiobetis on Rocki võidu koef. 2,0 ja kergeks favoriidiks peetakse šiauliaid. Mina küll ei nõustu, šiau sai eile isegi Liepaja käest tappa ja üsna veenvalt. Usun, et Kullamäe täna sellist vahetuste virr-varri käima ei pane ja mängitakse tulemuse peale. Seega mina panustan. Samas võiks kaaluda Liepajale panustamist, koef. 2,95. Kui Tarvas mängib nii nagu eile, siis muidugi probleemi tekkida ei tohiks aga kuna terve Tarva mäng oleneb ühest mehest ja kui Tamm ükskõik, mis põhjusel järjest 40 minti möllata ei saa siis kukub ka mäng kokku. Siiski mina panustada ei julge.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Ma ütleks et Liepaja bt Tarvas koeff 2.95 on veidi üllatav, aga eks näis. Muidugi tore oleks kui Tarvas nad kotti paneks nii kindlalt.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas eqy2k »

Veideman is back :D loodame,et tervis peab vastu ja tuleb hea hooaeg.Siau on ikka palju lahjem kui eelmine aasta,Tartul ja Cramol on see aasta väga reaalne bbl kinni panna.
Suletud