Kristjan Kangur

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas marxx762 »

Võib vist öelda et Kanguril on siena'ga leping sõlmitud.

Edit: Itaaliast saadud info kohaselt ongi kõik nii nagu eesti meedia on kirjutanud, Sienaga on Kanguril allkirjad paberil ja varesesse laenule.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas huh im kito »

Marxx762,viitsid mulle öelda selle lingi,kust sa saad infot Kanguri lepingu jutttudest? (itaalia meedia lehekülgi paluks ,tankjuu);)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas marxx762 »

huh im kito kirjutas:Marxx762,viitsid mulle öelda selle lingi,kust sa saad infot Kanguri lepingu jutttudest? (itaalia meedia lehekülgi paluks ,tankjuu);)
ma räägin ühe FB ühe itaalasega. Niiet linke pole mul sulle anda.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas BCKLV »

Vähe värskemat Kanguri kohta:
Õhtuleht kirjutas:Eesti parim korvpallur Kristjan Kangur käis eelmisel nädalas Itaalias ja läbis ühe klubi juures meditsiinitesti, kuid endiselt ei tohi ta avaldada, millisest klubist käib jutt.
Test kestis kolm päeva. "Läbisin selle, õnneks on tervisega kõik korras," sülitas Kangur kolm korda üle õla, ning märkis, et keha on Eesti koondise treeningutest veidi valus. "Võrreldes teistega tuli mul ju paus sisse, nii et kõige paremini ma end veel ei tunne," lisas ta.
Kahe nädala eest, koondise esimesel treeningupäeval kinnitas Kangur meediale, et allkirjad tema lepingul on all, kuid rohkemat pole lubatud rääkida, kuni klubi teeb asja ametlikult teatavaks.
Pole vast keeruline Itaalia või Eesti uurival ajakirjandusel detketiivitööd teha ning välja uurida millises linnas Kangur käis...
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas tonii »

See klubi on teada niikuinii...
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Karl »

Varese on see klubi, kus ta mängib järgmine hooaeg. :clap:
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Zog »

Karl kirjutas:Varese on see klubi, kus ta mängib järgmine hooaeg. :clap:
? On tal siis Varesega leping? Või on ta seal laenul? Ehk räägid allikatest?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Karl »

Niipalju kui ma olen aru saanud, siis Sienaga leping ja Vareses laenul.

Eelmise nädala lõpus kirjutas Varese korvpalliportaal, et Kanguri asjus on hetkel vaikus. Lisati, et eestlane käib Sienas arstlikus kontrollis ning kaks klubi täpsustavad omavahel veel vaid teatud laenuga seonduvaid asjaolusid.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Zog »

Ok, ma ise ka sain nii aru, aga mulle lihtsalt jäi mulje, nagu oleks midagi veel teada.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas marxx762 »

Kuigi mingeid ametlikke teateid Kanguri uuest hooajast tulnud pole siis, vaatasin kaks-kolm päeva tagasi varese kodukat ja seal oli vana roster alles. Täna seda vaadates on see korda tehtud ja kõik mitte lepingut omavad vandid ära koristatud, kuid Kangur on seal nimekirjas endiselt alles. SH ka talts kellel on teadupärast leping sõlmitud. Seega võib vist öelda, et Kangur-Siena-Varese diil on ammuilma juba tehtud, vist.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas marxx762 »

Kangur ancora biancorosso! L'ala estone giunge in prestito da Siena e sarà uno dei punti di forza della Cimberio anche nella stagione 2011/2012

Google trans:
Kangur still white and red! The wing of Estonia comes on loan from Siena and will be one of the strengths of Cimberio also in the 2011/2012 season
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas TDK »

Super uudis sai siis lõpuks ometi kinnituse. Lihtsalt nii hea meel Kanguri üle, loodame et teeb hea hooaja ja mängib järgmisel hooajal juba Sienas :)
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Patrioot »

Varesega liitus Justin Hurtt, kes eelmine hooaeg ülikoolis pani 20ppg, 3.8rpg ja 2apg. Sellega peaks ka meeskond komplekteeritud olema.
Ksistof Lavrinovic pikendas Sienaga lepingut kolme aasta võrra.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas marxx762 »

Patrioot kirjutas:Varesega liitus Justin Hurtt, kes eelmine hooaeg ülikoolis pani 20ppg, 3.8rpg ja 2apg. Sellega peaks ka meeskond komplekteeritud olema.
Ksistof Lavrinovic pikendas Sienaga lepingut kolme aasta võrra.
Mina ei usu kohe mitte et varese on komplekteeritud, nende roster on suhtselt õhuke võrreldes eelmise aastaga.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Patrioot »

marxx762 kirjutas:
Patrioot kirjutas:Varesega liitus Justin Hurtt, kes eelmine hooaeg ülikoolis pani 20ppg, 3.8rpg ja 2apg. Sellega peaks ka meeskond komplekteeritud olema.
Ksistof Lavrinovic pikendas Sienaga lepingut kolme aasta võrra.
Mina ei usu kohe mitte et varese on komplekteeritud, nende roster on suhtselt õhuke võrreldes eelmise aastaga.
Cimberio Varese announced the signing of rookie Justin Hurtt who completes the roster of the Italian team for the coming season

Kuulujutud viivad Marco Belinelli ka Sienasse. Seda muidugi lockouti lõpuni.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Vasta