Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kalev/Cramo korvpallimeeskond on Ühisliigas kaotanud kuus mängu järjest ning turniiritabelis asutakse 14. kohal. Klubi presidendi Ivar Valdmaa sõnul tuleb pühapäeval võõrsil Tbilisi Vita kindlasti alistada, vastasel korral võivad meeskonna juhtimist oodata muutused.

http://pluss.postimees.ee/3578289/valdm ... as-kaotada" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Kurb on, et me oleme jõudnud sellisesse olukorda, kus isegi ülilühikese ja –nõrga koosseisuga Tbilisi alistamine on suure küsimärgi all.

Ja ühtlasi Varraku õnn, et me eestlastena sellised „kuumad poisid“ oleme. Oleks tegemist Läti või Leeduga, oleks ta juba novembris vallandatud, kui sai selgeks, et eurosarjas alagrupist edasi ei pääseta.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma ei usu, et Vitale kaotatakse aga noh, panustada ju võib, et kes see asendaja oleks? Mürka? Vene?
Muide, kui viimati Kalev/Cramos treenerivahetus oli, siis tegin huvi pärast foorumis gallupi, et kes võiks saada uueks treeneriks. Vastusevariantide seas oli 8 Eesti treenerit pluss variandid, et Kuusmaa peaks jätkama ja, et uus treener peaks olema välismaalt.
Vastas 82 inimest ja mis te arvate, kes ainsana ei teeninud ainsatki poolthäält? Vastus: mees, kes reaalselt sinna ametipostile pääses.
Lihtsalt selline kurioosum :D
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Vitale võidakse täiesti vabalt kaotada ja ärge unustage, et Vita jaoks on Kalev üks väheseid, keda nad võivad hammustada, seega võivad tulla vägagi motiveeritult. See jutt nüüd, et Varrakule kuidagi asendust pole võimalik leida, ka nüüd ei päde, sest praegu ongi riskide võtmiseks õige aeg, sest teinekord võib muutus ise, kui midagi tehakse teistmoodi, meeskonnale uue hingamise anda. Muidu jätkub stagnatsioon lihtsalt vanamoodi edasi, sest Brežnev on elu lõpuni ametisse seatud ja ükski tuul teda ümber enam ei puhu, juhtugu, mis tahes. Võib-olla tasub vaadata "ringist" väljapoole, mitte opereerida ühtede ja samade nimedega. Ma ise eelistaks, et kui äkki leitakse mõni variant väljast, kasvõi Lätist või Leedust. Minu poolest võiks Varrak abitreenerina ka jätkata, kui ego lubab.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Noh jah sellel nädalal on siis tänasele Gruusia korvpallile suur päev. On võimalus saada selle hooaja esimene ja üldse esimene võit VTB liigas. Mis jääks ilmselt ka hooaja ainsaks siis. Eks näis, kui lahkes jõulumeeleolus veel Cramo on :) Või hoopis saab seda sõbrapäeva kingiks nimetada? Minu meelest lahke andmise aeg algas sellega, et Killingsworth lihtsalt ära anti ja sellest ajast peale on suures osas ainult antud :)
Aga noh loodame tõesti, et vähemalt sealt suudetakse veel üks võit võtta. Nende viimased kodumängud on olnud -53 Himkiga ja -52 Avtodoriga. Rohkem nad 2016 aastal kodus pole mänginud. Samas võõrsilmängudest teeb ettevaatlikuks kõigest -3 Oktjabriga ja -16 Bisonsiga. Nende järgi küll ei julgeks midagi hõisata enne õhtut.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Noh jah sellel nädalal on siis tänasele Gruusia korvpallile suur päev. On võimalus saada selle hooaja esimene ja üldse esimene võit VTB liigas. Mis jääks ilmselt ka hooaja ainsaks siis. Eks näis, kui lahkes jõulumeeleolus veel Cramo on :) Või hoopis saab seda sõbrapäeva kingiks nimetada? Minu meelest lahke andmise aeg algas sellega, et Killingsworth lihtsalt ära anti ja sellest ajast peale on suures osas ainult antud :)
Aga noh loodame tõesti, et vähemalt sealt suudetakse veel üks võit võtta. Nende viimased kodumängud on olnud -53 Himkiga ja -52 Avtodoriga. Rohkem nad 2016 aastal kodus pole mänginud. Samas võõrsilmängudest teeb ettevaatlikuks kõigest -3 Oktjabriga ja -16 Bisonsiga. Nende järgi küll ei julgeks midagi hõisata enne õhtut.
Palju vist oleneb, mis koosseis Vital välja panna on. Päris lootusetust 16 aastaste pundist on väike samm edasi astutud, paar ameeriklast ja ukrainlane abiks. Viimati NNi vastu mängiti aga sisuliselt seitsme mehega. Aga jah, kui Vitale tõesti kaotatakse, siis on igati loogiline, et pead hakkavad lendama. Tegu siiski enam-vähem emv tagumise poole tasemel satsiga.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Olen ise seda peatreeneri vahetuse teemat omapeas kerinud juba mõndaaega. Nüüd siis on ka klubijuhid selle avalikult välja öelnud.
Huvitav oleks näha Priit Vene peatreenerina. Tema viimastel aegadel tehtud väljaütlemiste taustal on jäänud justkui mulje, et nt komplekteerimise osas on mees väga osav ja teab täpselt kuidas ka väikse rahaga korralik koosseis kokku panna.Iseasi kuidas see muidugi ka reaalsuses õnnestub.

Treeneritarkust on tal vast piisavalt. Ise hindaksin teda top3 treenerite hulka eestis(Sokk,kerde,vene)-järjekord suvaline.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalev »

marxx762 kirjutas:Olen ise seda peatreeneri vahetuse teemat omapeas kerinud juba mõndaaega. Nüüd siis on ka klubijuhid selle avalikult välja öelnud.
Huvitav oleks näha Priit Vene peatreenerina. Tema viimastel aegadel tehtud väljaütlemiste taustal on jäänud justkui mulje, et nt komplekteerimise osas on mees väga osav ja teab täpselt kuidas ka väikse rahaga korralik koosseis kokku panna.Iseasi kuidas see muidugi ka reaalsuses õnnestub.

Treeneritarkust on tal vast piisavalt. Ise hindaksin teda top3 treenerite hulka eestis(Sokk,kerde,vene)-järjekord suvaline.
Kas Varrak ei kuulu top 3 treenerite hulka?

Mina vahetust ei poolda. Kui vahetada, siis on sellega minuarvates juba hiljaks jäädud, lisaks pole võidud jäänud Varraku taha, vaid sita koosseisu taha. Mingit pointi oleks näinud peale eurosarja ebaedu järel muudatuste tegemisel, kuid see aeg on juba möödas. Võibolla siin foorumis vähe ebapopulaarne arvamus, kuid mina sooviksin kindlasti kodust tiitlit kevadeks tagasi Tallinnasse, kuna meeskond on uuesti koos, usun, et sama treeneriteduo on selleks ka võimeline. Kui vahetada, siis suvel - uus sats, uus treener.
Igaks juhuks mainin ära, et Vita vastu tuleb tingimata võita!
Viimati muutis Kalev, 11 Veebr 2016, 15:43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Kalev kirjutas:
marxx762 kirjutas:Olen ise seda peatreeneri vahetuse teemat omapeas kerinud juba mõndaaega. Nüüd siis on ka klubijuhid selle avalikult välja öelnud.
Huvitav oleks näha Priit Vene peatreenerina. Tema viimastel aegadel tehtud väljaütlemiste taustal on jäänud justkui mulje, et nt komplekteerimise osas on mees väga osav ja teab täpselt kuidas ka väikse rahaga korralik koosseis kokku panna.Iseasi kuidas see muidugi ka reaalsuses õnnestub.

Treeneritarkust on tal vast piisavalt. Ise hindaksin teda top3 treenerite hulka eestis(Sokk,kerde,vene)-järjekord suvaline.
Kas Varrak ei kuulu top 3 treenerite hulka?

Mina vahetust ei poolda. Kui vahetada, siis on sellega minuarvates juba hiljaks jäädud, lisaks pole võidud jäänud Varraku taha, vaid sita koosseisu taha. Mingit pointi oleks näinud peale eurosarja ebaedu järel muudatuste tegemist, kuid see aeg on juba möödas. Võibolla siin foorumis vähe ebapopulaarne arvamus, kuid mina sooviksin kindlasti kodust tiitlit kevadeks tagasi Tallinnasse, kuna meeskond on uuesti koos, usun, et sama treeneriteduo on selleks ka võimeline. Kui vahetada, siis suvel - uus sats, uus treener.
Igaks juhuks mainin ära, et Vita vastu tuleb tingimata võita!
Ja kindlasti on ka varrak top3 treener. Lepime siis kokku, et top kolmes on neli treenerit :) Tiitel peaks kindlasti tallinnasse tulema. Ega ma nüüd ka väga treenerivahetust kohe nüüd ja praegu heaks ei pea. Aga kui tuleb ikkagi vahetus...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Kas keegi võiks selle artikli täispikkuses siia postitada. Tänud.
Limitless18
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 01 Mai 2015, 16:19

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Limitless18 »

KORVPALL. Kalev/Cramo korvpallimeeskond on Ühisliigas kaotanud kuus mängu järjest ning turniiritabelis asutakse 14. kohal. Klubi presidendi Ivar Valdmaa sõnul tuleb pühapäeval võõrsil Tbilisi Vita kindlasti alistada, vastasel korral võivad meeskonna juhtimist oodata muutused.


«Ma ei taha panna meeskonnale lisapingeid – neid on niigi palju. Alles tuli meeskonda kaks uut mängijat ning nendega kohanemine võtab aega,» rääkis Valdmaa. «Samas pole praeguse seisuga rahul treenerid, mängijad ega fännid. Selge on see, et Gruusias ei tohi meeskond kaotada.»

Valdmaa sõnul sooviks ta hooaja lõpuni minna praeguseks kujunenud koosseisu ja treeneritega. Kas kõik nii ka jääb, selgubki pärast pühapäevast mängu. Vita on liiga selge autsaider, kes kaotanud kõik seni peetud 19 kohtumist. «Ootame selle mängu ära, siis otsustame, kuidas edasi minna. Tulemuse põhjal vaatame üle, kas ja kui palju peaksime midagi muutma,» sõnas ta.

Klubi omanik nentis, et Moskva oblasti Himkisse lahkunud Josh Boone’i tegelikust väärtusest saadigi aru alles pärast tema lahkumist. Uute mängijate kohanemine võtab aga aega. Viimati meeskonnaga liitunud Shawn King kogus möödunud pühapäeval Bisonsi vastu küll 10 punkti ja 11 lauapalli, ent tema tegutsemine teenis paljude suust kriitikat.

«Oma vanuse poolest on ta sellel tasemel mängimiseks äärepeale, kuid korvpallialane intelligents on tal kõrge. Kui ta suudab hankida palju lauapalle, on sellest meeskonnale palju kasu,» leidis Valdmaa.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

Huvitav ka homsest Vita mängust ülekanne ka tuleb?
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

pebeetu kirjutas:Huvitav ka homsest Vita mängust ülekanne ka tuleb?
No Tallinna tv vast ikka teeb ülekande
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Ei ole ülekannet, krt. Helistasin TTV-sse ja küsisin.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Vtb kodukas peaks ikka näitama ju.
Vasta